Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.05.2021 o 09:38, lakiman napisał:

 C+ 4K będzie tylko dostępny  na dedykowanym sprzęcie od operatora 

 

 

Ten kanał nigdy nie będzie na innych sprzętach niż tych od C+.

Jeżeli ktoś myśli inaczej to jest fantastą.

Nie po to wprowadzają ECP na 4K aby zapodać ten kanał na byle pudło z androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

A ja własnie myślę , że będzie na Tizenie emoji16.png
Ewentualnie obejrzę go na moim Play Now BOX TV lub Mi Box S ;)
 

 

Jaki cel by więc miało bawienie się w ECP co tanie nie jest zapewne aby rozprowadzać kanał na każde pudło?

PC+ robi głupie ruchy od zawsze, ale nie podejrzewam aby działali na szkodę spółki topiąc kasę niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może , się wszystko wydarzyć.  Może być tylko napis 4K :D

Sam się przekonasz , że będzie tak jak napisałem w poprzednim poście.

Edit:

Co najważniesze , może być też tak, że Canal+4K  będzie tylko działał w Polsce.

Po to te zabezpieczenie , nie sądzisz ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

A jakie plusy ( wobec UPC)?

 

Na pewno jest taniej w UPC : C+ * niepełny pakiet,  bo bez C+ 4K i Now kosztuje 50 zł , HBO / GO tylko 30 zł...

 

Tylko ten sport... ale pewnie między kablem a uslugą  internetową różnicy w   jakości,  aż tak bardzo nie widać?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za C+Prestige w UPC płace 40 pln, a za HBO z Go 20 PLN.
Plusy są takie, że jest bardziej rozbudowana biblioteka VOD, na czym mi najbardziej zależało i nie zdarzają się braki jak w UPC. Poza tym są wszystkie kanały C+. Minusy to czasami widoczna pikseloza przy zbliżeniu na murawę boiska i brak 50 klatek na sporcie na C+Premium i C+Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Czyli , aplikacja może " wygryźć" oferty premium operatorów spoza PC+.

A dodanie C+ 4K z dekoderem ( box 4K) czy bez tylko przypieczętuje taki stan rzeczy.

Osobiście też nie wykupię  pakietów Premium w UPC/ Orange o ile obecne ceny się utrzymają za aplikację.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, lakiman napisał:

Czyli , aplikacja może " wygryźć" oferty premium operatorów spoza PC+.

A dodanie C+ 4K z dekoderem ( box 4K) czy bez tylko przypieczętuje taki stan rzeczy.

Osobiście też nie wykupię  pakietów Premium w UPC/ Orange o ile obecne ceny się utrzymają za aplikację.

 

Oczywiście, że może. Pakiety C+ np w Orange to 50zł i lojalka na 2 lata więc nie ma uzasadnienia żeby podpisywać takie umowy jeżeli w aplikacji płacimy mniej. Mi brakuje tylko kanałów PSP (no i C+4K) i mogę rezygnować z kablówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam C+BOX niemal od początku i muszę przyznać, że na dzisiaj działa świetnie, ostatnie aktualizacje pomogły wyeliminować najpoważniejsze błędy z buforowaniem, zatrzymywaniem się obrazu włącznie. Ten problem dziś, przynajmniej u mnie, nie występuje. Nowa Oferta jest ciekawa, duża biblioteka filmów do wyboru, do tego dodatkowa aplikacja C+Premiery.

 

Co dla mnie najistotniejsze nie ma żadnej umowy. Rezygnuje z płacenia za pakiety, kiedy chce. Dla mnie minusem jest brak 4K (na razie) i Prime Video jako osobnej aplikacji do zainstalowania na BOXie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
22 minuty temu, Toma441 napisał:

 Dla mnie minusem jest brak 4K (na razie) i Prime Video jako osobnej aplikacji do zainstalowania na BOXie. 

Chciałbym, żeby do końca roku zostały wyeliminowane  minusy .

Zobaczymy. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniemożliwienie odbioru 4K w aplikacji poza "dekoderem" byłoby [beep]izmem. Wszyscy udostępniają treści 4K, nawet ipla a Canal+ nie? 

 

Oczywiście jest to możliwe, ale nie ma to logicznego wytłumaczenia. ECP nie ma tutaj nic do rzeczy, to zabezpieczenie sygnału sat. Box C+ z androidem nie ma przecież dodatkowego zabezpieczenia, jest aplikacja, która ma swoje zabezpieczenia.

 

Ciekawe, jak jest we Francji.

 

Edit:

Cytat

 

Quels sont les équipements compatibles 4K avec CANAL+ ?  

 

- Le Décodeur CANAL+ : LIVE et A LA DEMANDE (en téléchargement)

- L'Apple TV 4K

- Le Décodeur TV4 et TV UHD d'Orange fibre

- La Bbox 4K de Bouygues (LIVE depuis l'univers TV de Bouygues)

- La Freebox Pop via l'appli myCANAL

- La Samsung Smart TV (A LA DEMANDE uniquement pour les gammes postérieures à 2015 et 2016, non disponible actuellement pour la gamme 2017)

- Les téléviseurs SONY compatibles 4K sous Android TV

- La PlayStation® 5 (à venir)

- La Nvidia Shield (Android TV)

 

https://assistance.canalplus.com/questions/2415610-equipements-compatibles-4k-uhd-canal

 

Czyli generalnie 4K jest również w aplikacji nawet na tv SONY z androidem czy Shieldzie ale na Samsungu kombinacje. Z tekstu wynika, że jest ale treści "na żądanie" działają w modelach po 2015 i 2016 roku bez serii wypuszczonych w 2017. Ale cyrk 🤡

 

Edit 2:

Nie doczytałem, że PS5 jest "à venir" czyli "w przyszłości". Natomiast brak info o LG WebOS mimo, że mówi się o aplikacji na ten system dla Canal+ w Polsce. Ciekawe.

Edytowane przez regedit32
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Toma441 napisał:

Do tego, żeby na BOXie pojawił się Prime jest potrzeba zaktualizowania jego oprogramowania 

 

Niekoniecznie. Tak wygląda uruchomienie Netflixa po stronie OEM/ODM'a jak strony się dogadają, a OEM/ODM uczestniczy w programie typu netflixowy hailstorm : 

https://www.youtube.com/watch?v=hSBo2aRsZB4

Logujesz się jako admin i błogosławisz konkretny projekt typu box operatora a,b,c,d itp.

 

Obstawiam, że identycznie to wygląda w przypadku PV - jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to o $$. Francuzi traktuje PV jak serwis niszowy na polskim rynku i nie widzą sensu płacić tyle, ile chce amazon :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...