Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, michael112 napisał:

@Pawel, czy mógłbyś podrzucić linka? Ja wczoraj próbowałem z peppera i mi otwierało zwykłą stronę C+ online ze standardowymi cenami.

 

Cały czas w sieci można znaleźć różne linki z ofertą 10 zł do C+ Online, np.: https://kup.pl.canalplus.com/kody/widzew

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pabl001 napisał:

Panowie chciałbym dołączyć do canal+ online z netflixem. Kupić najpierw sam canal+, a później dołączyć obecne konto netflix czy jak?

 

Jeżeli korzystasz z vouchera, takiego jak ten od greg'a, to tak - najpierw Canal+ żeby złapać kod, a potem w ustawieniach konta dokupuje się Netflix, HBO, Polsat Premium i inne pakiety dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pabl001 napisał:

Dokupując później netlixa cena się nie zwiększy?

 

Jak dokupisz później to cena się ... zmniejszy. Jeśli dokupisz po 10 dniach, to płacisz mniej (za dostęp do końca okresu rozliczeniowego, czyli za okres 20 dni).

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopytam co do tego netflixa + canal online.

Gdy anuluję członkostwo w netfix to dostęp mam do końca bieżącego okresu rozliczeniowego czyli 2 września.

Chciałbym już dzisiaj przenieść netflix do canal+ z pakietem premium i teraz jak to się będzie miało do dwóch wykupionych pakietów?

Aktualny pakiet mam za 43 zł - Standard HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Odepnij kartę od Netflixa i napisz do nich na czacie żeby usunęli kartę do płatności z twojego konta (będziesz miał dostęp do 2 września)

- Przenieś Netflix do Canal+ i przyjdzie mail jak połączyć aktualne konto

- Po połączeniu lub założeniu konta subskrypcja z dostępem do 2 września się anuluje i rozpocznie się pobieranie opłaty od Canal+

 

 Dziś to przerabiałem 5 min i po wszystkim.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu m.in. serial "The girl from plainville". W USA jest na Hulu, ale to produkcja Universalu. Niektórym się wydawało, że serial będzie ma D+.

PS. Jest 1500 tematów o Canal+, a nie wiedziałem gdzie napisać tego niusa. Może czas przejrzeć te tematy i zrobić porządek? Albo jestem ślepy, albo nie na tematu o ofercie programowej C+


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłam sobie film z VOD "Wodzirej", słabo wygląda. Podobnie "Między ustami a brzegiem pucharu". Czy do tych ludzi odpowiedzialnych za Canal+ nie dociera, że 1280x720 z ~2,5 Mbps to jest za mało na dzisiejsze czasy.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ktoś płaci i to niemało za usługę Canal+, siada przy telewizorze, aby zrelaksować się przy polskiej klasyce, a tu obraz jakiś mocno niewyraźny, ale rozumiem, że wszystko jest w porządku, bo rzekomo Canal+ umywa rączki przekierowując odpowiedzialność na Kino Polska. Witamy w 2022 roku, w cudownym świecie streamingu, rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...