Skocz do zawartości

Novelas+


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Novelas+HD to jest kanał płatny nie FTA ani naziemny więc po części będą patrzyć na wyniki z racji reklamodawców tak jak inne kanały z "+" typu Ale Kino+ HD itd. A te jakoś zachwycających wyników nie mają resztę rekompensują opłaty od abonentów. :-) Kanały z "+" od C+Polska też na początku tyle lat nie miały w ogóle reklam jak paczka premium C+ a potem je wprowadzili po fuzji Cyfry+ z n-ką na rzecz TVN Media. co ciekawe kanał premium C+Family ma od jakiegoś czasu także reklamy co mnie dziwi. Skoro ma reklamy to nie powinien być w paczce premium C+Polska :-(

We Francji jego odpowiedni Novelas TV HD nie ma też zachwycających wyników i jego nadawanie to bardziej ukłon Grupy C+ w kierunku niszy i jej wypełnienia i przyciągnięcia abonentów do oferty Platformy C+France.

Edytowane przez pablo21
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21, z tego co widzę, to we Francji kanał poza stroną www, ma też konta na Facebooku i Instagramie, co pewnie w jakimś stopniu też pomaga w promocji. Poza tym, stacja pozostaje też w stałym kontakcie ze swoimi widzami. Ciekawe czy u nas też tak planują?

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy powinno robić się jeszcze przed startem kanału, aby właśnie spróbować się jakoś wypromować. Szczególnie, że usługi Facebooka mają możliwości, aby wyświetlać się u określonych grup użytkowników jako sponsorowane posty. Dla takiego CANAL+ to z pewnością nie byłyby jakieś ogromne koszty. A nie jak u nas… O starcie kanału dowiedzieliśmy się przypadkiem od użytkownika na forum, który dostał newsletter. Gorzej chyba się nie da.

 

3 godziny temu, pablo21 napisał:

Kanał dopiero wystartował.

Dopiero? Dobre 3 tygodnie temu.

 

3 godziny temu, pablo21 napisał:

Obecnie trwa promocja jego oferty w kierunku do widzów Platformy Canal+.

Promocję to powinno się robić przed startem, a nie dopiero po nim. Przynajmniej nie są jak MWE Networks, dla których marketing to kolorowe i duże logo ekranowe na kanale, który właśnie wystartował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2021 o 14:24, Bloo411 napisał:

Polsat jest mistrzem w tworzeniu kanałów powtórkowych i myślę, że jeszcze nie jeden kanał powtórkowy utworzą. @Mati06, te śmieszki zachowaj dla siebie. Na twojej słonecznej platformie jest nawet problem z podstawowymi kanałami jak Puls 2 czy TVP Dokument. A co do Novelas+, to wczoraj po wznowieniu emisji zauważyłem, że naprawili przy okazji problem z audio, który był od początku startu stacji.

Przynajmniej Polsat coś robi w porównaniu z super elitarna platformą która od lat nie potrafi wprowadzić do swoich dekoderow list ulubionych, a tak ze ręcznego przeszukiwania tp. Dlatego nie rozumiem tego jarania się tą platformą, i zawyżania swojej i czyjeś samooceny. A i gratuluję gustu oglądania telenowel stworzonych pod kobieca cześć widowni 😁😂

 

A odnośnie cyfrowego Polsatu to się wkrótce zdziwisz😁

To może C+ polska uruchomi kanał też o ślubach i modzie taka nizsza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mimic napisał:

Polsat "coś robi" bo tworzy powtórkowe kanały dla reklam emitujące powtórki powtórek, które są powtórkami innych powtórek? To na prawdę super sprawa. Zrobią 100 kolejnych i będziesz zadowolony, ale ważne że coś ten Polsat robi. 

A PSP nie stworzył? I to też nazwiesz powtórkami ? A macie te kanały w swojej elitarnej platformie? 😁 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06. Mam wrażenie, ze jesteś trochę niedotarty, z tym co wypisujesz. Szurasz merytorycznie brzuchem po dnie. 
Prawda jest taka, że i jeden i drugi nadawca tworzy kanały, aby zarabiać na reklamach emitując powtórki. A  pol.szmat akurat robi to po mistrzowsku wpuszczając choćby kiepskich niemalże na każdym swoim kanale. Jakby mogli to jeszcze na News'ie by to wrzucili.

