Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Jeśli operator doda na swoją listę kanał fta a ten kanał zniknie to operator bardzo tego nie lubi. Niezależnie od tego że nie był to kanał gwarantowany i nie daje to konsekwencji. 

Nic nie muszą dodawać, po prostu niech dadzą możliwość wyszukiwania kanałów na każdym sprzęcie i problem zniknie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Jaś Fasola napisał(a):

Nic nie muszą dodawać, po prostu niech dadzą możliwość wyszukiwania kanałów na każdym sprzęcie i problem zniknie. 

Dlatego nie korzysta się z ich usług i ich badziewnego sprzętu. Nigdy nie wezmę usług Canal+ właśnie ze względu na to, że ograniczają mocno abonenta. W PolsatBox nie ma tego problemu, można wyszukiwać bez problemu tp satelitarne: Music Box Polska, City TV czy Mooz Dance. Akurat Music Box Polska oglądam w ramach smart tv, bo jakość na satelicie jest tragiczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dzieje się źle w opłacaniu za przepustowość na sat. Kanał raczej niedługo zniknie z darmowej emisji na satelicie. Ja się cieszyłem, z tego kanału jak pojawił się w HD na staelicie, poprawili potem jakość audio, potem poszło z jakością obrazu, teraz jest katastrofa. Raczej statystyki się nie zgadzają i kanału zaraz nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, IDTH napisał(a):

Myślę, że dzieje się źle w opłacaniu za przepustowość na sat. Kanał raczej niedługo zniknie z darmowej emisji na satelicie. Ja się cieszyłem, z tego kanału jak pojawił się w HD na staelicie, poprawili potem jakość audio, potem poszło z jakością obrazu, teraz jest katastrofa. Raczej statystyki się nie zgadzają i kanału zaraz nie będzie. 

Uważasz, że nie płacą operatorowi tp za pojemność i im zmniejszył? Powinni się zwinąć z tej sat i pozostać w kablu i internecie. Chyba, że znajdą sponsora i zaczną naprawdę nadawać w konkretnej jakości obrazu i dźwięku, ale z tego co pisane jest, to kanał ma na pieńku z Canal+ i Polsatbox i ich nie doda pewnie. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, IDTH napisał(a):

Myślę, że dzieje się źle w opłacaniu za przepustowość na sat. Kanał raczej niedługo zniknie z darmowej emisji na satelicie. Ja się cieszyłem, z tego kanału jak pojawił się w HD na staelicie, poprawili potem jakość audio, potem poszło z jakością obrazu, teraz jest katastrofa. Raczej statystyki się nie zgadzają i kanału zaraz nie będzie. 

Z tego co mi wiadomo od pracownika Music Box Group to nadawca Music Box Polska ma długoterminową umowę z operatorem tego tp na HotBirdzie. Operatorem tp jest izraelska firma. Tak więc emisja z sat. Hotbird jest zakładana na lata.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale on pisze już o tym rzekomym zwijaniu się tego kanału od wtedy kiedy on wystartował, więc chyba ma z nim osobisty problem. Stara śpiewka. Nie ma w Polsce na dzień dzisiejszy drugiej takiej stacji muzycznej z taką bogatą bazą muzyczną w świetnej jakości klipów. Nie ma. Szczególnie to widać w emisji smart tv i np. Pasmo "Dobra-Noc". 

1 minutę temu, Bloo411 napisał(a):

A ten znowu komentuje czyjeś posty, zamiast zająć się czymś pożytecznym. Idź sobie oglądać te swoje Music Box Polska i nie marudź.

Obejrzyj sobie pasmo "Dobra-Noc" to zobaczysz. Tam nie ma muzyki dance. Jest Pop, R&B, Soul - fajna muzyka, chyba, że nie lubisz i w super jakości technicznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja, czytaj posty @Mariusz Wójcicki, który wyraźnie napisał, że oglądalność w kablu jest śladowa. To ty nie widzisz, że twój super, hiper muzyczny kanał pomimo starań, nie ma przełożenia na lepsze wyniki i zainteresowanie.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce są cztery istotne tv muzyczne: Polo, Eska, 4Fun, STARS.

Dalsze miejsca w tabeli oglądalności to już bardzo duża strata. Ale w tej tabeli Music Box Polska w lipcu był na 7 miejscu w grupie komercyjnej i to zasługa emisji sat. Gdyby był na samym kablu to miejsce w tabeli byłoby 15. To tyle ode mnie na temat sensu utrzymywania emisji satelitarnej w przypadku tej stacji. A na pozostałe tematy możecie się boksować 🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...