Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy tak, cała paczka Canal+  Do tego można dobrać HBO za 60zł na 6 miesięcy (wychodzi 10zł miesięcznie) i pakiet Fun&News za 120zł na 6 miesięcy, czyli 20zł miesięcznie.

 

Jeżeli ktoś nie chce Eleven i Polsat Sport Premium, a wystarczy mu sama opcja Canal+ to można ją kupić za 180zł na 6 miesięcy, czyli 30zł miesięcznie. W tej opcji też można dokupić powyższe pakiety w takich samych cenach.

https://kup.pl.canalplus.com/oferta-online/canalplus-lto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z ciekawości wlazłem na stumyki i mecz psg jest wcześniej na nich jak na canal plus, nieżle co? na internecie mniejsze opoznienie na elewen jak w aplikacji c plus

 

jakies 30 sekund opóżnienia ma cplus

 

a propo oferty c+ za 240 zł na 1/2 roku to jeśli chodzi o sport mamy to samo w polsacie go za 40 dychy bez łaski

Edytowane przez mojwiekszyniztwoj
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport w 25 fps jest nieoglądany. Nie ma opcji żeby ludzie przesiadający się z telewizji satelitarnej lub kablówki nie zauważali różnicy w płynności obrazu. Na dzisiejsze standardy jest obowiązkiem żeby kanały sportowe miały 50 fps inaczej usługa jest na straconej pozycji w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mojwiekszyniztwoj napisał(a):

a z ciekawości wlazłem na stumyki i mecz psg jest wcześniej na nich jak na canal plus, nieżle co? na internecie mniejsze opoznienie na elewen jak w aplikacji c plus

 

jakies 30 sekund opóżnienia ma cplus

 

a propo oferty c+ za 240 zł na 1/2 roku to jeśli chodzi o sport mamy to samo w polsacie go za 40 dychy bez łaski

Przecież nie jest to samo. W ofercie Polsatu z C+ masz tylko Ekstraklasę. Za to tam chyba są jeszcze Eurosporty i zwykłe Polsaty Sport? Czy już nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Binky napisał(a):

Nie wiem co Oni kombinują ale mam TVN24 i TVN24 BIS na liście kanałów a nie mam pakietu FUN&NEWS

Wybory się zbliżają 😀

13 minut temu, stanley840 napisał(a):

Sport w 25 fps jest nieoglądany. Nie ma opcji żeby ludzie przesiadający się z telewizji satelitarnej lub kablówki nie zauważali różnicy w płynności obrazu. Na dzisiejsze standardy jest obowiązkiem żeby kanały sportowe miały 50 fps inaczej usługa jest na straconej pozycji w dzisiejszych czasach.

Dokładnie, ale w C+ jest 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2023 o 00:20, k05 napisał(a):

Kolejna dostawa polskich klasyków w Canal+Online:

-Gadające głowy (1980),

-Głowy pełne gwiazd (1974),

-Człowiek z marmuru (1976),

-Historia żółtej ciżemki (1961),

-Idol (1984),

-Koniec wakacji (1974),

-Kochaj albo rzuć (1977),

-Bariera (1966),

-Aria dla atlety (1979).

Jeszcze dodali:

  • Trójkąt Bermudzki
  • Znachor
  • Sny i marzenia

A wcześniej:

W dniu 1.09.2023 o 14:48, Zuzia napisał(a):
  • Krzyżacy
  • Lalka
  • Popiół i diament
  • W pustyni i w puszczy
  • Dom wariatów
  • Sanatorium pod klepsydrą
  • Noce i dnie
  • Człowiek z żelaza
  • Barwy ochronne
  • Amator
  • Zaklęte rewiry
  • Kingsajz
  • Nóż w wodzie
  • Faraon
  • Trzy kolory: Biały
  • Trzy kolory: Niebieski
  • Trzy kolory: Czerwony
  • Ziemia obiecana
  • Kogel-Mogel
  • Rejs
  • Wielki Szu
  • Rękopis znaleziony w Saragossie
  • Seksmisja
  • Piłkarski poker
  • Popioły

Także jest już jakaś kolekcja starszych polskich produkcji i oby na tym nie poprzestali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że cokolwiek Ci odpisali, bo mi Viaplay nic nie odpisał. Ale aplikacja wróciła do języka polskiego. Zajęło im to "zaledwie" jakieś 24 godziny. 😂

I znów niezawodny okazał się ten znienawidzony C+, który oferując apkę na swoich dekoderach zapewnił możliwość oglądania transmisji bez czekania pół weekendu, bo sami nie wiedzą o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - to nie jest temat o Viaplay. To porównanie, że inni na reklamacje w jakikolwiek sposób potrafią odpisać, a inni mają to w nosie i nic nie odpisują. Jak nie zrozumiałeś to juz ci wyjaśnieniem, żeby wyprowadzić Cię z błędu. 😂

Nie, nie kombinuje z VPN. Nie mam żadne VPN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne doświadczenia, jak masz wykupiony Viaplay za pomocą CANAL+ to piszesz reklamację do CANAL+. Takie są w Polsce przepisy. Tak samo, mam Viaplay wykupiony przez Play, to piszę do Play.

Play zwraca kasę za Viaplay, a CANAL+ leci w kulki, bo nie chce przyznać rabatu, który się należy jak psu zupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...