Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zmienia to faktu, że są duże rozbieżności cenowe za Canal+ sat (od 20 zł), a online (54 zł)

Taki Max ma przynajmniej ceny zbliżone wszędzie - u siebie czy u pośredników.

Przykład Viaplay pokazuje, że nie zawsze można sprzedać wszystko na swoich zasadach, chociaż w przypadku Canal+ dużo ich ratuje lokalność satelitarna (własna platforma i umowy z zobowiazaniem) oraz kablówki (też często umowy roczne).

 

Ostatnie dane pokazują, że Canal+ Online w Polsce ma tylko 0,4 mln subskrybetnów, dla porównania Netflix 3,1 mln, Viaplay ok 1,4 mln

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michael112ten pakiet nie będzie zawierał LM. Ale wg tego co piszą "eksperci" na fb taka opcja ma byc ok. 08.08 do dokupienia.

6 minut temu, muza_tv napisał(a):

Nie zmienia to faktu, że są duże rozbieżności cenowe za Canal+ sat (od 20 zł)

Za 20zł nie ma tego samego co zawiera c+online ze sportem. To nie temat na to objaśnianie ale wątpię aby było mniej niż 40zł na satelicie - chyba wersją Optimum musiała by być. @Motyl1987 jak coś to mnie popraw  😉

Edytowane przez Gizior89
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, swordfish napisał(a):

Czy uważacie, że cena 45 zł + ewentualne 20 zł za LM jest nadal atrakcyjna?

Jest na tyle atrakcyjna, że nie ma cyrografu - coś za coś ;)

P.S. oczywiście nie ma pewności, że dostaniesz za 20zł LM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, shevchenko1987 napisał(a):

Bo jak inaczej uargumentować zwyżkę ceny tej biednej paczki C+, która zawiera tylko Ekstraklasę, połowę LaLigi, 2 wybrane mecze PL, trochę NBA i WTA? Nic nowego nie doszło.

Wszystkie mecze najchętniej oglądanej ligi piłkarskiej - naszej krajowej, żużel nawet chętniej oglądany niż większość Ekstraklasy czy WTA z Igą Świątek na czele, które przebijają oglądalnością wszystko.

Faktycznie "bieda paczka C+". 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, k05 napisał(a):

żużel nawet chętniej oglądany niż większość Ekstraklasy

Niecały.

 

22 minuty temu, k05 napisał(a):

WTA z Igą Świątek na czele, które przebijają oglądalnością wszystko

To jak Wielkie Szlemy i IO z Igą przebiją oglądalność na Eurosport?

13 minut temu, Pawop napisał(a):

Bieda to będzie na Polsatach Sport

Polskie kluby jesienią w europejskich pucharach to faktycznie "bieda". Jagiellonia na 99% pewna jesiennych pucharów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupisz sobie Eleven za niecałe 12zł to będziesz mieć cały. A jak wystarczą Ci dwa najlepsze mecze PGE Ekstraligi to wystarczy Ci C+. 

 

Nie wiem jaka jest ogladalnosc wielkich szlemów w Eurosporcie i średnio mnie to interesuje. Pisałem o oglądalności C+ na tle ich innych praw. 

 

Masz rację - nie ma polskich zespołów w LM to są to "bieda" rozgrywki". Nie to co Liga Konferencji. 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie dla subskrybentów? O takiej tu piszemy. Poza tym, jak cały żużel, a zagraniczne GP? Liga angielska? A cyrograf na dany moment nie jest mi potrzebny na C+, dobrze że rozdzielili paczkę. Mogliby jeszcze zrobić samą Ekstraligę żużlową w niższej cenie.

 

Mnie tam mało obchodzi LM przez godziny meczów, pisałem nie raz. W LE I LKE jest różnie.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@viaplayfan po co zabierasz głos niepytany?

Przecież wiadomo, że piszę o PGE Ekstralidze. Prawa są wyceniane osobno za każde rozgrywki, a nie dyscypliny. 

