Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie związane z zakupem Pakietu Mini ale nie jestem zbyt ogarnięty w tych sprawach dlatego proszę Was o pomoc.Chciałbym zamówic pakiet mini ale z tego co widziałem dość drogie są tunery i tutaj mam pytanie.Jeśli w domu posiadam juz tuner zakupiony zagranicą czy mozna na nim założyc cyfrowy polsat jęśli tak to co mam zrobić?A rodzaj tuneru to morgan's x35.Bardzo dziękuje za odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twój dekoder to coś co u nas wystepowało jako Comag SL35, nie ma slotu na moduły CI a nawet slotu na karty dostępu, których zreszta i tak Polsat nie sprzedaje osobno (tylko z tunerami lub modułami przypisane do sprzętu - nie zadziałają na innym)

 

rozwiązanie kup sobie coś na allegro dekoder+karta, przepisz na siebie (może być już z pakietem mini od kogoś kto ma umowę) i oglądaj

koszt używanego dekodera to 20-50zł. wybieraj samsungi DSB305 albo lepiej DSB370 (w tej cenie nie będzie), echostary dsb606 i dsb616 ze starym oprogramowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do tej pory mam pakiet MINI w ramach oferty promocyjnej na rok po 9,90 zł. Wysłałem już jakis czas temu wypowiedzienie umowy. Po głębszym zastanowieniu pomyślalem, ze może jednak zostalbym z Pakietem MINI na kolejny rok z ceną 9,90. Jak Myslicie czy realne to jest do osiągnnięcia mimo wysłanego wypowiedzenia? Dekoder mam na wslanośc echostrara 616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory mam pakiet MINI w ramach oferty promocyjnej na rok po 9,90 zł. Wysłałem już jakis czas temu wypowiedzienie umowy. Po głębszym zastanowieniu pomyślalem, ze może jednak zostalbym z Pakietem MINI na kolejny rok z ceną 9,90. Jak Myslicie czy realne to jest do osiągnnięcia mimo wysłanego wypowiedzenia? Dekoder mam na wslanośc echostrara 616

 

 

Realne sam tak zrobiłem zrezygnowałem z wypowiedzenia napisałem pismo anulujące i zawiozłem do CP osobiście oraz zawarłem umowę na pakiet Mini.

 

Pytanie do osób co mają pakiet Mini na dekoderach Samsung DSB-H370G czy działa wam kanał Polsat HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...