Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lista kanałów w pakiecie Fun&News w ofercie poza abonamentem.

Pakiet FUN&NEWS:
4FUN DANCE
4FUN KIDS
4FUN.TV
AXN HD
BBC BRIT HD
BBC EARTH HD
BBC LIFESTYLE
BIZNES24 TV
BOOMERANG HD
CARTOON NETWORK HD
CBEEBIES
CNBC EUROPE
CNN
COMEDY CENTRAL HD
DEUTSCHE WELLE
DISNEY CHANNEL HD
DISNEY JUNIOR
E! ENTERTAINMENT
EURONEWS HD
FOX HD
FRANCE 24
FRANCE 24 ANG
HISTORY HD
KINO POLSKA
Club MTV
MTV Hits
MTV Live HD
MTV POLSKA
MTV MUSIC
MTV 90s
NICK JR.
NICKELODEON
NICKTOONS HD
NUTA.TV
POWER TV
SCI FI
TNT HD
TVN 24 BiS HD
TVN 24 HD
TVP Seriale
VH1
MTV 80s
NATIONAL GEOGRAPHIC HD
NATIONAL GEOGRAPHIC WILD HD
PARAMOUNT CHANNEL HD
POLSAT COMEDY CENTRAL EXTRA HD
POLSAT CRIME & INVESTIGATION
TVP Sport HD (dostępny tylko
dla Klientów, którzy korzystają
z CANAL+ BOX lub TV z
Androidem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, tyrla said:

No Ja wczoraj na boxie od Playa oglądałem mecz MU - Leeds na C+S2 i można było wybrać HD. Oglądałem żużel i też można było wybrać HD.

Oglądać w google chrome (Windows 10) i Canal+4k dekoder bez problemu Mogę wybrać HD. Tylko Android tv box MXQ pro i HK1 mini nie ma wybor HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytaty z tematu Viaplay:

 

22 minuty temu, michael112 napisał:

Problemem jest to że z roku na rok jest coraz więcej nadawców lub platform, które żądają kolejne pieniądze za ten sam towar (jeśli chodzi o ofertę sportową). Jeszcze kilka lat temu był w praktyce tylko Canal+, Eurosport i Polsat Sport "non-premium". Potem doszedł Eleven, następnie PSP, a teraz Viaplay. Wszyscy oni "podebrali" część praw dotychczasowym nadawcom (głównie Canal+).

 

10 minut temu, aandin napisał:

Ja akurat zrezygnowałem z Canal + na korzyść Viaplay bo najbardziej interesuję się Bundesligą.Do tego będzie LE i te nowe rozgrywki europejskie.LM  kosztuje mnie 5 zł miesięcznie w UPC tak jak i Eleven gdzie z koiei oglądam Serie A.Podoba mi się,że wszystkie mecze mam w kupie a nie jak poprzednio-wiekszość w Eleven,pjedyncze w C+ i Eleven 4,którego nie miałem.Dodam jeszcze,że C+ potrafiło odwalić taki numer,ze mecz np BVB dawali w kanale NOW do którego klienci kablówki nie mieli dostępu.Jakość jest jaka jest u mnie na starej plazmie i streamingu przez Chromecast dramatu nie ma.Liczę też na stopniową poprawę.W taki oto sposób nie muszę sobie odmawiać wypicia 0,7 litra:razz:

 

Szczerze trzeba przyznać, że C+ zrobił całkiem fajną ofertę łączoną, umożliwiającą jednoczesne wykupienie dostępu do C+, HBO, Eleven i Netflixa. Brakuje tu jeszcze Viaplay, a w przyszłości planowanych nowych platform: Disney+ i Sky cośtam. Jedynym problemem jest zbyt wysoka cena pakietu bazowego Canal+: 45 zł. Gdyby udało się ją zbić do 20, ostatecznie 30 zł, byłoby świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...