Skocz do zawartości

Jaki kupić tuner DVB-T2/HEVC?


andyg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przeglądam forum i w zasadzie jednoznacznej odpowiedzi czy sugestii nie znalazłem więc mam nadzieję że ktoś sensownie doradzi:)

Jeśli chodzi o wymagania co do tunera - chodzi mi sprzęt który poza dobrymi parametrami nie będzie miał problemów z odtwarzaniem filmów przez gniazdo USB

Nie ograniczam się jakoś specjalnie cenowo - te 300-400 zł mógłbym na dobrej jakości sprzęt wydać

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wymagania co do tunera - chodzi mi sprzęt który poza dobrymi parametrami nie będzie miał problemów z odtwarzaniem filmów przez gniazdo USB

zdaje się, że wszystkie dostępne na rynku mają jakieś niuanse z odtwarzaniem po USB... Zauważ, że to są odbiorniki DVB-T, a nie playery... A konstruktywnie - zobacz tam: http://forum.emitel.pl/viewforum.php?f=36 - w zasadzie większość wątku to właśnie problemy z odtwarzaniem filmów i napisów (!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ograniczasz cenowo to sobie kup nowy odbiornik TV z gniazdem USB.

Mam już jeden TV nowy z gniazdem USB,ale drugi z starym kineskopem jest wg mnie na tyle dobry,że bez sensu abym go za grosze miał wymienić,tym bardziej że obraz,dźwięk czy rozmiar samego ekranu jest bez zarzutu

W nowym TV nie ma problemu,jest wbudowany tuner DVB-T,a do starego Soniacza chcę dokupić coś,co dodatkowo pozwoli mi oglądać dvixy z pendriva

Widziałem u rodziców jak działa Ariva T-60,wydaje mi się ok,ale np po kilku godzinach mocno się grzeje,a i do odtwarzania filmów ciut można się przyczepić,jak i do samego menu czy ucinania napisów

W zasadzie to chodzi mi o to czy inne tunery są wyraźnie lepsze od tego,który wymieniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co napisał _chris_

Link który podał to kopalnia wiedzy choc bardziej jest to spis tego co jest najlepszym wyjściem dla każdego z piszących użytkowników bo chyba nie ma idealnego sprzętu.Najlepiej jak poczytasz i wybierzesz idealny dla siebie.

Jesli masz zaufanie do nagród to statuetkę SAT KRAK 2011 w kategorii Najlepszy odbiornik DVB-T/MPEG-4 otrzymal Maximum T-102 PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem na etapie poszukiwania odbiornika DVB-T dla moich rodziców. Kryteria jakie musi spełniać, to ma to być odbiornik Twin PVR. Jak do tej pory jedyny jaki znalazłem to Cabletech URZ0086 http://www.lechpol.eu/model/urz0086 Niemniej, zdając się zbiorową mądrość Forumowiczów chciałbym zapytać o inne możliwości. Spotkał ktoś odbiornik spełniający te warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę nic nie interesuje czy odbiera analog, czy dvb-t. Nie ma takiego stb, aby miał listę analogową i cyfrową. Jak będziesz musiał oglądać analog to przełączasz się z euro na antenę i śmiga.

Czyli kupuje dowolny odbiornik DVB-T i podłączam do niego antenę a do telewizora kablem euro.Mam wtedy sygnał cyfrowy.A żeby był analogowy to antena musi chyba być bezpośrednio w telewizorze?

Jak to wszystko połączyć żeby wszystko grało bez przepinania kabla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić tuner do dvb-t.

Czy jest taki aby na jednej antenie siatkowej odbierał razem analog i cyfrowy przekaz ? reszta nie ważna.Proszę o szybką odp.

Musisz kupić tuner, który posiada pętlę sygnałową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...