 

I nie interesuje mnie co Ciebie interesuje. Nie o tym jest ta wypowiedź. Chciałeś błysnąć, ale znowu nie wyszło.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pojawiły się szczegóły nowej oferty online:

 

Do 5 sierpnia istnieje możliwość zapłacenia dotychczasowej, niższej ceny – 54 zł miesięcznie za pakiet „CANAL+”, dzięki czemu otrzyma się dostęp do PKO Bank Polski Ekstraklasy. Co istotne, w dowolnym momencie trwania subskrypcji będzie można podwyższyć swój pakiet do „CANAL+ SUPER SPORT”, dopłacając 15 zł miesięcznie.
 

6 sierpnia zmieni się oferta CANAL+ online. Zniknie z niej dotychczasowy pakiet „CANAL+”, którego cena wynosi 54 zł miesięcznie. W jego miejsce pojawi się nowy pakiet „CANAL+ SUPER SPORT”, którego cena wyniesie 69 zł miesięcznie.

 

 

link

Edytowane przez kjackiew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tyrla napisał(a):

To taniej wychodzi w subskrypcji niż przez sat ?

W subskrypcji 69, przez sat 65 za entry z Canal+ i Super Sport lub 75 za szerszy pakiet z viaplay i eleven sport więc taniej nie wychodzi. 

Ciekawe że subskrypcja jest tańsza niż oferta canal+ online z 24 m-c umową (paczka canal+ z fun&news i Super Sport za 74zł). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kjackiew napisał(a):

i pojawiły się szczegóły nowej oferty online:

 

Do 5 sierpnia istnieje możliwość zapłacenia dotychczasowej, niższej ceny – 54 zł miesięcznie za pakiet „CANAL+”, dzięki czemu otrzyma się dostęp do PKO Bank Polski Ekstraklasy. Co istotne, w dowolnym momencie trwania subskrypcji będzie można podwyższyć swój pakiet do „CANAL+ SUPER SPORT”, dopłacając 15 zł miesięcznie.
 

6 sierpnia zmieni się oferta CANAL+ online. Zniknie z niej dotychczasowy pakiet „CANAL+”, którego cena wynosi 54 zł miesięcznie. W jego miejsce pojawi się nowy pakiet „CANAL+ SUPER SPORT”, którego cena wyniesie 69 zł miesięcznie.

 

 

link

Chyba czegoś nie rozumiem, w jaki sposób będzie taniej dla tych co kontynuują? 54 plus dokupienie super Sport za 15, to tak samo 69 jak nowy klient który zakupi CANAL+ SUPER SPORT

Czy może chodzi o to, że tylko do 5.08 można wykupić i posiadać sam Canal+ bez LM za 54?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w innym temacie o tym, czy chcesz czy nie za LM i tak zapłacisz. Jest to odpowiedź operatora na słabe zainteresowanie opcją Super Sport. Teraz trzeba obserwować co wymyślą w ofercie satelitarnej bo tam też pewnie będzie próba scalenia opcji Canal+/Super Sport. Ja wam dam buntować się i nie kupować opcji Super Sport :D 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może chodzi o to, że tylko do 5.08 można wykupić i posiadać sam Canal+ bez LM za 54?
Tak, dokładnie o to chodzi.

Jest to odpowiedź operatora na słabe zainteresowanie opcją Super Sport.

Jak można pisać o słabym zainteresowaniu, skoro kanały nawet nie nadają, a sprzedaż pakietu nie ruszyła


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, damian1979 napisał(a):

Uuu ładnie polecieli. Ciekawe czy choć dadzą opcje 12 miesięczną lub 6 miesięczną z lepszą ceną. 

Już nie przesadzaj. 

Spodziewałem się, że będzie więcej - minimum 74zł. 

Oferta do przyjęcia. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mieliby nie dawać wszystkiego w ramach subskrypcji? 

 

W ofercie satelitarnej CANAL+Sport5 też nie jest dostępny w pakiecie Entry+, który wraz z dodatkami jest najbardziej promowany, a w ofercie subskrypcyjnej ten kanał jest dostępny w paczce C+. 

Serio ktoś myślał, że LM będzie do kupienia osobno? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...