Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

Ciekawe, że UPC dogadała  się z niszowym PV na swoim urządzeniu z oryginalnym oprogramowaniem , a z Netflixem już nie 

W przypadku Canal+ sytuacja jest odwrotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bot_informacyjny napisał:

 

 

Obstawiam, że identycznie to wygląda w przypadku PV - jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to o $$. Francuzi traktuje PV jak serwis niszowy na polskim rynku i nie widzą sensu płacić tyle, ile chce amazon :)

Mój post wynikał z tego, jaką odpowiedź otrzymałem. Potwierdzono, że konieczna jest aktualizacja softu. A to, że BOX ma certyfikat tylko netflix można sprawdzić w necie. Zapewne chodzi o pieniądze. Producentom, czy też C+ najbardziej zależało na Netflixie, a Prime potraktowano być może po macoszemu. 

Mam tylko nadzieję, że nie będzie problemów z pojawieniem się na BOXie aplikacji Viaplay czy Disney +. Ich dostępność, generalnie dostępność jak największej ilości ciekawych apek, to duży plus jeśli chodzi o promocje i sprzedaż Boxa. Powinno C+ na tym zależeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2021 o 02:17, JoeDirt napisał:

 

Da się do tego dokupić Fun & News? Bo przy aktywacji konta nie daje się, a potem ktoś pisał że nie mógł dokupić innego pakietu do czegoś tam.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawopTo ja jeszcze opowiem o innej swojej przygodzie z ich serwisem. ;) Chyba serwis rzeczywiście jest nie do końca intuicyjny.

Próbowałem aktywować voucher z linku od @JoeDirt, ale z dodatkowym pakietem Fun & Info.

Rejestruję swój mail, hasło, numer vouchera. Orientuję się że tam jest tylko ten pakiet Canal+ i nie ma innych pakietów do zaznaczenia.

Próbowałem jednak przejść dalej, myślę sobie - spróbuję, zobaczę jak to wygląda.

Doszedłem do miejsca gdzie się podaje dane karty płatniczej, już ustawiona kwota 10 zł. Dobra, nie dało się dokupić pakietu, zapytam na forum, bo sam C+ mnie nie interesuje. Zamknąłem kartę - a że to był "tryb prywatny" to sesja przeglądarki się wyczyściła.

Jakież było moje zdziwienie jak po chwili dostałem e-maila z potwierdzeniem zamówienia. :o

No to loguję się drugi raz do serwisu - okazuje się że na moje konto nie można kupić niczego, bo "mają zamówienie w toku". Ale nie widziałem nigdzie linku "ponów płatność" czy "wróć do zamówienia". Nic, po prostu konto martwe aż ktoś tam się nie kapnie że karta płatnicza nie została podłączona do konta. Voucher też ma status "w trakcie aktywacji".

Na szczęście po upływie pół godziny dostałem maila że zamówienie zostało anulowane i teraz można zamawiać pakiety.

Nie wiem czy voucher też się odblokował czy nie, ale w razie czego można chyba wygenerować nowy. Dziś już i tak nie jestem w stanie niczego zamówić, bo mój bank urządził sobie przerwę techniczną od 22.00 do 6.00 więc nie da się autoryzować karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
W dniu 20.05.2021 o 20:34, Toma441 napisał:

 

Mam tylko nadzieję, że nie będzie problemów z pojawieniem się na BOXie aplikacji Viaplay czy Disney +. Ich dostępność, generalnie dostępność jak największej ilości ciekawych apek, to duży plus jeśli chodzi o promocje i sprzedaż Boxa. Powinno C+ na tym zależeć. 

Dlatego cieszę się ,że umowa na telewizję satelitarną kończy mi się z końcem roku.

Do tego czasu ,  powinno się w końcu wyjaśnić zarówno jeśli chodzi o C+4K , jak też dostępność wspomnianych aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem nową ofertę. C+, HBO i pozostałe kanały za 50 zł. 

Nie ma w nowej ofercie Filmboxów, Sportclubu i Fightclubu. Czego brakuje? Moim zdaniem idealnie do takiej oferty pasują kanały Cinemax, nieco za dużo jest kanałów muzycznych, ale co kto lubi. Liczę też, że z czasem bez podpinania anteny będzie można znaleźć online choćby te 4 główne kanały naziemne: TVP 1, TVP2, Polsat, TVN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Toma441 napisał:

Czego brakuje? Moim zdaniem idealnie do takiej oferty pasują kanały Cinemax, 

Po co Cinemax jak ich cała ramówka jest dostępna w serwisie w każdym momencie. No chyba, że ktoś musi mieć logo Cinemaxa na ekranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2021 o 21:15, kingofsouth napisał:

W naszym kraju na wszystko jest czas , a potem wychodzi , że jesteśmy lekko zacofani ;)

 

4 minuty temu, kamil2505 napisał:

Po co Cinemax jak ich cała ramówka jest dostępna w serwisie w każdym momencie. No chyba, że ktoś musi mieć logo Cinemaxa na ekranie. 

To tylko sugestia. Dlatego napisałem "pasowałby", bo mogliby go dać jako dodatkowy wybór, zamiennik HBO. W mojej ocenie lepsze są dwa solidne kanały filmowe, niż  np.13 kanał z muzyką, której w telewizji i tak nikt nie ogląda, ani nie słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toma441 na moje to mogą wyrzucić nawet kanały HBO. Wszystko co jest aktualnie na antenie tych kanałów jest dostępne w każdym momencie w bibliotece VOD. Trochę inna kwestia jest z C+, bo tutaj jednak niektóre filmy z bibliotek znikają wcześniej niż z tv, więc jest jakieś uzasadnienie dla ich pozostawienia. 

 

Lepszym rozwiązaniem byłoby dorzucenie do oferty kanałów podstawowych typu Polsat czy TVN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Nie jest cała ramówka Cinemax dostępna w serwisie. 

Podaj przykład tytułu, który jest aktualnie w ramówce Cinemax, a nie ma go w HBO GO? Kiedyś pamiętam, że jak miałem dostęp do tego kanału, to między filmami leciały krótkometrażówki. Czy chodzi o brak tych krótkometrażówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Wyso napisał:

Oglądanie meczu na Canal+ premium to jakies nieporozumienie, ten kanał nie ma nawet 20 klatek na moje oko. Czuje sie jakbym oglądał jakis nielegalny stream z czeluści internetu, a nie usługę za 45pln/miesiąc.

 

Na TV powinno być 50 klatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ircios napisał:

Ewentualnie na C+ Premium oglądaj filmy a sport na C+ Sport.

Problem polega na tym, ze czasami konkretny mecz jest puszczany tylko na c+ premium. 
 

Niestety jestem tym szczęsliwcem, ze mam tv samsunga i ciągle czekam na aplikcje, aktualnie wspomagam sie airplayem, na kanalach sportowych płynność jest w porządku ale na c+ premium lecąca piłka przypomina kometę :(

Edytowane przez Wyso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...