Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tajna informacja, tylko poufna. Wiele osób o tym wie (w tym co najmniej kilka na tutejszym forum), wystarczy dobrze popytać (przedstawiciele średniego szczebla kierowniczego z C+ też są tego świadomi, a takich osób jest dosyć dużo; a nie wszyscy w nieoficjalnych kontaktach "milczą jak grób"). Mała kwota od "sztuki" to nie jest, a ludzie z C+ nie ukrywają niezadowolenia z pozycji dominującej Viaplay wobec nich.

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2022 o 07:37, kisiel95 napisał:

Ale CANAL+, UPC i inni płacą za nich kasę, trzeba to milion razy tłumaczyć?

Ja wiem, że płacą, ale na pewno nie taka jak mają z internetowego abonenta. Chociaż 10 zł miesięcznie płacone regularnie to rocznie lepszy wynik niż 3 miesiące abonamentu stand alone za 34 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miał ktoś podobny problem z zalogowaniem się do Canal+ online w Niemczech? Pojawia sie błąd autoryzacji. Dodam, że testowane na kilku przeglądarkach po wyczyszczeniu cookies. Na smartfonie działa ale jest on z sieci Plus więc internet polski. Kiedy smartfon polaczy sie z niemieckim wifi to wywala ten sam błąd. Ponadto wszędzie w EU bez problemu działa wraz z live tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
3 minuty temu, ircios napisał(a):

A mulenie jest spowodowane tylko wielką oglądalnością? Może to akurat u Ciebie zamulił internet. Od 3 godzin oglądam i nic nie muli.

Wszystkie aplikacje działają, a C+ długo się ładowała, a jak już załadowała to bez treści. I tak w kółko było na różnych systemach.

5 minut temu, czerstwy napisał(a):

To czy jest mała to tylko oni wiedzą😂Dzisiejszy mecz na C+4K działa widze idealnie czyli nie wzbudził bardzo dużego zainteresowania.

Nigdy nie pochwalili się liczbą subskrybentów, ale wiadomo, że jest mała bo wszyscy oglądają przez satelitę 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od drugiej połowy meczu Zagłębie -Raków obraz się zatrzymał. Było tak też na każdym kanale który nadawał dany program. Treści typu dowolny  film lub serial działały bez problemów. Nie wiem gdzie leży problem ,ale mam nadzieje, że to chwilowa usterka

Edit: Pomogło wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji na Android TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z problemów tej aplikacji. Wrzucają nowy sezon, a dawno usunięte poprzednie. Licencje wykupują na nowy sezon i nie przedłużają do poprzednich sezonów. Ogranicza to potencjalną widownię. Nowych widzów nie za bardzo zdobędzie, bo mało kto chce oglądać serial od "połowy", nie znając początku.

Inne przykłady: "Vera" dostępna od 11. sezonu (brak 10 poprzednich), "Grzechy przeszłości" od 3. sezonu, "Hierro" od 2. sezonu, "Zaczęło się w środę" od 3. sezonu

Bardzo irytujące. Niektóre seriale są proceduralami jak "Vera" (1 odcinek to jedna, zamknięta historia), ale i tak chciałoby się oglądać od początku. Zwłaszcza, że licencje mają bardzo krótkie i potrafi cały sezon zniknąć po miesiącu od premiery.

Canal+ Online jest dla oglądających na bieżąco, nie warto odkładać na później.

 

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem odpowiedź że tak :D bardzo mnie to cieszy, bo połączenie usługi satelitarnej z. canal+online wychodzi taniej niż aneks satelitarny po podwyżkach  

33 minuty temu, tyrla napisał(a):

Wykupiłem pakiet Canal+ + Eleven + PSP płatne na pół roku z góry.

ile taki pakiet kosztuje?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...