Skocz do zawartości

"Szybka piłka" - magazyn piłkarski na antenie TVP


Mateusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że nie oglądałem magazynu, ale to pewnie to co studio LM. Biorą takich weteranów jak Szczęsny i czasami się słuchać nie chce. Wielka szkoda, że nie prowadzi tego polsat. Byłoby super studio. Świetni prowadzący i rzeczowie eksperci. I byłaby to ekipa młodej daty. Zresztą. Euro każdy oglądął więc, wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy wiemy formuła programu ma polegać na plynnym, szybkim i energicznym przechodzeniu materiałów z naszej "bajzel ekstraklasy", prowadzący mają zadawać inteligentne pytania, które są już dawno ustalone, a eksperci zapisują sobie co mają odpowiadać - by nie zapomnieli co mieli na myśli bo wiemy musi być szybko, szybko - takie przynajmniej wrażenie pozostało po dwóch emisjach programu (...) Przypominam to tylko nasze TVP - gdzie panuje ze wszechmiar cenzura, która jest ukrywana i nie mozna powiedzieć tego co by się chciało na prawdę powiedzieć - bo niby Nam wszystkim zły przykład dadzą :wink: Zły przykład jest taki, że w ogóle oni nadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem co dzisiaj by powiedzieli panowie w magazynie TVN o porażce legii. Pewnie to, że przegrali nie dlatego, że Odra zagraładobrze lecz Legia poprostu miała słaby dzień.

Ale nie zdziwie sie jak to całs dziatostwo z TVP tak powie.

Ja oglądałem mecz i musze powiedzieć, że Odra zagrała bardzo dobry mecz., tyle w tym temacie... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tą Szybką piłkę. ale zaznaczam. Tylko pierwsze 20 minut. Dalej nie już nie mogłem na to patrzeć. Program to porażka na całej lini. Te skróty to jakaś komedia. Dawno nie oglądałem takiego [beep]u. Po serii magazynu ekstraklasy w TVN myślałem, że chyba gorzej nie może być niestety myliłem się. Szereg gościu w studiu, na których patrzeć się nie chce. A ten Szczęny to musi mieś niezłe układy, że tam robi w tym tvp. Np. dzwią się, że Ujek na lewej nie zagrał. jak miał zagrać jak ma kontuzje i w 3 gazetach o tym pisali... ahh.

Czy w tym ktaju nie ma młodych i napradę znających sie na rzeczy ludzi? Co prawda w mgazynie są Maciej Iwański i Rafał Patyra, ale oni nie spełniają drugiego warunku. Żałuje, że nie ma Cyfry, ale chyba sobie kupie na przyszły rok. Ja np. Ligę+ oglądam w internecie, podobnie jak mecze Ekstraklasy. Szkoda mi tylko tych ludzi, którzy na codzień widzą zespoły co najwyżej na stadionach i wieczorem chcieli by zasiąść przy telewizorze i obejrzeć porządny skrót meczy i posumowanie kolejki, ale niestety nie mogą, bo TEGO SIĘ NIE DA OGLĄDAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest magazyn ekstraklasy czy jakiś [beep]ski kabaret. Robili sobie nawet jaja z nazwiska piłkarza - "w sieci zatrzepotała nie tylko piłka" (zawodnik ma nazwisko płotka, tyle że nie on, a bramkarz wpadł razem z piłką do bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ale "Szybka piłka" wczoraj żenująca była. 23:15 ? Co to za pora. Co to TVP wielką łaskę robi że ktoś chce oglądać to [beep]o ? Skróty są w tym programie po prostu za krótkie, byle szybciej, czasem nawet bramek nie powtarzają, końcówki sytuacji bramkowych są uciętę i natychmiast leci kolejna. Co to jest, teledysk ?? Wszystko jest robione na "odwal się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...