Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, k05 napisał(a):

Może lepszym rozwiązaniem byłby wtedy podział sportu na trzy pakiety

Ja juz jakiś czas temu ten pomysł propagowałem to zostałem wyśmiany a to wcale nie jest zły plan. Ja bym poszedł nawet jeszcze dalej- każda topowa liga oddzielnie plus bonusy za większe pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Już się zaczyna od CANAL+ Events w ramach piłki nożnej influencerów
https://kup.pl.canalplus.com/oferta-online/canalplus-events-move2

Pisaliśmy już o tym w piątek w tym wątku, więc info znane już społeczności Sat Kurier. ;)

Gala ma być dostępna w ramach subskrypcji dla wszystkich posiadaczy pełnego pakietu C+. 

Z resztą to nie pierwsza taka akcja. Już kiedyś był jakiś koncert w tej formie sprzedawany. 

 

Tutaj szczegóły odnośnie zasad obowiązujących ws. tego eventu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma, temat zapewne wałkowany już był, ale mało śledzę ten wątek, więc proszę o wyrozumiałość i nie wiem w ogóle, czy to dobry wątek na moje pytanie. MIanowicie w apce na androida na smartfonie kanały sportowe odtwarzane są w 540p . Też tak macie, czy to zależy od telefonu? W moim poprzednim smartfonie chyba mozliwy był odbiór w 1080p.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zależy to prawdopodobnie od stanu połączenia HDCP z serwerami w danej wersji. Przez przeglądarkę lepiej jest to załapywane.

W dniu 27.09.2023 o 17:19, k05 napisał(a):

Gala ma być dostępna w ramach subskrypcji dla wszystkich posiadaczy pełnego pakietu C+. 

Dzięki za info, nie wbiło mi się to w pamięć, coś czytałem ale nie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ofercie serwisu pojawiły się trzy części "Johna Wicka" - niestety bez ostatniej, najnowszej - chociaż "Bejbis" z Prime Video pojawi się w CANAL+Online 15 października, więc może podobnie będzie z czwartą częścią "Johna Wicka". Do tego seria "Niezgodna", animacja "Ernest i Celestyna: Misja muzyka" i kilka starszych tytułów, głównie polskich.

Z seriali - drugi sezon "Happy Valley" (swoją drogą - trzeciego nadal w Polsce nikt nie pokazał, a ramówka C+Seriale świeci powtórkami). Jest też znany z Cinemaxa "Des" (kolekcja Epic Drama) i polskie produkcje "Rysa" i "Układ" (kolekcja AXN), które w sumie już kiedyś były w serwisie.

Dzisiaj również pierwszy z czterech odcinków miniserii dokumentalnej "Bartosz Zmarzlik. Taśma prawdy". 

A na koniec - trzy sezony polskiej "Magii nagości😂
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie filmowo-serialowo straszna bieda się zrobiła w C+. Rozumiem, że nie mają już praw do największy wytwórni, bo te założyły swoje serwisy streamigowe, ale liczyłem na to, że te lepsze "kąski", które zostały, to jednak wezmą dla siebie. A niestety tak nie jest. Prosty przykład - "John Wick 4" - przy braku tzw. "blockbusterów" powinien być priorytetem do zakupu. Tak samo jest z tymi niezależnymi dystybutorami - co głośniejszy film to ląduje u konkurencji - najczęściej w Cinemax. Z seriali czeka chociażby "Happy Valley" - 3 sezon. 

 

"John Wick 4", dwa najnowsze filmy z serii "Krzyk", "Benedetta", "Gra fortuny"... to wszystko było gdzie indziej. 

 

Ogólnie jak chcą promować te swoje CANAL+Seriale i Filmy to powinni się bardziej postarać, bo oferta jest mizerna - nawet za 19zł. 

Mogliby dawać te filmy z innych platform (Amazon, Cinemax) w Ale Kino+ jak tak bardzo boją się wrzucać tego do C+. Tam też już praktycznie same powtórki. Szczególnie widać to po serialach. W październiku - "Scarlet Hill" i "Trigger Point". Obie produkcje były już w C+. W C+ z seriali w październiku też raczej nic nowego nie będzie. Kolejne argumenty, by "NIE KUPOWAĆ" CANAL+ w październiku. 

 

Plusik za masowe dodawania polskich klasyków - jest już ich kilkadziesiąt i z dnia na dzień lista ta rośnie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że im Viaplay pada, bo się może na sporcie odkują. Chociaż nie można być pewnym tego... jak Viaplay wchodziło, to dziwnym trafem kanały sportowe w Canal+Online dostały kilka dni prędzej 50fps, a przez ponad rok było 25fps. Teraz jak gruchnęła wieść o Viaplay, to np Eleven całkowicie zaczęło olewać natywne 4K

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem się za bardzo nie odkują - ich zakupy sportowe zakończą się na lidze angielskiej, bo jednak, jakby nie patrzeć, zawsze u nich była i jej brak był stratą. Myślę, że niemiecką czy F1 sobie odpuszczą licząc, że może któryś z ich partnerów to kupi.

Oni już od dawna wolą, by ktoś inny kupił i im udostępnił. Zapewne jest wtedy taniej, a zawsze można się reklamować: "Oglądaj wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA w CANAL+Online na kanałach Polsat Sport Premium". Przeciętny widz nawet nie rozróżni czy to w C+ czy w Polsacie faktycznie jest.

 

Jedyne co jeszcze od nich kupią to pewnie z kilka seriali do C+ i Ale Kino+ - już przed wejście Viaplay do Polski sporo tytułów od nich pokazywali. Będzie czym wypełnić ramówkę. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańskich filmów nie chcą sprzedawać europejskim platformom, jeśli maja amerykańskie serwisy na rynku.

Te kupują hurtem przy okazji PL, narodowość biznesu ma znaczenie.

To samo ze sportem, hurtowe zakupy mają pierwszeństwo. c+ ma słaba pozycje negocjacyjną na rynki globalnie.

We Francji mają ustawę pod siebie i dominują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też dużą szansą było dla nich zakup Lionsgate i STARZ, ale jak to się skończyło wszyscy wiemy. 

Jakaś biblioteka już by była, a i z produkcją amerykańskich filmów i seriali może udałoby się coś zacząć działać.

 

Poza tym mają to swoje STUDIO CANAL, ale produkowane filmy i tak najczęściej lądują do lokalnych dystrybutorów. 

 

Poza tym - u nas, mam wrażenie, że funkcjonują tylko i wyłącznie dzięki Ekstraklasie. Reszta to dodatki. 

Edytowane przez k05
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...