Edytowane przez d107
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mati06 napisał:

A odnośnie cyfrowego Polsatu to się wkrótce zdziwisz😁

 

No nie wiem czy się zdziwię, gdy CP wprowadzi w końcu Puls 2. Zresztą przestań wypisywać głupoty, na innym forum ludzie mają już z ciebie bekę i tych twoich teorii spiskowych odnośnie wysypu nowości w CP. Mamy pandemię, panuje kryzys, a ty się nastawiasz na nie wiadomo co. Dobrze będzie jak CP utrzyma prawa sportowe, które obecnie ma (np. LM i LE).

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bloo411 napisał:

No nie wiem czy się zdziwię, gdy CP wprowadzi w końcu Puls 2. Zresztą przestań wypisywać głupoty, na innym forum ludzie mają już z ciebie bekę i tych twoich teorii spiskowych odnośnie wysypu nowości w CP. Mamy pandemię, panuje kryzys, a ty się nastawiasz na nie wiadomo co. Dobrze będzie jak CP utrzyma prawa sportowe, które obecnie ma (np. LM i LE).

Panie kolego a gdzie ja jestem na innym forum? Masakra skąd to wziąłeś w ogóle konto mam tylko tutaj na forum sat kurier. Jestem osobą niepełnosprawną fizycznie i pisanie sprawia mi wielką trudność. I wypadalo by przeprosić nie prawdaż gdyż jest to nie prawdą co napisałeś konto mam tylko na tym jednym forum tutaj. 

A jeśli chodzi o LM i LE to się zgadzam. 

23 godziny temu, d107 napisał:

@Mati06. Mam wrażenie, ze jesteś trochę niedotarty, z tym co wypisujesz. Szurasz merytorycznie brzuchem po dnie. 
Prawda jest taka, że i jeden i drugi nadawca tworzy kanały, aby zarabiać na reklamach emitując powtórki. A  pol.szmat akurat robi to po mistrzowsku wpuszczając choćby kiepskich niemalże na każdym swoim kanale. Jakby mogli to jeszcze na News'ie by to wrzucili.

Zadajesz sobie cios poniżej pasa i mi jako osobie niepełnosprawnej.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2021 o 11:09, Mati06 napisał:

Przynajmniej Polsat coś robi w porównaniu z super elitarna platformą która od lat nie potrafi wprowadzić do swoich dekoderow list ulubionych, a tak ze ręcznego przeszukiwania tp. Dlatego nie rozumiem tego jarania się tą platformą, i zawyżania swojej i czyjeś samooceny. A i gratuluję gustu oglądania telenowel stworzonych pod kobieca cześć widowni 😁😂

 

A odnośnie cyfrowego Polsatu to się wkrótce zdziwisz😁

To może C+ polska uruchomi kanał też o ślubach i modzie taka nizsza 🙂

Kanał o tematyce ślubnej już istnieje - Love HD. Może po 5 latach od sporu z Cream Dove Ltd. wróci na satelitę 😂

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I stało się! Od dziś na Novelas+ pojawiły się reklamy. Całe szczęście nie przerywają telenowel, a jedynie pojawiają się pomiędzy nimi.

 

Co ciekawe stacji nie ma w ofercie brokera TVN Media. Wygląda na to, że Canal+ samodzielnie sprzedaje czas reklamowy.

Edytowane przez M@rcin
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, M@rcin napisał:

I stało się! Od dziś na Novelas+ pojawiły się reklamy. Całe szczęście nie przerywają telenowel, a jedynie pojawiają się pomiędzy nimi.

 

Co ciekawe stacji nie ma w ofercie brokera TVN Media. Wygląda na to, że Canal+ samodzielnie sprzedaje czas reklamowy.

Kanał jest w ofercie TVN MEDIA w pakiecie PREMIUM TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...