Skocz do zawartości

"Szybka piłka" - magazyn piłkarski na antenie TVP


Mateusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od nowego sezonu piłkarskiej Ekstraklasy niedzielny magazyn podsumowujący kolejkę będzie emitowany w telewizyjnej Dwójce, a nie jak do tej pory w TVN24 i TVN. Magazyn będzie nosił nazwę "Szybka piłka".

Magazyn "Szybka piłka" na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutuje tydzień przed startem piłkarskiej Ekstraklasy - 20 lipca 2008 roku o godzinie 22.40. Program będzie poświęcony podsumowaniu przygotowań drużyn Ekstraklasy i wprowadzeniu do nowego sezonu.

 

Z kolei od 27 lipca, w każdą niedzielę, będą w nim prezentowane skróty ze wszystkich spotkań każdej kolejki. W magazynie nie zabraknie materiałów i relacji lokalnych dziennikarzy TVP, którzy na co dzień mają okazję obserwować co ciekawego dzieje się w klubach Ekstraklasy.

 

Gospodarzami godzinnego programu będą Maciej Iwański i Rafał Patyra. Rolę komentatora i eksperta pełnił będzie Dariusz Szpakowski.

 

Robi się ciekawie...

TVP zaczyna się starać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słyze słowo TVP + rzeczow. sport to juz wiadomo, ze to bedzie klapa. Wystarczyło sobie posłuchać komentarzu podczas meczu legii. To co wyprawiali to ŚMIECH NA SALI. Zacznijmy, że panowie "znawcy, pseudo komentatorzy nie potrafia sklejać sensownych zdań. Nie oglądałem całego widowiska ze względu na 1. Komentatorów, 2 grajków 3. "kibiców", chcieć by powiedzieć "staczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz wczorajszego wydania był tragiczny a zachowanie Szczęsnego karygodne. Jak mozna kogos takiego do studia zapraszać? Ci co patrzyli pewnie słyszeli jego komentarze dotyczące Górnika, Odry czy tez Polonii ktora wrecz wysmial na co szybko zareagowal tylko siedzacy ekspert od sedziow ktory powiedzial ze nie wypada tak sie zachowywac. Jednym slowem zenada :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Polonii i Piasta. Co nie zmienia postaci, że Szczęsny wraz z pozostałą trójką [beep]yli bzdury w większości za przeproszeniem. Magazyn słaby ale tego się spodziewałem. Aczkowiek na pewno lepszy od tego na antenie TVN. Kto nie ma C+ niech żałuje, że jest skazany na to a nie na profesjonalną Lige +.

 

MZKS nie pisz o takich głupotach. Bycie w TVP nie da większej kasy klubom. To są wyłącznie mity. Bo podpisując kontrakt taki jak z C+ mają gwarantowaną kase a większość kasy od reklamodawców podczas meczy trafia do samej TV. Zresztą przed magazynem mamy reklamę Stigi która od dawan się reklamuje przed meczami na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Polonii i Piasta. Co nie zmienia postaci, że Szczęsny wraz z pozostałą trójką [beep] bzdury w większości za przeproszeniem. Magazyn słaby ale tego się spodziewałem. Aczkowiek na pewno lepszy od tego na antenie TVN. Kto nie ma C+ niech żałuje, że jest skazany na to a nie na profesjonalną Lige +

 

Zgadzam się. Jeszcze kto oprócz C+ mógłby dobrze zrobić taki program to Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem magazyn ligowy w TVP to od razu zatęskniłem za tym,ktory robił TVN.Brzydkie studio,źle dobrane kolory,za ostra zieleń,słabi eksprci.Plusem magazynu jest to ze nie jest przerywany reklamami.Dzieki TVP ligowe bramki zobaczą wszyscy.Uważam ze Polsat zrobiłby to lepiej bo ma bardzo dobrą zgraną grupę komentatorów i ekspertów,co

pokazał podczas EURO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz wczorajszego wydania był tragiczny a zachowanie Szczęsnego karygodne. Jak mozna kogos takiego do studia zapraszać? Ci co patrzyli pewnie słyszeli jego komentarze dotyczące Górnika, Odry czy tez Polonii ktora wrecz wysmial na co szybko zareagowal tylko siedzacy ekspert od sedziow ktory powiedzial ze nie wypada tak sie zachowywac. Jednym slowem zenada :/

 

Ale o co wam właściwie chodzi?

