Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Marek99 napisał(a):

Ulotka przedstawia ofertę abonentową "TV BEZ ANTENY W CANAL+ ONLINE" na 24 mies., jest traktowana jak abonament a nie subskrypcja.

Dzięki. Kto wie czy cena w opcji włącz/wyłącz nie będzie jeszcze wyższa niż 20zl w wersji dla subskrybentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie rozmowy z konsultantem przez telefon albo w biurze obsługi klienta można dobrać dodatkowe pakiety przy podpisywaniu umowy abonentowej.

Podstrona z ofertą nie jest zbytnio zaktualizowana. Może to się zmieni skoro zaktualizowali ulotkę w ostatnim czasie. Jeżeli widzisz błędy lub braki na stronie możesz sam osobiście zgłosić to dla CANAL+ Polska.

Duży plus, że pakiety bazowe nie podrożały w tej ofercie.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten odpowiedź został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja posłuży dla artykułu na satkurier.pl."

kjackiew otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

20zł Super Sport w ofercie z abonamentem

link do regulaminu:

Usługa z CANAL BOX ZESTAW PREPAID.pdf

 

30zł Super Sport w ofercie subskrypcji

link do regulaminu:

CANAL+ SW świadczenia Opcji Dodatkowej Super Sport_01072024.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kolejka LM w fazie grupowej się nie zacznie a zaczną kody rozdawać na c+online. 84zł trzeba zapłacić żeby mieć LM - masakra. A pamiętam jak ludzie tu na forum narzekali, że trzeba 40zł płacić za pakiet Polsat Box GO Sport aby LM oglądać  😉 Brak dogadywania się C+ z PB nic dobrego nie przyniesie dla nas.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gizior89 napisał(a):

Ta ukotka na pewno dotyczy wersji dla subskrybentów? Mam ten pakiet za 54zł i tam nie ma Fun&News w cenie. Jest on dodatkowo płatny.

Podana w ulotce oferta to nic innego jak najnowsza oferta specjalna, mam C+ od bardzo niedawna i nie było takich luksusów ;)

11 minut temu, Gizior89 napisał(a):

A pamiętam jak ludzie tu na forum narzekali, że trzeba 40zł płacić za pakiet Polsat Box GO Sport aby LM oglądać  😉

Tylko że nawet jak masz PSP, Eleven i do niedawna C+ Sport, to nie masz tych kanałów w PBGO w ofercie w cenie klasycznego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klopseł Oferta "TV BEZ ANTENY W CANAL+ ONLINE" działa od dłuższego czasu, nie jest to żadna nowość, a tym bardziej oferta specjalna. Jest to po prostu abonament w wersji online.

 

Z pewnością na tym forum mało kto o niej słyszał, jako pierwszy i jedyny podawałem do informacji userów o takiej ofercie. Ofertę bardzo ją reklamują w salonach sprzedaży jak i na profilach facebookowych danego punktu CANAL+ w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

 

@Bingo TV czekamy na kolejne ciekawe ulotki 😀

Co cię interesuje? Dzisiaj byłem w salonie, i mam 3 ulotki: zwykła sat, champions leauge i ta, którą wysłałem.

Mam też trzy szuflady ulotek z Polsatu i UPC/Play, więc jak coś chcesz to śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...