Skocz do zawartości

telly.cz


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do MTV Europe,to jest dostępny w Polsce u kilku mniejszych operatorów kablowych. Min. w mojej kablówce (SMS Net)

Usługa Telly wydaje się być dość atrakcyjna. Ale ma liczne ograniczenia.

Ale konkurencja tego nie ma https://sledovanitv.cz/welcome/europe

Mi się udało tam zarejestrować bez najmniejszego problemu i to z polskim numerem.

Aplikacja na Tizena chodzi pięknie .Jest całkowicie po polsku W dodatku jest pakiet 19 darmowych kanałów (min CT 1 i CT2,Retro oraz NASA UHD ) Można sobie przetestować.

 

1617215957937.jpg
 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tracer10 napisał:

Tanio jak barszcz za tą jakościową kichę.

 

1. Może nie jest tanio, ale w Czechach wszystko jest droższe w porównaniu do cen w PL. Ponadto za te 81 zł mam ponad 120 kanałów. 

2. Jakość poszczególnych kanałów uzależniona jest nie tylko od Telly, ale również od nadawców. I tak oto MTV Live HD jest oczywiście w HD.

3. Podaj przynajmniej dwa linki do kablówek on-line, które nie są według Ciebie tą "jakościową kichą". Obojętnie z jakiego kraju. Chętnie porównam.

Edytowane przez bastianos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa tylko dla małych TV odpowiednia. Jak odpaliłem to na 55 oledzie to mi się nóż w kieszeni otworzył na jakość tego czegoś.

I nie interesuje mnie, że Telly bierze sygnał taki jaki bierze.

I jeszcze 81 zeta lol.

Oferta dla szaleńca chyba i kogoś kto absolutnie nie ma szacunku do jakości obrazu. I żeby nie było to C+ online też mnie nie rajcuje jakościowo choć mam go za free jako abonent PC+.

Wybacz, ale 81 zł płacić za pakiet jaki podałeś to absurd, tym bardziej, że np. każdy sport jaki tam leci bez trudu znajdę gdzie indziej często za free.

Żaden kanał sportowy z Telly nie da mi nic czego bym nie miał gdzie indziej albo taniej, albo wręcz za darmo z sieci w jakości lepszej lub porównywalnej bez 81 zł w plecy.

Czym się podniecacie? Digi Sport czy Arena w streamie? za 81 zeta? Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200kc za stream o słabej jakości wczasach gdzie 4k powinno być standardem, a nawet standardowego HD nie osiąga, to też wcale nie jest jakaś atrakcyjna cena. Ktoś kto ma telewizor 50 cali lub więcej musi zmienić na mniejszy albo korzystać z usługi na tablecie albo telefonie. To chyba nie o taki streaming chodzi, a miało być lepiej niż przez tv-sat. Tymczasem nie wiem ile jest aktualnie takich serwisów które przynajmniej zbliżyły się jakością do tv-sat i czy w ogóle takie istnieją.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 kc to bardzo dobra cena za sport porównując np. do oferty C+ OTT.

A patrząc na bitrate, to już teraz większość serwisów streamingowych przebija znacząco satelitę w przypadku kanałów innych niż sportowe.

I fajniej ogladać np. HBO ze stałym 5 Mbps np. w Ipli, niż via sat ze średnią VBR 3 Mbps ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bgmnt napisał:

patrząc na bitrate, to już teraz większość serwisów streamingowych przebija znacząco satelitę w przypadku kanałów innych niż sportowe.

Większość czyli które serwisy mają lepszą jakość taką na których obraz jest lepszej jakości niż w przypadku tv-sat, podaj jakieś konkrety?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bgmnt napisał:

200 kc to bardzo dobra cena za sport porównując np. do oferty C+ OTT.

 

Za chwilę tylko patrzeć jak Polsat i Canal+ zablokują oglądanie z polskiego IP w Telly rozgrywek na które mają prawa w naszym kraju.

I będziesz się musiał bawić vpn, a co do jakości to już wyżej zostało powiedziane wsio.

Maks tv do 32 cali, wzwyż to badziew i to płatny. Za darmo to samo jest w sieci.

 

@bgmnt

No właśnie, zapodaj w którym serwisie streamingowym zobaczę lepszą jakość od przekazu z sat Polsatu, TVN, TVP, C+ itp. itd

Czekamy.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 nic nie zablokują bo w UE nie można tego robić.

