Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Poda ktoś częstotliwość dla cam

 

Vox Music TV - 466 MHz

Eska HD - 586 MHz

TV4 HD - 570 MHz

Polsat 2 HD - 562 MHz

Polsat Cafe HD - 658 MHz

Polsat Play HD - 658 MHz

Discovery Science HD - 658 MHz

Disney Channel HD - 650 MHz

BBC BRIT HD - 650 MHz

BBC EARTH HD - 650 MHz.

 

Info z FB - moje listy będą zaktualizowane w czwartek :-)

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że poza tym muzycznym [beep]em (Vox Music) nie pojawiła się żadna nowa stacja. Swoją drogą po co Inea wprowadza tyle tego disco, techno i popu? Kilkanaście programów z ogłupiającymi teledyskami. A Mezzo - kanał z ekskluzywną ofertą muzyczną - został (w marcu br.) usunięty.

 

Na plus, że wreszcie dodali BBC Earth HD i Discovery Science HD. BBC zreszą już z dwa miesiące temu zapowiedziało, że usuwa wszelkie SD, a Inea na bezczela stosowała downscalling. No, ale ok. - mamy w końcu dwie wartościowe stacje w odpowiedniej rozdzielczości.

 

Zmiany ograniczyły się zatem do formy. A gdzie są nowe treści?

 

Gdzie wyczekiwane Eleveny? Gdzie nowe kanały filmowe (Paramount, TNT)?

 

Ceny pozostają wciąż nieadekwatne do oferty, choć trzeba przyznać, że z wolna je obniżają.

 

Ok. 120 zł. za Super HD i neta nie wypada tragicznie. Aczkolwiek pakiety dodatkowe są zdecydowanie za drogie (zwłaszcza C+, który latem stracił prawa aż do trzech wielkich lig piłkarskich, z hiszpańską na czele).

Edytowane przez vojtee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Witam

Mam pytanie:

Posiadam router 8level, dzisiaj kupiłem TP-Linka WR941ND i chcę go dołączyć do sieci jako drugi. Czy po (mam nadzieję) pomyślnej konfiguracji, muszę go zgłaszać inei?

Niestety, pomyślna konfiguracja się nie udała :cry:

Czy możecie mi podpowiedzieć co zmienić, co skolonować, gdzie wpisać hasło w ustawieniach TP-Linka żeby zadziałało?

Najlepiej na priv żeby nie robić tutaj zamieszania.

Edytowane przez semen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1 - 8level

ad.2 - ma wyłączone

ad.3 - gdyby tak było, to by mnie tu nie było

 

Poległem na hasłach, ssidach (czy jakoś tak), mac i ip adresach tak dalece że jestem (jak na razie) po 6 resetach do ustawień fabrycznych.

Kto wie o co chodzi to dla niego nie jest to problem.

Dla mnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia INEA FTTH:

- internet działa bez zarzutów, przełączenie na publiczne ip w praktyce trwało ok 3-4 godziny od zgłoszenia (uwaga: panel administracyjny ONT jest udostępniany po adresie WAN i nie można go wyłączyć <trzeba przekierować port 80 na losowy, nieużywany port z zakresu 49152–65535>);

- telewizja jest średnia, ponieważ niczym nie różni się od zwykłej kablówki pomimo wykorzystywania "technologii" światłowodowej, co powoduje, że osoby starsze oceniają światłowody po jakości oferowanej im telewizji i w efekcie są dosyć zawiedzeni (mam w domu jeszcze nc+ z mediaboxem)

Osobiście nie mam powodu do rezygnowania z nc+, dopóki INEA nie wprowadzi dekodera odpowiadającego jakością mediaboxowi, a zwłaszcza wykorzystującego możliwości IPTV, których nie sposób oferować po kablówce. Na przykład PVR w chmurze z dekoderem bez dysku twardego[1]. 

 

[1] http://www.broadpeak.tv/upload/produit/fichier/35-605-broadpeak_cloudpvr_whitepaper_2015_09.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od wczoraj jestem w połowie szczęśliwym posiadaczem modułu CAM od INEI(Poznań). Największe zastrzeżenia mam co do krzaków w EPG. Oczywiście na infolinii umywają ręce i zwalają winę na producenta- podejrzewam, że to pierwsza linia obrony. Zanim podejmę poważniejsze akcje chciałbym się upewnić, że to nie problem mojej konfiguracji. Jeśli któryś z forumowiczów ma tv panasonic z modułem CAM prosiłbym o opis(konfigurację) jak to wygląda u niego. Mój TV to TX-55CXE720 z polskiej dystrybucji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modułami CAM niestety są problemy, ja na starym TV (Sharp) też miałem "krzaki" przy polskiej czcionce, teściowie mają LG i jest to samo, natomiast ja w tej chwili mam Samsungi (40' oraz 22') i na obu moduł spisuje się idealnie, piękna polska czcionka a poza tym pracuje ze wszystkim programami, żadnych problemów, tak więc to niestety wina poszczególnych producentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź- jest to jakiś punkt odniesienia. Podejrzewam że soft Samsunga jest na tyle "mądry" że obrabia sobie EPG według języka z ustawień w przypadku, gdy  INEA nie nadaje odpowiedniej informacji w sygnale. Smutne jest to że reszta producentów nie ma ochoty dodać tak prostej do zaimplementowania funkcjonalności- aż człowiek ma ochotę im podziękować i iść do Samsunga. Na innym forum znalazłem informację, że jest to do ogarnięcia w przypadku panasonica- jednak narazie nie otrzymałem konkretnych instrukcji. Może tutaj ktoś już poznał te triki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...