Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mogliby udostępnić wszystkie Polsaty z wyższych pakietów: Polsat Film (u niektórych jest w Mini), Polsat Futbol, Polsat News, Polsat Play, Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały o których mowa wyżej powinny być nie udostępnione w formie promocji a dostępne na stałe we wszystkich pakietach. I powinno to być w interesie samego CP. Ale to już inna bajka...

A jeszcze wracając do promocyjnych paczek na przykładzie promocji w c+ jest to bardzo dobre posunięcie. Wiadomo że rynek jest różnorodny i każdego interesuje coś innego. Udostępniając taką różnorodną paczkę kanałów na raz można liczyć na większe zainteresowanie szerszej publiczności a co za tym idzie większe szanse na przejście takich osób na wyższe pakiety (zakładając że taki jest cel tej promocji). Udostępniając promocyjnie tylko jeden kanał "kusi się ludzi" wyłącznie w wąskiej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu uruchomienia DVB-T w całej Polsce nie ma co liczyć na nowe kanały w pakiecie mini. Dostęp do wszystkich kanałów nadawanych naziemnie jest wystarczającym magnesem dla osób wybierających ten pakiet. Co nie zmienia faktu, że wszystkie kanały Polsatu powinny być w pakiecie mini, tak jak w TnK są wszystkie kanały tematyczne TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od dawna zwlekają na dodanie Religia.tv do tego pakietu. A tak poza tym to powinni dodać Polsat Play do Mini skoro Polsat Cafe jest w nim, przecież obydwa są life-stylowe. Kiedyś oby dwa były w MiniMaxie. Kanał dla kobiet = Mini, a kanał dla mężczyzn = MiniMax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory zastanawiam się i dziwiłem że wyłączono kanał Polsat Play z pakietu Mini. Nie wiem kto wpadł na taki "genialny" pomysł!

Obserwując poczynania na rynku tylko czekać na dołączenie do pakietu TVP Historii oraz upragnionej Religii.tv. Mi więcej do szczęścia nie potrzeba no może poza jakimiś promocyjnymi kanałami na 3 miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu uruchomienia DVB-T w całej Polsce nie ma co liczyć na nowe kanały w pakiecie mini. Dostęp do wszystkich kanałów nadawanych naziemnie jest wystarczającym magnesem dla osób wybierających ten pakiet.
Zgadzam się z tym. Pakiet Mini wystarczająco dobrze się sprzedaje, więc nie ma potrzeby go ulepszać. Coraz większy zasięg DVB-T może jednak wprowadzić pewne zmiany, po przez wprowadzenie nowych kanałów lub wycofanie tego pakietu ze sprzedaży.
Co nie zmienia faktu, że wszystkie kanały Polsatu powinny być w pakiecie mini, tak jak w TnK są wszystkie kanały tematyczne TVN.
Dołączenie wszystkich kanałów Polsatu, a zwłaszcza sportowych do p. Mini byłoby poważnym błędem z ich strony, ponieważ mogłoby spaść zainteresowanie wyższymi pakietami, co przyniosłoby mniejsze zyski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Polsat JimJam

Ten kanał niedługo znajdzie się w N (zamiana JimJam na Polsat JimJam), więc zostaną cztery, a dla niektórych trzy jeśli nie mają Polsat Film w Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lub w lepszym układzie 3 kanały za które należy się 10zł na miesiąc! Śmieszne to jest zwłaszcza że to kanały CP... A wracając jeszcze do dodania nowych kanałów to chyba pozostaje czekać na Religia.tv bo TVP Historia odchodzi raczej do historii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Polsat Play! Największą głupotą (wg mnie) jest udostępniać kanał Polsat News dopiero od owego pakietu Mini Max i tym samym skazywać abonentów Mini (oczekujących wiadomości na bieżąco o każdej porze) na oglądanie TVP Info, dodatkowo robiąc sobie przy tym większą konkurencję.

Jak odpadnie Jim Jam ( jestem zdziwiony ze ktoś pomyślał nad włączeniem go do tego pakietu) to nędza i porażka.

Niby w jakim sensie ma odpaść Polsat Jim Jam? Przecież poprzez ewentualne włączenie kanału Polsat Jim Jam do oferty n-ki abonenci pakietu Mini nie powinni odczuć negatywnych skutków tej zmiany (o ile w ogóle takowe skutki się znajdą), a już na pewno kanał nie "odpadnie" z pakietu Mini.

[...] bo TVP Historia odchodzi raczej do historii...

Jeszcze nadzieja jest... znikoma, ale jest. Wszystko zależy od tego, jak wyjdzie poszerzanie zasięgu kanału TVP Historia, planowane przez pana Orła. Jeśli się powiedzie, nie wykluczone, że dojdzie także do porozumienia z Cyfrowym Polsatem (niedługo Mundial, więc może jeszcze coś uda się zrobić w związku z TVP HD, a przy okazji z TVP Historia). Jeśli plany legną w gruzach, TVP Historia odejdzie (przynajmniej okresowo) do historii, a tym samym zniknie nadzieja na nowy kanał w pakiecie Mini Cyfrowego Polsatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Polsat News to jak najbardziej masz racje sam kiedy skończyła mi się promocja na MINImaxa zamieniłem wymieniony kanał właśnie na TVP Info :) Inną prawda jest taka że ludzi z pakietem MINI jest jeszcze za mało by mówić tu o wbijaniu sobie samobója (jeśli dobrze zrozumiałem Twoje przesłanie). Ciężko to mówić ale chyba zarząd CP nie traktuje nas poważnie i dlatego takie posunięcia odnośnie własnych kanałów z rodziny POLSAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co biorą pakiet "mini" robią to, aby mieć Polsat w cyfrowej jakości. Ja po wypowiedzeniu ":familijnego" także chciałem wziąć pakiet "mini" i tu spotkała mnie niespodzianka. Musiałbym kupić dekoder za 149 zł lub wydzierżawić za 1zł , ale wtedy aktywacja wynosi 149 zł (DOBRE NIE MA CO !!!) Ponadto "na próbę" dają "Familijny" na miesiąc, za który trzeba zapłacić normalną cenę. Po co mi "próba", jeżeli właśnie zrezygnowałem z niego i wiem, co tam jest, a raczej że niczego ciekawego tam nie ma. Nie można było tego przeskoczyć, wiec zakupiłem "siatkówkę" i oglądam Polsat za darmo. A w ogóle ich podejście do wieloletniego abonenta (to o mnie) pozostawiło duży niesmak, ale to nie ten temat więc już "nie truję"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Nicker, jeśli chodzi o Polsat News to aż się prosi do Mini. Kiedyś zapowiadali Polsat dla Młodzieży, który może jeszcze wystartuje w tym roku i dodanie Religia.tv do pakietu Mini, której nie ma tylko w CP, a zapowiadana była również na ten rok. A z TVP Historia jest mała nadzieja że trafi do CP, bo mogą ją zlikwidować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość, dzwonisz, zamawiasz 1 miesiąc wyższego pakietu, płacisz i masz

Jeśli jestem w trakcie umowy na pakiet mini to jest właśnie jakaś opcja, żeby na 1 miesiąc zamówić pakiet familijny za dopłatą, a potem po miesiącu będę miał znów mini??

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...