Skocz do zawartości

"Szybka piłka" - magazyn piłkarski na antenie TVP


Mateusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie trochę przesadzają. Zwroty typu "chyba chłopcze masz słabe serce" i wiele innych nie pasują do programu robionego za (nasze) publiczne pieniądze. Tak to sobie mogą docinać przy wódeczce a nie na antenie. Miał być luz a robi się [beep]two i konkurs, kto komu lepiej przytnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

racja, ja bym chciał oglądać skróty ale bardzo późno puszczają :/ wiem że niektóre mecze kończą sie około 22 ale jeśli tak to mogliby puścić w niedziele na żywo tak jak teraz, ale powtórke w poniedziałek około 19, każdy by miał czas na to, np ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Skróty w tym programie dalej są beznadziejne. Po pierwsze żenująco krótkie. Montaż na chama. Byle szybciej. Ledwo co akcja się skończy już dają następną. Zresztą o czym ja mówie, skoro skróty są tak krótkie, że większość ciekawych sytuacji i tak nie jest pokazana. Nawet bramki są pokazywane na odwal się, tzn nie są powtarzane. Według mnie do każdej bramki powinna być choć jedna powtórka (chociaż powinno być więcej). No a co ciekawsze niewykorzystane okazje, też byłoby miło zobaczyć choć raz jeszcze, w zwolnionym tempie. Ale nie bo po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśląc o tym magazynie nasuwa się jedno gruntowne pytanie:po co TVP kupiła te prawa do skrótów Ekstraklasy jak cały czas stara się zeby magazyn mial coraz mniej widzów.Sami sobie szkodzą

dając magazyn tak puźno.Najlepszą

godziną dla mnie wydaje się 21:15 na TVP 1 po Ranczu.Wtedy siedzi przed telewizorem 10 mln Polaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróty w tym programie dalej są beznadziejne. Po pierwsze żenująco krótkie. Montaż na chama. Byle szybciej. Ledwo co akcja się skończy już dają następną. Zresztą o czym ja mówie, skoro skróty są tak krótkie, że większość ciekawych sytuacji i tak nie jest pokazana. Nawet bramki są pokazywane na odwal się, tzn nie są powtarzane. Według mnie do każdej bramki powinna być choć jedna powtórka (chociaż powinno być więcej). No a co ciekawsze niewykorzystane okazje, też byłoby miło zobaczyć choć raz jeszcze, w zwolnionym tempie. Ale nie bo po co...

Wiesz...w końcu to "Szybka Piłka" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To też jest odpowiednia pora , ale wg. 21.10 to by była najlepsza pora na stałe , raulg7 a czytałeś ten program na 16 kwietnia ? Tam pisze że jest transmisja meczu Pucharu Uefa i że transmisja jest z Holandii , a przecież żaden Holenderski klub nie jest w 1/4 , sądzę że pokażą PSG - Dynamo Kijów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalił mnie wczoraj ten program. Skróty "na wariata" - byle szybciej. :lol2: Ekspert - Szczęsny - jak zwykle jechał po każdym. :D Fajnie chociaż, że program będzie o "normalnej" godzinie. Nie trzeba już będzie czekać do późna - mi się rzadko kiedy chciało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie także bardzo cieszy wcześniejsza pora programu. Czekać do godziny 23.00 żeby obejrzeć skróty z rodzimej ligi to absurd. W Niemczech (nie pamiętam czy na ZDF czy ARD) maja taki magazyn ok. godziny 18.00, czyli są prawię od razu po spotkaniach "na świeżo".

 

A co do wczorajszego programu rozwalił mnie ten tekst: "To była wrzutka zwana strzałem" :lol2: . Podobno ćwiczą to na treningach :lol2: . Ci którzy oglądali wiedzą o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś ten magazyn oglądałem jak jeszcze nie miałem cyfry ,ale odkąd mam canal+ to oglądam tylko lige + . A co do tego magazynu to jak w tytule-szybko i byle jak.TVN jak miał prawa do magazynu to wg mnie robil go lepiej ,ale tam z kolei denerowało mnie to że przerywali go reklamami,ale coż ,taki urok stacji komercyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...