Skocz do zawartości

Kodi


Bartosz10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

9 godzin temu, mara68 napisał:

U mnie w sony dostępna jest tylko wersja 2.2.8. Więc poczekam aż pojawi się ta najnowsza.

 

Problem z kategorią sport został rozwiązany w wersji 2.2.9, jest w repozytorium wersja 2.3.0 dla Kodi 19, ja sobie zaktualizowałam zaraz po pierwszych postach sygnalizujących problemy. Technicznie wyglądało to tak, że przez kilka minut nie dało się zalogować, a kiedy logowanie stało się dostępne, nie była dostępna transmisja danych mimo widoczności linków do streamu. Po kolejnych kilku minutach wszystko wróciło do normy.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Bartosz10 prace nad TVP Go praktycznie dobiegają końca i lada moment nowa wersja wtyczki znajdzie się w publicznym repozytorium.

 

Informacja dla użytkowników wtyczki Vectra Online / TV Smart GO - zmienił się sposób autoryzacji więc wtyczka przestała działać. Trwają prace nad nową wersją, szybszą i bardziej funkcjonalną. Właściwie dobiegły końca, są już tylko końcowe testy użytkowników. Dodany generator list m3u, a w przyszłości będzie autoryzacja urządzenia podobnie jak we wtyczce Viaplay.

 

vectra.jpg

Edytowane przez Zuzia
aktualizacja informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zuzia napisał:

@Bartosz10 prace nad TVP Go praktycznie dobiegają końca i lada moment nowa wersja wtyczki znajdzie się w publicznym repozytorium.

 

Tak, tylko w międzyczasie - pomimo mojego sprzeciwu - zlikwidowano wsparcie dla Kodi v18.

Myślę o tym, by w wolnym czasie przygotować wersję legacy wtyczki, żeby przynajmniej wcześniej nieudostępniane kanały TVP było można oglądać i w tej wersji. Jednak pracując wyłącznie samemu, bez wsparcia zespołu, trudno o takie wyniki wydajności itp. jakie ma grupa.

Mam nadzieję że chociaż ktoś zgodzi się wrzucić taką wtyczkę do jakiegoś repozytorium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michael112 ja do niedawna też używałam Kodi 18 i walczyłam, żeby wtyczka Viaplay była z nim zgodna choć deweloperzy ze Szwecji mieli nieco inne zdanie. Cóż nie da się zatrzymać postępu i przeszłam na Kodi 19, bo większość wtyczek działa znacznie szybciej. Jeśli chcesz zrobić wersję legacy TVP Go, myślę, że znajdzie się dla niej miejsce w jakimś repozytorium.

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kodi to legalny program do odtwarzania treści multimedialnych" - cytat z artykułu. A problem mają wyłącznie osoby odpowiedzialne za TVAddons, a nie twórcy Kodi. O TVAddons nie piszemy i nikt nie poleca, a wręcz przeciwnie, pisałam o wtyczce SprzątaczKaWP, która usuwa tego typu śmieci. Poza tym TVAddons nie ma w Kodi. Domyślnie jest tylko oficjalne repozytorium, w którym są zweryfikowane i legalne wtyczki. Takie coś jak TVAddons trzeba ręcznie doinstalować. To tak jak z Windows, trzeba sobie pobrać jakieś wirusy, czy malware, żeby w ogóle były. 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał:

Poza tym TVAddons nie ma w Kodi. Domyślnie jest tylko oficjalne repozytorium, w którym są zweryfikowane i legalne wtyczki. Takie coś jak TVAddons trzeba ręcznie doinstalować.

 

No cóż, ale uczciwie trzeba przyznać że wtyczki do Viaplay, Playera, TVP itd. też są rozlokowane w nieoficjalnych repozytoriach tworzonych oddolnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michael112 zgadza się, ale nie da się ich porównać do czegoś takiego jak TVAddons, które niemal z założenia jest do rzeczy nielegalnych, pirackich. 

 

Ja się trzymam z daleka od TVAddons i tym podobnych śmieci i każdemu radzę to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
@CureMar  to nie będzie aktualizacja, a zupełnie nowa rzecz, wtyczka została napisana od podstaw. Kod i plik zip zostaną upublicznione na githubie. Trwają końcowe testy.
Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLUE TWILIGHT - ciekawa i funkcjonalna skórka dla Kodi z repozytorium: https://heppen-dev.github.io/

Link bezpośredni: https://github.com/heppen-dev/skin.blue.twilight/archive/refs/tags/v1.2.5.zip

 

skorka7.jpg

 

skorka9.jpg

 

skorka5.jpg

 

skorka3.jpg

 

 

 

 

W dniu 4.03.2022 o 10:32, jursoft napisał:

Czy wtyczka orange tv go bedzie działać?

Od kilku dni jest aktualna wersja w repozytorium mbebe.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja wtyczki VIAPLAY - dodano obsługę kafelków oraz wersję holenderską. Link bezpośredni: https://github.com/Mariusz89B/kodi-viaplay/archive/refs/tags/v2.3.2.zip

Przypominam, że jest poradnik dla instalujących po raz pierwszy: https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-viaplay-do-kodi-19-poradnik/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wodzu napisał:

Działają wam we wtyczce Canał+ kanały na żywo? Jak tak to co trzeba zrobić bo mi tylko działa VOD

Po odpaleniu wtyczki wybierz - Opcje - następnie wybierz - DRM i włącz Sprawdzanie certyfikatu serwera licencji. Zatwierdź OK i powinny działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2022 o 00:09, Zuzia napisał:

BLUE TWILIGHT - ciekawa i funkcjonalna skórka dla Kodi z repozytorium: https://heppen-dev.github.io/

Link bezpośredni: https://github.com/heppen-dev/skin.blue.twilight/archive/refs/tags/v1.2.5.zip

 

skorka7.jpg

 

skorka9.jpg

 

skorka5.jpg

 

skorka3.jpg

 

 

 

 

Od kilku dni jest aktualna wersja w repozytorium mbebe.

Dzięki potwierdzam działa, szkoda że mbebe nie dodał generatora listy m3u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spróbować jak działa HBO Max na Kodi ale już po kilku sekundach zauważyłem, że napisy nie działają poprawnie - migają co jaki czas w formie pojawienia się linijki na sekundę po czym pojawia się znów ta sama linijka tekstu. Też tak macie ?

 

Czy Kodi ma dodatek, który umożliwia pobranie do obejrzenia offline materiału z serwisów streamingowych ?

Edytowane przez Rasheed
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rasheed napisał:

Chciałem spróbować jak działa HBO Max na Kodi ale już po kilku sekundach zauważyłem, że napisy nie działają poprawnie - migają co jaki czas w formie pojawienia się linijki na sekundę po czym pojawia się znów ta sama linijka tekstu. Też tak macie ?

Nie, działa idealnie.

 

45501f18d0a04.jpg

 

Tak w ogóle to jedna z lepszych wtyczek. Napisz na jakim urządzeniu nie działa, jaka wersja Kodi.

 

 

 

 

4 godziny temu, Rasheed napisał:

Czy Kodi ma dodatek, który umożliwia pobranie do obejrzenia offline materiału z serwisów streamingowych ?

 

Jeśli chodzi o te zabezpieczone DRM to nie znam takiego dodatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...