Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty tak piszesz na swoją modłę, żeby podkreślić, ze Ty trafiasz z oferta. To nie jest prawda, ze nie trafili z oferta. Bzdura. Np teraz leci pasmo Pride Box - bardzo fajne, mniej znane teledyski w bardzo dobrej jakości technicznej, co jest ważne, a nie każdy jak widać jest w stanie emitować klipy w dobrej jakości technicznej. Oni potrafią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są świetni i ich oferta do mnie przemawia, a np Twoja nie. I dużo jest takich osób jak ja, którym kanał odpowiada. Mam wybór i jak chce to znajdę kanał, żeby go obejrzeć. Kanał nie jest na sat na normalnych pozycjach, bo chodzi o konkurencje, czego jak widać inni chyba tez się tego boja i inne czynniki się na to nakładają, które pisałem powyżej. Kanał ma fajna ramówkę, playlistę i kwestie techniczne są na wysokim poziomie, jakość. NIE KAŻDY MOŻE SIĘ TYM POCHWALIĆ. Można pchać się na satelitę i nadawać na jedno kopyto w kiepskiej jakości dla tzw biznesu lub grać inaczej, ciekawie, jak Music Box. Ale to oczywiście moje zdanie. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał gra bardzo fajnie, ma ciekawa playlistę i uważam, ze nie ma co go dyskredytować, ze nie trafił z ofertą. Stars TV kiedyś zdaje się tez zaczynał i chyba nie miał super oglądalności na początku, wiec nie ma co ścinać konkurencji, bo mega to słabe. Kanał znacznie przewyższa jakością starszych klipów niż Stars czy Eska.

Edytowane przez satmaniak2000
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, satmaniak2000 napisał(a):

Ty tak piszesz na swoją modłę, żeby podkreślić, ze Ty trafiasz z oferta. To nie jest prawda, ze nie trafili z oferta. Bzdura. Np teraz leci pasmo Pride Box - bardzo fajne, mniej znane teledyski w bardzo dobrej jakości technicznej, co jest ważne, a nie każdy jak widać jest w stanie emitować klipy w dobrej jakości technicznej. Oni potrafią. 

No chyba nie trafili, skoro oglądalność leży i kwiczy. A jak nie ma oglądalności, to zero przychodu z reklam, czyli nie zarabiają. A Ty myślisz, że dlaczego zrezygnowali z emisji na satelicie? Bo nie było ich stać na nadawanie tam. Wynajem miejsca na satelicie kosztuje, a na to trzeba $. Nadawca @STARS.TV na dostęp do wyników oglądalności, więc może Ci powiedzieć jaką oglądalność ma Music Box Polska. To, że Ty oglądasz, to nie znaczy, że oglądają miliony. Prawda jest taka, że jak tak dalej pójdzie, to niebawem Music Box Polska zwinie się z rynku w Polsce.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wiec nadają teraz w sieciach kablowych i internecie. A wy oglądajcie Polo TV, Eskę i Stars TV na sat :-) Nie, nikt mi nie płaci „Pawop” Wyrażam swoje zdanie. :-) „Blo411” Może tak być, ze się zwinie takie mamy realia, Polacy wola Polo TV, ale cieszę się, ze kanał jeszcze nadaje i oby nadawał jak najdłużej i w obecnym kształcie!

Edytowane przez satmaniak2000
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja postaram się pogodzić zwaśnione strony. Mnie również podobał się ten kanał (póki był na satelicie). Był numerem dwa. Zgadnijcie kto był (jest) numerem jeden. Tak więc da się pogodzić gusta widzów Music Box, jak i Stars TV.

 

Piszę "podobał", ponieważ jak zniknął z satelity, już go nie oglądam. Dla mnie satelita jest głównym dostępem do TV (wciskam guziczka i gra muzyczka), dlatego twierdzę, iż opuszczenie jej było strzałem nie tyle w stopę, co w serce.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziwnym trafem jak nadawali na satelicie, to stamtąd pochodziła największa oglądalność (z tego co pamiętam tak wspominał chyba nawet @STARS.TV). To nadawanie w sieciach kablowych na nic im się nie zdało, skoro tam praktycznie nikt ich nie ogląda, giną pośród innych stacji muzycznych. Jak wspomniałem, wcale mnie nie zdziwi jak "za chwilę" zawiną się z polskiego rynku. Mamy za dużo stacji muzycznych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawanie w kablu i IPTV jest dużo tańsze niż sat, więc może tak źle nie będzie.

