Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To że coś zapowiedziano , nie oznacza że wszystko pójdzie tak sprawnie - same zapowiedzi są od zeszłego roku :) a wiemy jak C+ lawiruje swoim serwisem i czaruje informacjami - 4K też zapowiedziano -  na ich szczęście bez wskazania orientacyjnej daty , bo byście ich chyba zalali emailami hurtem wysyłanymi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą bzdury, że dowiedzieli się nieoficjalnie, chcieli zabłysnąć. Informacja o tym, że w czerwcu aplikacja pojawi się na Tizenie jest na stronie C+Online, w pytaniu o wymagania techniczne.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawop napisał:
43 minuty temu, Toma441 napisał:

Piszą bzdury, że dowiedzieli się nieoficjalnie. Informacja o tym, że w czerwcu aplikacja pojawi się na Tizenie jest na ich stronie w pytaniu o wymagania techniczne

Pewnie C+ to wkrótce sam ogłosi w rocznicę serwisu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pawop napisał:

Jak oceniacie jakość sportu przy 50 klatkach? Widać różnice z TV?

Jestem coraz bliższy rezygnacji z C+ w kablu i wykupieniu abonamentu C+Online
 

Jakość jest delikatnie gorsza od TV, nie wiem od czego to zależy, ale mam wrażenie, że niektore mecze czy wydarzenia sportowe są zauważalnie mniej płynne niz w tv. Dzisiejsze WTA ogląda sie dobrze, jednak ostatnio gdy mecz ekstraklasy leciał w tv naziemnej na tvp sport oglądało mi się go zdecydowanie lepiej niz w C+online. Jednak np premier league jest w naprawde dobrej jakosci i płynności, raczej nie byłbyś w stanie odróżnić czy oglądasz tv czy stream.

 

Wydaje mi się jednak, że te niedogodności są zauważalne głownie w szybkich scenach przy sporcie, jeżeli kogoś interesują filmy to będzie zadowolony.

Edytowane przez Wyso
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Byłoby świetnie jak się kiedyś pojawi C+4K z wybranymi meczami i biblioteką 4K.

Tylko to jest atrakcyjne ( i PSP) w obecnej usłudze satelitarnej.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nix124 napisał:

 

Co masz na myśli? Dodali je dzisiaj ponownie do nowych pakietów? Jak tak, to do którego? 

Doszło do jakiegoś przetasowania i każdy z kanałów mam w innym miejscu, niż poprzednio, a te o których wspomniałem wyświetliły mi się na końcu "listy" w ostatnich dwóch "okienkach". Mam wrażenie, że cały czas coś przestawiają w układzie kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

No to ciekawe, jak bedzie wyglądal ranking w lipcu/ sierpniu ;-)

* Prime Video też zyskuje popularność.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
32 minuty temu, Pawop napisał:

W ciągu miesiąca urośli o blisko 50%, to dobry wynik. Poza tym C+Online nie jest obecne na najpopularniejszej platformie jaką jest Tizen.

Taka popularna,  że minął rok a nadal brakuje na niej aplikacji Canal+.

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...