Jak mamy kluby na takim poziomie to tylko się z tego pośmiać. Po co się napinać jaką to mamy ligę, a potem się kompromitować z Białorusinami. Moim zdaniem poziom komentarzy i naśmiewania się w pełni odpowiadający obecnemu poziomowi ligi. Szczęsny przynajmniej mówi jak jest, a że prawda w oczy kole to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczesny akurat wczoraj sie skompromitowal i jego wypowiedzi nie mialy nic wspolnego z tym jak jest. Vaclavika ocenil po jednej nie udanej interwencji w Zaglebiu i jako ekspert przepowiedzial 15 miejsce Gornikowi tylko z powodu bramkarza - żenada. Poza tym przy okazji omawiania kazdego śląskiego klubu wtrącał same nieprzychylne opinie. Dla mnie to nadety "warszawiaczek" myslacy ze jest nie wiadomo kim. Za takich ekspertow to ja serdecznie dziekuje ale na szczescie już za tydzien bedzie Liga+ i nie bede musial sluchac tych paranoicznych wypowiedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczescie już za tydzien bedzie Liga+ i nie bede musial sluchac tych paranoicznych wypowiedzi :wink:

Wtrącę się, widzisz to tak już jest! Zdziwiłbym się i to bardzo, gdyby w programie Liga+ przestano by mówić, o lidze bez superlatywów.

Poprostu wielka kasa, jaką wydano, na taką zupełną swobodę, im nie pozwoli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauwazam tutaj niezrozumienie. Mi nie chodzi o to zeby o naszej lidze mówiono w superlatywach gdyz ona na to nie zasluguje! Lige mamy bardzo slaba, takie sa fakty i trzeba sie z tym pogodzic. Mi chodzi o cos zupelnie innego, a mianowicie o fachowy komentarz redaktorow majacych pojecie o pilce. A tak wogole kto powiedzial ze w Lidze+ mowia o ekstraklasie w samych superlatywach? Jak juz mowilem liga jest kiepska ale nie znaczy to ze np. taki pan Szczesny moze sobie wieszac psy na śląskich klubach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem magazyn ligowy w TVP to od razu zatęskniłem za tym,ktory robił TVN.Brzydkie studio,źle dobrane kolory,za ostra zieleń,słabi eksprci.Plusem magazynu jest to ze nie jest przerywany reklamami.Dzieki TVP ligowe bramki zobaczą wszyscy.Uważam ze Polsat zrobiłby to lepiej bo ma bardzo dobrą zgraną grupę komentatorów i ekspertów,co

pokazał podczas EURO

Soryy za słowa ale chyba jesteś desparatem. Magazyn TVP jest słaby jako całość ale ten z TVN był tragiczny. A przede wszystkim prowadzący jak i eksperci. Taka prawada najlepsi ludzie współpracują z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze Polsat zrobiłby to lepiej bo ma bardzo dobrą zgraną grupę komentatorów i ekspertów,co

pokazał podczas EURO

 

Przecież to była porażka. Komentatorzy to tam jeszcze (poza kołtunem), ale eksperci do kitu.

 

 

No i za krótki trochę ten magazyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komenatrz podczas Euro był na wysokim poziomie w szczególności studio. Kowalczyk, Boniek, Świeczewski czy Ledwoń dośc rzeczowo i ciekawie a z komentatorów zdecydownie to właśnie Kołoń był najlepszy jako jedyny nie bał się zadać wprost rzeczowych pytań na które niestety nie uzyskał odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto miał mu odpowiadać na te pytania ? Chyba nie myślisz, że Benhakker po każdym meczu będzie się tłumaczył na konferencji z powodu Kołtonia.

Po meczu z Chorwacją był wywiad 1 na 1. Kołoń przedstwił konkretne rzeczowe argumenty ale wielka buc zamróczał i nic nie powiedział. Za tą żendę podczas Euro należały nam się jakieś wyajśnia, Janasa za to zlinczowali a tutaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w najbliższą niedzielę jak to będzie wyglądało. Na razie to był tylko wstęp do ligi.

 

Póki co i tak to lepsze niż koszmarny program w TVN. W razie czego zawsze jest Liga +. Cukrują tam ligę z oczywistych powodów ale poziom niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...