Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aandin rynek praw... może przeczytać w wielu artykułach, że sprzedają osobno prawa do emisji na żywo, do określonej ilości powtórek, a nawet do timeshiftu, czy catchup i jak kolega post wczesniej wspomniał do skrótów. Nie kupisz odpowiednich to nie możesz pokazać tam gdzie nie wykupiłeś.

Edytowane przez Dr.STech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ty to wiesz? Wielokrotnie ich o to indagowano na Facebooku i Twitterze. Nigdy nie odpowiedzieli. Wiec to co piszesz to twoja mniemanologia i tyle. Logika wskazuje coś innego. Skoro są powtórki w linearnej telewizji to i nie powinno być żadnego problemu z umieszczeniem ich w biblioteczce. Skróty jakoś są. Niestety tylko polskich tenisistek.

Edytowane przez Kirk
Po każdym zdaniu stawiamy spację. Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, aandin napisał:

Problemy z dźwiękiem często w trakcie transmisji wystepują,słychać jak by odgłos cięcia szlifierką kątową.podczas pierwszego meczu równocześnie leciał komentarz po angielsku i po polsku.

Ten odgłos to praca klimatyzacji chłodzącej serwerownię zlokalizowaną zaraz obok dziupli komentatorskiej. O nałożonym komentarzu w jęz. angielskim dowoedzieli się z mojego zgloszenia problemu tech. Co do udostepniania materiałów WTA Tour moja konkluzja jest prosta: C+ ma to centralnie w [beep], a najważniejsze jest to, że Państwo Ignacik, Pani Sakowicz-Kostecka oraz Pan Furjan polecieli na fajne wakacje do Meksyku i możemy być dumni, że jako jedyni komentują mecze na żywo z Guadalajary.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, praspp napisał:

Ten odgłos to praca klimatyzacji chłodzącej serwerownię zlokalizowaną zaraz obok dziupli komentatorskiej.

Już wiem :) Mówili o tym teraz w trakcie meczu.

4 minuty temu, praspp napisał:

O nałożonym komentarzu w jęz. angielskim dowoedzieli się z mojego zgloszenia problemu tech.

To świadczy o ich słabym profesjonalizmie.Nikt z nich nie odsłuchuje transmisji w TV?

6 minut temu, praspp napisał:

Co do udostepniania materiałów WTA Tour moja konkluzja jest prosta: C+ ma to centralnie w [beep]

To jest oczywiste.Od miesięcy olewają głosy widzów w tej sprawie.Nikt się do tego z C+ nie odniósł jeszcze, za to forumowi filozofowie wymyślają jakieś teorie o licencjach:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tak to brzmi. Ogólnie pomysł na wysłanie komentatorów tenisa specjalnie do Meksyku to jest niezłe szastanie kasą ze strony C+ ;).

Ale za to widać, że pożałowano zarówno na odpowiedniej klasy słuchawki komentatorskie jak i dźwiękowca.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, tyrla napisał:

A Ja myślałem że to jakiś samolot leciał nad kortem emoji16.png

Chyba w koło latał?

21 minut temu, bgmnt napisał:

No ale tak to brzmi. Ogólnie pomysł na wysłanie komentatorów tenisa specjalnie do Meksyku to jest niezłe szaleństwo ze strony C+ ;).

Jakich komentatorów? Obecnie trwajacy mecz komentują Wiktorowski i Celt ze studia C+ w Wa-wie, a Państwo turyści w Guadalajarze mają relaks.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dr.STech napisał:

teorie to ty wymyślałeś

To udowodnij swoje filozofie.

10 godzin temu, Dr.STech napisał:

Przypomnę "odgłos cięcia szlifierką kątową"

Przeczytaj to ze zrozumieniem i obejrzyj transmisję. Potem włącz myślenie.Zobaczymy jaki będzie efekt:lol2:

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam jakość na tablecie z Androidem i oficjalną apką Canal+. Kanały TV lecą tylko w SD. DRM Info pokazuje Security Level L1. Rozumiem ograniczenia w Kodi, ale to już gruba przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2021 o 19:33, michael112 napisał:

Na chrome się nie da zainstalować starszej wersji aplikacji. No chyba że bym szukał starszej wersji przeglądarki. A poza tym, zależało mi by działało na KODI.

 

Podobno, jak pisano na githubie Mbebe, wymagany jest nie tylko Widevine L1, ale rownież tzw. Verified Media Path i z tego co tam piszą, te wymagania są w stanie spełnić jedynie przeglądarki, a i to nie wszystkie (chrome ma problemy). No i może ten ich box.

O Kodi można zapomnieć, nic nie da się zrobić. Przeglądarka Chrome ma problemy, a Chromium nie ma.

Pod Linuksem przeglądarka Chromium ma Full HD, a apka Canal+ pod Androidem na tablecie Samsunga już tylko SD.

 

canalplus.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2021 o 17:27, lucas2go napisał:

Testuję obecnie canal+ online (na tv Samsung Tizen) i generalnie większych problemów nie mam. Fajnym udogodnieniem jest zmiana kanałów +/- pilotem od tv. Nie trzeba "wychodzić" z oglądania danego kanału i wybierając w aplikacji inny kanał dopiero go oglądać.

Ciekawą opcją jest Multi-Live, gdzie możemy sobie wybrać od 2 do 4 programów i śledzić w tym samym czasie przełączając jak np. w przypadku meczy na interesującą nas konkretnie akcję.

 

 

JA jakoś nie widzę tej opcji Multi-Live  w swoim Samsungu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rasheed napisał:

Przecież było na tym forum ostatnio pisane, że na Kodi jest HD 1080p 6mb/s. Mam u siebie więc wiem.

1080p mam pod Kodi, ale tylko dla VOD. Kanały TV są w SD. Pod każdym systemem operacyjnym, Windows, Linuks, Android.

Na tablecie i TV oficjalna apka też daje mi kanały TV w SD.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...