Co do jakości - np. OTT Polsatu ma na każdym kanale stabilne 5 Mbps CBR. W ilu przypadkach przebija to średnią satelitarną możecie sprawdzić sobie sami, zamiast pisać o czymś czego na oczy nie widzieliście ;).
Dodatkowo, w tej usłudze w HD są kanały, które na satelicie lecą w SD, chociażby Stars TV, Eska, Eska Extra, Stopklatka, Metro, Zoom, Tele 5 i kilkanaście innych.

Podobnie Vectra Smart TV, tam już mamy 8 Mbps w CBR, a w dzisiejszych czasach na satelicie nawet Canal+ poza sportowymi mają z trudem 5 ;).

Pomijam już oczywisty temat czyli 1080p w streamingu vs. 1080i na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bgmnt napisał:

@tracer10 nic nie zablokują bo w UE nie można tego robić.

Co do jakości - np. OTT Polsatu ma na każdym kanale stabilne 5 Mbps CBR. W ilu przypadkach przebija to średnią satelitarną możecie sprawdzić sobie sami, zamiast pisać o czymś czego na oczy nie widzieliście ;).
Dodatkowo, w tej usłudze w HD są kanały, które na satelicie lecą w SD, chociażby Stars TV, Eska, Eska Extra, Stopklatka, Metro, Zoom, Tele 5 i kilkanaście innych.

Podobnie wygląda sprawa w Play Now.

Dodatkowo ,Eleven 1 jest w 16 mb/ s , a na satelicie nie wiem czy nawet 8 mb/ s udaje się osiągnąć 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bgmnt napisał:

@tracer10 nic nie zablokują bo w UE nie można tego robić.

Co do jakości - np. OTT Polsatu ma na każdym kanale stabilne 5 Mbps CBR. W ilu przypadkach przebija to średnią satelitarną możecie sprawdzić sobie sami, zamiast pisać o czymś czego na oczy nie widzieliście ;).
Dodatkowo, w tej usłudze w HD są kanały, które na satelicie lecą w SD, chociażby Stars TV, Eska, Eska Extra, Stopklatka, Metro, Zoom, Tele 5 i kilkanaście innych.

Podobnie Vectra Smart TV, tam już mamy 8 Mbps w CBR, a w dzisiejszych czasach na satelicie nawet Canal+ poza sportowymi mają z trudem 5 ;).

Pomijam już oczywisty temat czyli 1080p w streamingu vs. 1080i na satelicie.

O czym ty mówisz? Własnie, że w UE tym bardziej mogą zablokować np. transmisje sportowe z  Telly na terenie PL. Poczytaj Googla, aż dziw, że jeszcze posiadacze praw sportowych na terenie PL nie dali znaku że im to się nie podoba. Chyba Telly za krótko jeszcze działa.

Kanały które wymieniasz to plankton z oglądalnością wręcz śladową i nikogo nie interesującą. Polsat powiadasz? Wolne żarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 Mówie o faktach: https://www.politykabezpieczenstwa.pl/pl/a/uslugi-online-w-zakresie-tresci-rozporzadzenie-parlamentu-europejskiego-i-rady-ue

Jedyne co mogą zrobić to np. wymagać raz na 2-3 miesiace logowania z czeskiego IP ;).

A np. Stopklatka jest w TOP20 najlepiej oglądanych kanałów w Polsce: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/najpopularniejsze-stacje-telewizyjne-2020-roku-top-171-kto-liderem-opinie

Polecam te wspomniane Google, mniej puszenia piórek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lukimann napisał:

Podobnie wygląda sprawa w Play Now.

Dodatkowo ,Eleven 1 jest w 16 mb/ s , a na satelicie nie wiem czy nawet 8 mb/ s udaje się osiągnąć

Jakość obrazu nie zależy od samego bitrate. Nadają w 1080i lub wyższej?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tail# napisał:

Jakość obrazu nie zależy od samego bitrate. Nadają w 1080i lub wyższej?

Dokładnie 3840 x 2160 pikseli i wygląda to lepiej niż kanały sportowe C+ przez sat.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt

Ten eleven o którym piszesz w takiej jakości jest dostępny tylko w orange?

W jakiej platformie typowo streamingowej można sobie potestować przy takiej jakości obrazu?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Po ostatnich zmianach oferta sportowa Telly bardzo sie pogorszyla, ale trzeba sledzic informacje o Telly , bo niewykluczone ze beda tez zmiany na plus.

Cytat

Telly negocjuje włączenie nowych stacji oraz rozszerzenie praw do emisji treści sportowych, których jeszcze nie emituje.

https://satkurier.pl/news/206872/telly-wylaczy-cnn-i-cartoon-network.html
https://satkurier.pl/news/206870/startuja-nova-sport-3-i-4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...