Jest wiele innych, podejrzewam jeszcze słabiej oglądanych kanałów które nadają tylko w kablu i necie od lat typu 13, TV Regio czy Jazz TV i jakoś nie zwijają się z rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie muszą się zwijać i oby nie, to chyba niektórzy by tego chcieli odnoszę takie wrażenie czytając posty niektórych. Wczoraj w Kapsule Czasu leciały np. „DJ Sammy -> Heaven” , „Madonna -> Nothing Really Matters” wcześniej np „Agnes -> 24 Hours” - tego w takiej esce się nie zobaczy. Fajnie grają i miło się to ogląda jeszcze w takiej czyściutkiej jakości Video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Yakuzzi napisał(a):

Nadawanie w kablu i IPTV jest dużo tańsze niż sat, więc może tak źle nie będzie.

Ale co z tego jeżeli to nie przynosi im oglądalności, a żyją z reklam? Ich czasem reklamowym zarządza Premium TV (TVN Media). Nie ma oglądalności, nie ma kasy z reklam, a koszty nadawania i dystrybucji trzeba ponosić. Przestanie się opłacać, to zwiną się z rynku polskiego niezależnie od tego jak świetni by nie byli według niektórych. @satmaniak2000 zejdź na ziemię, nikt wiecznie nie będzie dokładać do biznesu, jeżeli nie będzie się opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411 - A skąd Ty wiesz, że dokładają? Masz dostęp do danych finansowych spółki? Odnoszę wrażenie, że Ty jesteś chyba tutaj tylko od narzekania, nic Ci nie pasuje. Od początku Ci ten kanał nie odpowiadał(widzę po postach), nie wiem masz za to płacone, że tak dyskredytujesz? Nie podoba się, nie oglądaj - proste. Grają bardzo dobrze i różnorodnie, zatrudnili nowego prezentera, teraz ta akcja z Pride. Więc to co piszesz, obecnie nie ma pokrycia. Martwcie się razem ze Stars TV o siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytują mnie wypowiedzi typu: ''bo kanał się nie przyjął'' Uważam, że kanał nie miał możliwości się przyjąć, bo skoro nawet jak był na satelicie i nie był na oficjalnej liście kanałów u obu operatorów (W Canal+ gdzieś na końcu) - to jak miał się przyjąć? I być zauważony przez takich widzów, którzy z wygody włączają Eskę TV i z przyzwyczajenia. Nie narzekajcie potem, że w Polsce nie ma dobrych kanałów muzycznych, tylko same gnioty. Był i jest wg mnie i nie tylko wg mnie. Teraz Kapsuła Czasu leci i taka Eska się chowa playlistą i jakością techniczną klipów, ale coż... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, satmaniak2000 napisał(a):

Bloo411 - A skąd Ty wiesz, że dokładają? Masz dostęp do danych finansowych spółki?

To odwrócę pytanie, a skąd wiesz, że tego nie robią, skoro z końcem roku ucięli koszty w postaci rezygnacji z emisji na satelicie gdzie tam mieli oglądalność (małą, bo małą, ale mieli w porównaniu do tego co jest w kablu i IPTV). Wiem, że uwielbiasz tą stację, ale zabawa w TV to biznes i nikt tego nie robi dla funu czy idei, tylko dlatego, że jakaś garstka osób ich lubi. Ewidentnie widać, że biznes im się nie spina i pomimo, że wyróżniają się na polskim rynku poprzez emisję np. zremasterowanych klipów, to chyba niewielkie ma to znaczenie dla odbiorcy końcowego, skoro największa oglądalność (jak wspomniałem wyżej) pochodziła z satelity, gdzie nadawali w marnej jakości SD. Czas się pogodzić, że ta stacja zamyka stawkę kanałów muzycznych na polskim rynku pod względem oglądalności, co raczej nie pomaga im zarobić $, biorąc pod uwagę, że oglądalność = kasa z reklam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...