Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie działa a mam Super HD.

 

Jak załączyłem rano dekoder było okno, że kanał "ten" usunięto, następna plansza info, że kanał "ten" dodano. Zapewne zmiana nr kanału oraz częstotliwości.

Ale może być też tak, że włączyli go testowo i załączyli już "klucz zabezpieczenia".

Wieczorem dam znać jak wrócę z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Przecież HBO 3 to nic innego jak HBO Comedy (zmiana nazwy).

Chodzi pewnie mu o promocję na święta

http://media2.pl/media/132383-Swieta-Wielkanocne-z-odkodowanym-HBO3.html

 

 

Pojawiła się informacja o odkodowanym HBO3 w INEA na święta

https://www.inea.pl/inea-extra/dla-ciebie/hbo

Edytowane przez JerzyK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak się cieszę
Z tych króciutkich wskrzeszeń

...

:popcorn:

oOo Inea funduje HBO3 na święta, ramówka wręcz włącz i ciesz się som Święta.

eh taka okazja a tu z dala od sieci nadawczej Inea ... coś antyrodzinna ta promocja. No, ale Święta bez TV to nierodzinne Święta.

 

 

Teraz za Hbo bez GO masz 25zl, co do c+ jest w promocji 1 miesiąc 0zl kolejne dwa 21zl i dopiero normalna cena co obniża średnią cenę o prawie 10zł.

Po kampanii promocyjnej komercyjnych Świąt aż prosi się o zmianę tego oklepanego promocyjnego zawyżania cen.

Ceny mogliby wreszcie uśrednić, bo kto jeszcze bierze poza promocją? Wiadomo, że pakiety bierze się zwykle na jakiś okres. Myślę, że wprowadzenie uśrednionej ceny i opłaty wyrównawczej za rezygnację z pakietu w pewnym okresie (np. pakiet na rok, a co 3 miesiące stawka wyrównawcza spada do zera ... potem może znów rolowane albo ukłon za lojalność) byłyby ciekawszą propozycją. Ta zabawa matematyczna miech za free potem X zł  itd do 100% to iluzja, niż ile to warte. 'Umiesz liczyć? Licz na siebie! ... i tak zarobią na abonencie swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pojawił się od wczoraj problem z odbiorem w technologii cyfrowej SD programów Puls 2, TVP Rozrywka, Polo TV oraz ATM Rozrywka. Wszystkie programy dostały do wczoraj "KLUCZYK" i ich oglądania wymaga obecności modułu CAM albo dekodera. Ktoś wie dlaczego ?? Mogę te programy oglądać jedynie przełączając się na przekaz analogowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że po skasowaniu dubli SD w to miejsce pojawia się nowe programy.

Sprawdziłem właśnie jak jest u mnie. Kanały wersji SD nadal działają. Możliwe że coś z dekoderem albo kartą. Wyłącz dekoder z prądu wyjmij kartę może coś to da. Jak nie to zadzwoń na infolinię do inea o ponowną aktywację karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie do końca zrozumieliśmy, w tym telewizorze (to mój drugi TV z DVB-C) nie mam modułu CAM ani dekodera (tylko w 1 telewizorze mam moduł CAM). Pomimo to do 22 marca mogłem oglądać programy o które pytałem bez modułu CAM, teraz przy tych programach są "KLUCZYKI" więc wymagany jest moduł CAM (albo dekoder). Przeskanowałem jeszcze raz programy w TV i ta sama sytuacja - te 4 programy mają "kluczyk" i już ich oglądać nie mogę. TYLKO W ANALOGU

Edytowane przez Gicbern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ciąg dalszy super polityki INEA. Nie ma jak pozycja monopolisty mogą robić co chcą - po cichu i tak nikt nic nie zrobi

Pamiętaj ze w umowie nie miałeś zagwarantowanego działania tych kanałów bez modułu / dekodera. Wiec mogą z nimi robic co chcą bo ci co maja je zagwarantowane i tak będą je mieć:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @gigablue dostęp do analogu to już prehistoria i coraz mniej osób z tego korzysta, nie mówiąc o tym, że jakość obrazu to jakaś porażka (dobre na starego rubina) no i tak jak piszesz nie ma w umowie nic na ten temat.

 

Proponowałbym Inei skupienie się na zainwestowaniu w lepsze dekodery. Dostępne w tej chwili Adb już powoli są przestarzałe i ledwo dają radę. W porównaniu z satelitarną konkurencją to era kamienia łupanego.

 

Mnie osobiście zmiana dekodera na jakiś bardziej nowoczesny i multimedialny zachęciła by do podpisania nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pojawił się od wczoraj problem z odbiorem w technologii cyfrowej SD programów Puls 2, TVP Rozrywka, Polo TV oraz ATM Rozrywka. Wszystkie programy dostały do wczoraj "KLUCZYK" i ich oglądania wymaga obecności modułu CAM albo dekodera. Ktoś wie dlaczego ?? Mogę te programy oglądać jedynie przełączając się na przekaz analogowy

Sprawdziłem jak u mnie wygląda sytuacja i po wyjęciu karty liczba zakodowanych kanałów, które do tej pory nie miały kodowania jest większa.

Ubyło: ATM Rozrywka, ATM Rozrywka, Puls2, FokusTV, TTV, EskaTV, PoloTV, LechTV, TV6, TV Wielkopolska SD (HD wyłączyli wcześniej, we wrześniu 2015).

Czyli łącznie 10 kanałów. Co ciekawe odkodowali TVP1 HD i TVP2 HD. W porównaniu do września 2015, kiedy były podobne przymiarki w wyłączaniu ,,darmowej,, oferty telewizyjnej to teraz nie ma protestów na fb w tej sprawie więc możliwe, że na stałe zakodowali. A skoro na fb nie protestują to może będą kolejne kanały kodować i pozostawią odkodowane jedynie kanały z tzw. must curry - to by wyjaśniało odkodowanie jedynki i dwójki w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany? Jakiego typu? nowa pakietyzacja? Nowe częstotliwości? Może robią ujednolicenie oferty w całej sieci? Bo po wchłonięciu wielu sieci jest totalny bałagan w częstotliwościach.

 

Co do kanałów niekodowanych w wersji DVB-C to na tą chwilę u mnie są następujące:

TVP1 HD

TVP2 HD

TVP Info

TVP 3 Poznań 

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Historia

WTK

TVN7 HD

Polsat Sport News

TV4 HD

TVP ABC

TV Trwam

RTK

TV ASTA HD

Telewizja STK

Tv Relax

TVP 1

TVP 2

Polsat

TV 4

TVN

TVN 7

TV Puls

Stopklatka

Inea Info, Inea Instrukcje, VOD Info

 

Coś faktycznie nieustannie grzebią, zastanawia mnie fakt odkodowania TV4 i TVN7 w wersjach HD?

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...