Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie, czy ktoś posiada wykupiony pakiet canal+ seriale i filmy i czy znajduje się tam 5 sezon S.W.A.T. czy muszę dokupić pakiet FUN&NEWS? Wcześniej oglądałem 4 sezony w VIAPLAY.

Wole wykupić Canal+ niż VIAPLAY. Bo jak będę musiał zapłacić Canal+ za 49 zł za dwa pakiety to niestety będę zmuszony kupić VIAPLAY za 34 zł albo jeszcze się wstrzymać może coś zmienią.

Proszę o sprawdzenie czy canal+ seriale i filmy znajdują się wszystkie seriale a szczególnie S.W.A.T sezon 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rotalplus napisał:

Najzabawniejsze że w sumie w tym sporcie to nic nie przybyło. Rykoszetem dostała Premier league i Lewandowski się pojawi. Ale od mieszania herbata nie stanie się słodka 

 

Ale większość kibiców piłki nożnej nie ogląda Premier League (to, że jest to najpopularniejsza z lig zagranicznych, nie oznacza, że ogląda ją większość). W pakiecie za 40 zł miesięcznie będzie dostęp chociażby do piłkarskiej Ligi Mistrzów, Serie A, La Liga, Ekstraklasy itd. (to jest spory wybór dla kogoś, komu nie zależy na Premier League).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, co niektórzy chcą wszystkie ligi, najlepiej za dyszkę i to w 8K dzieląc na dziesięć kumpli :D Panie, nie zadowolisz wszystkich.

Liga angielska może jest jedną z najlepszych lig świata, nie zmienia to faktu, że w Polsce największą popularnością cieszy się Ekstraklasa. Co pokazywały wyniki oglądalności Ekstraklasy i Premier League w Canal+. A kanał płątny zarabia na tym, za co chce płacić większość a nie mniejszość.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, muza_tv napisał:

Liga angielska może jest jedną z najlepszych lig świata, nie zmienia to faktu, że w Polsce największą popularnością cieszy się Ekstraklasa. Co pokazywały wyniki oglądalności Ekstraklasy i Premier League w Canal+

 

Dokładnie tak jest. Nawet władze C+ nie kryły się z tym, że często przeciętny mecz Ekstraklasy generował większą oglądalność niż hit Premier League. Tym bardziej trudno zrozumieć innych, którzy uważają, że świat kręci się wokół nich (tj. skoro oni oglądają Premier League, to zapewne inni mają tak samo).

 

Zresztą od dawna już wiadomo, że największą oglądalnością w Polsce cieszą się trzy ligi: piłkarska Ekstraklasa, żużlowa Ekstraliga i siatkarska PlusLiga (próżno na podium szukać Premier League).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cidik napisał:

w ofercie dla abonentów jest w zakładce AXN Now

W chwili obecnej analizując ofertę to AXN jest w ofercie FUN&NEWS to prawdopodobnie kupując Pakiet Canal+ seriale i filmy to niestety nie obejrzę 5 sezonu S.W.A.T bez wykupu dodatkowego pakietu.

Mam nadzieję, że w przyszłości ofercie Canal+ seriale i filmy pojawią się wszystkie seriale.

Zauważyłem, że w polsat box go premium jest 5 sezon S.W.A.T - zastanawiam się czy tej opcji nie wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dokładnie tak jest. Nawet władze C+ nie kryły się z tym, że często przeciętny mecz Ekstraklasy generował większą oglądalność niż hit Premier League. Tym bardziej trudno zrozumieć innych, którzy uważają, że świat kręci się wokół nich (tj. skoro oni oglądają Premier League, to zapewne inni mają tak samo).
 
Zresztą od dawna już wiadomo, że największą oglądalnością w Polsce cieszą się trzy ligi: piłkarska Ekstraklasa, żużlowa Ekstraliga i siatkarska PlusLiga (próżno na podium szukać Premier League).
zwykła korpo gadka. Od lat pakiet Canal + ma 1mln abo z małym hakiem i oglądalność nie ma nic do rzeczy. Kasa wpływa systematycznie co miesiąc. Czy dana liga jest czy jej nie ma kasa wpływa, czy lige ogląda 500 tyś abo czy 10 abo kasa i tak jest ta sama. Więc nie wiem po co słuchać gadki, jakby utrzymywali się z oglądalności jak kanały Polsat czy TVN, i kupić czy nie kupić zależałoby właśnie od tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem telewizor Phillipsa model 55PUS9206 z Android TV 11, jako że korzystam z Canal+Online od dłuższego czasu to pobrałem go również na ten telewizor i mam mały problem. Transmisja idzie w najwyższej jakości, nie zacina się ale obraz momentami jest rwący i szarpiący, jakby tracił płynność i gdzieś gubił klatki. W ustawianiach TV spędziłem dużo czasu, ale nic nie daje. Czy ktoś ma podobny problem z apką na tym Androidzie lub tym TV? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aboutreka napisał:
sezon pilkarski trwa od sierpnia do maja czy ok 10 miesiecy.

 

W tym sezonie jest jeszcze gorzej - z powodu Mundialu w Katarze w listopadzie i grudniu będziemy mieli ponad miesięczną przerwę od grania w piłkę klubową. Płatność za sport z góry za 6 miesięcy staje się kompletnie nieopłacalna.

 

Precyzując: przy płatności z góry na pół roku za pakiet Sport w C+ warto uwzględnić bardzo długie przerwy dla poszczególnych rozgrywek:

 

Liga Mistrzów: Po 2 listopada przerwa do 14 lutego
Ekstraklasa: Po 12 listopada przerwa do 28 stycznia (2,5 miesiąca)
Serie A: Po 13 listopada przerwa do 4 stycznia
La Liga: Po 9 listopada przerwa do 31 grudnia
Ligue 1: po 13 listopada przerwa do 28 grudnia
Premier League: Po 12 listopada przerwa do 26 grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
6 godzin temu, lucas2go napisał:

Dzisiaj zaobserwowałem na tv Samsung QLED 4K Tizen brak Eleven Sports 1 4k, podobnie na tv LG NANO903NA 4k webos. W aplikacji na androida również nie ma. Jeszcze wczoraj był ten kanał. A jak jest u Was?

Kanał już wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...