Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ircios napisał:

HBO Go to odrębna aplikacja.  W C+ OTT są wybrane pozycje z HBO Go. Jeśli interesuje Cie samo HBO Go, to pomyliłeś tematy. 

Rozumiem, że do owej odrębnej aplikacji mogę się zalogować posiadając konto i dostęp wykupiony w C+; a także mogę mieć dostęp w samym C+.

 

Wyjaśniam, że aktualnie mam UPC z HBO i HBO GO, i w UPC w telewizji w HBO1,2,3 mam polskie napisy, a w aplikacji HBO GO w HBO1,2,3, logując się przez operatora UPC, polskich napisów nie mam. I dlatego ustalam, czy po ewentualnej migracji HBO z UPC do C+ coś mi się polepszy, pogorszy, czy pozostanie bez zmian :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 1.09.2021 o 07:44, Wodnik Szuwarek napisał:

W ogóle to anulowałem wcześniej wszystkie pakiety i dzisiaj aktywowałem od nowa. Znowu mam zniżkę 25 zł za pierwszy miesiąc. Wychodzi na to, że można ją mieć cały czas, tylko co miesiąc trzeba anulować wszystko i ponownie aktywować. C+, Eleven i PSP za 35 zł zamiast 60 zł. Taniej się chyba nie da 😃

Czyli jednak ten sposób działa. Znowu mam rabat, bo traktowane jest to jak pierwszy miesiąc ze zniżką i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił się dzisiaj chyba wygląd strony? Bo jak zaglądałem miesiąc temu to jeszcze była biala ;).

Trochę nowych grafik, są też nowe przyciski - oczywiście standardowo z nierównymi napisami i nierówno w stosunku do reszty.

Amatorsko to wygląda.

zz.png

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bgmnt napisał:

Zmienił się dzisiaj chyba wygląd strony? Bo jak zaglądałem miesiąc temu to jeszcze była biala ;).

Trochę nowych grafik, są też nowe przyciski - oczywiście standardowo z nierównymi napisami i nierówno w stosunku do reszty.

Amatorsko to wygląda.

zz.png

 

 

Co masz na myśli jako "nierówność"? Robią tak, żeby tekst był zawsze na środku. A, że czasami jest dwuwierszowy to tak wychodzi jak powyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z tych buttonów nie jest prawidłowo wypośrodkowany, ale z takich co widać na gołe oko to napis "dokumenty" jest wyżej niż "lifestyle" i sam przycisk też jest wyżej.

Napis "artykuły" też jest niżej niż "kolekcje".

Pierdoły, ale przecież to premium teoretycznie to można wymagać estetyki.

Poza tym krzywo robią te buttony od 1,5 roku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś czy po wyłączeniu wszystkich pakietów i włączeniu ich ponownie (żeby mieć cenę promocyjną ponownie) w nowym okresie rozliczeniowym będzie ponownie działać dostęp do serwisu HBO GO czy wymagać to będzie ponownej rejestracji?

 

 

*Mając HBO w pakiecie jest możliwy kod do wygenerowania do HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bushiken napisał:

mecze które były na kanałach C+ są do obejrzenia w całości bezterminowo chyba, na pewno minimum tydzień po meczu.

Czyli mam rozumieć,że mecz tenisowy z nocy zobaczę spokojnie następnego dnia?Wziąłbym dla tenisa online bo w kablu jest lipa,pod warunkiem,że nocne transmisje będę miał dostępne do obejrzenia przynajmniej 24 godziny po premierze.Ktoś to potwierdzi zanim podpiszę umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...