Skocz do zawartości

telly.cz


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna usługa ruszyła w Czecach - ponad 20 kanałów z czego większość sportowych za 200 koron miesięcznie czyli 35 zł. Są wszystkie Digi Sport, Nova Sport, Eurosporty itd.

Jest dostęp do Budnesligi, Premier League, Serie A, La Liga, UFC, NBA, NFL, NHL, UFC, Moto GP itd.

Apki na wszystkie smarty, Androida, Apple TV, Xboxa. Jeszcze nie testowałem czy i jak to działa, ale wyglada fajnie :)

https://telly.cz/sport/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, blaugrana18 napisał:

Vigoo testujesz te usługę i jak to działa? Chętnie bym kupił.

Nie.

 

1 minutę temu, aboutreka napisał:

Na FB odpisali mi, że usługa działa w UE a więc i w Polsce.

 

Usługa przeznaczona dla osób zamieszkałych na terytorium Czech (po uprzedniej weryfikacji), działająca w UE dla osób zamieszkujących terytorium Czech, przebywających czasowo za granicą w państwach UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revolut pewnie zadziała jak w większości tego typu usług. Przy okazji przetestuje.
Swoją drogą tak patrząc na cenę i ofertę - jak my strasznie w PL jesteśmy w [beep]ie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bugmenot napisał:

Oferta o której jest temat wystartowała 2 dni temu.

https://www.broadbandtvnews.com/2021/02/25/telly-launches-online-sports-packages/

Termin startu jest ciekawy, bo do 8 lutego byl czas na skladanie ofert na prawa do europejskich pucharów na terenie Czech. Przetarg jeszcze nie został rozstrzygniety, a bynajmniej nie zostalo to ogloszone oficjalnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zmianiąc temat, też czeski streem. Jaki czas temu doładowałem sledovanitv.cz/ , czeski serwis, karta POlska smiga PKO

, jest pakiet sport: Nova Sport1,2, sport 1, 2, Arena Sport1,2, Eurosport 1,2, Sport5, AutoMotorSport, Golf chan, Fightbox i Fast box&Fun.

 

taka zlepka polszit sport, tvp sport i polszitsport premium,

 

wiecej hokeja, codzienie NHL i KHL, liga Szwedzka,...  cena to 189 koronek= 33.1 zł/

 

kolega jeden pisał na pw, że lata też na POlske SKYlink, można doładować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak jest, to stosują te same metody co operatorzy satelitarni czyli płać za to czego nie potrzebujesz. Szkoda, bo oferta kanałów sportowych wygląda dość dobrze. Ktoś sprawdził jakie mają parametry i wymagania co do łącza jeśli chodzi o jakość na kanałach sportowych?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jakubros napisał:

Styk, tylko z tego co tam pisze, jezeli dobrze rozumiem to pakiet sport nie można kupić samodzielnie, tylko z jednym z pakietów. A najtańszy to pakiet zakład za 200kc.

potwierdzam i robi się około 50 zł;)

9 godzin temu, jakubros napisał:

Wracjąc jednak do głównego wątku.

Czy Ktoś już może się zarejestrował. Czy faktycznie weryfikowany jest czeski adres, oraz najważniejsze jak jest jakość kanałów (czy lepsza niż na lepsitv.cz?)

 własnie podbijam pytanie o Telly, co do sledovanitv.cz/ to założyłem czeski mail na post.cz i tak wykryło kraj=PL

 

dla mnie jakośc lepsza na sledovani niż na GOnet.TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styk, a stosowałes vpna??? 

Dla mnie najlepszy stosunek ilości treści sportowych do ceny to jednak telly.cz. Ciekaw jestem kto na Słowacji i w Czechach wygra przetarg na Ligę Mistrzów. Jakby z powrotem wygrał Digi Sport, to za cenę 35 zł byłby dostęp do Ligi angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, włoskiej Ligi Mustrzow, Nba, Nhl i innych sportów. Wtedy nawet można byłoby kombinować z tym nr tel w Czechach i tamtejszym adresem tylko ciekaw jestem jakości nadawanych kanałów na telly.cz.

Edytowane przez jakubros
Poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2021 o 17:17, jakubros napisał:

Ciekaw jestem kto na Słowacji i w Czechach wygra przetarg na Ligę Mistrzów.

Canal+ wystartował w przetargu

https://zive.aktuality.sk/clanok/151252/orange-neziskal-ligu-majstrov-chcel-ju-aj-canal-ten-ocakava-ze-budu-prava-zdielat-viaceri/

 

W dniu 15.03.2021 o 11:13, frankie1905 napisał:

Jest 50fps na kanałach sportowych?

Na fb odpisali: "ano, vysíláme sportovní přenosy v 50 fps."

 

 

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...