Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie od momentu wejścia w życie nowej oferty 1 lutego. Chodzi o nowe kanały. Możliwość oglądania poza siecią? O tym słyszę od dwóch lat, że będzie wkrótce, choć czasami się to zmienia - w listopadzie mówią, że będzie na wiosnę a w marcu na jesień. Z racji tego, że teraz nie słyszałem zachwytów nad wprowadzeniem tej możliwości podejrzewam, że raczej będzie to na jesień ;) Ale też liczę, że Inea mnie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kontynuować oglądanie w toalecie :D Albo dla bardziej wrażliwych w kuchni podczas robienia obiadu. Ale fakt, dawno nic na tej aplikacji nie oglądałem, korzystam raczej z nc+ go :)

 

Kunkore, a skąd masz pewność, że nowa oferta będzie lepsza? W historii Inei nie zawsze nowa oferta była lepsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma coś się pojawić tylko pytanie, co?

czy to zmiany w pakietach i nowe promocje, czy może również zmiany w ofercie? michalx1974 coś wspominał o nowych kanałach History HD, History 2 HD  

być może też dodadzą więcej kanałów w INEA ONLINE, jednym słowem uaktywnią tą apkę bo coś ostatnio ją zaniedbali.

 

Najgorsze jest znowu to, że zero jakichkolwiek informacji ze strony operatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem intek z dyskiem plus jakiś mały Arion

 

Ogólnie zauważyłem, ze jak zrobi się pauze, podczas oglądania a potem play to zdarza mu się klatkować program, i następuje reset całego urządzenia.

 

Dysk mimo wyłączenia "nagrywnia ciągłego oglądanego programu" to głośno pracuje.

Brakuje mi funkcji automatycznego wyłączania by ten dysk tak nie szumiał w nocy.

 

No i ten modem nie obsługuje zlecania nagrywnia przez aplikację.

Edytowane przez zumek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak sie sprawuje INTEK z PVR ?? bo zwykly to jakas porazka 

Nie korzystam z timeshift także tego nie ocenię. Ogółem nie wiesza się, błędów nie ma, pracuje stabilnie. Kanały przełączają się w miarę szybko i jakość jest ok. Jedyny minus - bardzo głośny. W dzień jest ok, ale wieczorem słychać szum. Do tego szumi do 2 minut od wyłączenia. Rozumiem, że dysk pracuje, może jest jakieś chłodzenie, ale w adb od nc+ tego nie było ;/

Dlatego też w nocy nic nie nagrywam, bo może obudzić ;/

Edytowane przez weeman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam teraz neta po światełku 250/10 i super hd pvr plus telefon (którego nawet nie podłączyłem) za 129 będę mógł przejść na 500/50 i dodatkowo HBO za 169?

 

Nie wiem czy to opłacalne będę musiał pomyśleć.

 

ps. wiadomo czy włącza jakieś nowe kanaly od lutego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...