Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ad 1. A czy przypadkiem nie jest to umowa o przedłużenie korzystania z oferty CP o kolejny rok, przysłana listem od CP :?: Bo, jeśli tak, to ten rabat 24 zł jest dlatego, że przez te 12 miesięcy będziesz płacił 9,90 zł, a nie 11,90 zł (12 x 2 = 24 zł) - wszak w listopadzie CP zmienił cennik i pakiet Mini kosztuje 11,90 zł, i tylko jeśli odeśle się tą umowę to przez kolejne 12 miesięcy płacisz nadal 9,90 zł (stąd ten rabat). Płacisz miesiąc w miesiąc, co innego jakbyś podpisał umowę w której otrzymałbyś kilka miesięcy za darmo, ale to nie jest akurat ten przypadek.

 

Ad 2. Zapewne jest to promocja, bo standardowo kanał ten jest dostępny w pakiecie Familijnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Film nie oglądam więc nie będę po nim :cry: zgadzam się z Sorkiem21 mogliby wwalić ten Polsat Play do mini bo niby dlaczego jest tam Cafe a Playa nie ma?? Czym ten kanał się wyróżnia w opinii speców od CP??

 

Nie będę ani grosza dokładał żeby przechodzić na MiniMax ten pakiet to jakiś śmiech :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz 149zł za dekoder Mini D1 lub Familijny D2. Do końca pierwszego miesiąca musisz zgłosić chęć zmiany na pakiet Mini - przez 1 miesiąc masz Familijny, od drugiego miesiąca płacisz za pakiet Mini.

Ja wybrałem opcje opisaną wyżej. Przez miesiąc mogę oglądać pakiet familijny ale mam też dostęp do HBO i Cinemax. Tak ma być czy to jakaś pomyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam takie pytanie:

1,5 roku temu kupiłem moduł w cenie 400zł i przez ten czas oglądałem pakiet mini, który lada chwila mi się kończy - był to jakby prepaid. jak to wygląda teraz - przydzielają mi numer konta i mam na nie wpłacać te 9zł miesięcznie za mini?

będę do nich dzwonił, ale chcę wiedzieć na czy stoję zwłaszcza od osób które mają podobną sytuację.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

O moim przypadku pisałem już kiedyś ale krótko przypomnę.Nie cały rok temu wziąłem pakiet MINImax z umową na 3 lata przy czym pierwsze 12 miesięcy jest za free. Po roku jest możliwość przejścia na pakiet MINI a w umowie piszą coś takiego:

"Klient jest upoważniony do złożenia pisemnego oświadczenia, nie później niż na miesiąc przed upływem okresu promocyjnego w części A Umowy, Klient będzie zobowiązany do zachowania aktywnego Wybranego Pakietu - Pakietu MINI, co najmniej do końca Okresu Podstawowego, w szczególności w drodze wnoszenia należnych miesięcznych opłat Abonamentowych w wysokości 9,90 złotych brutto."

 

Z tego zapisu wynika jasno ze jeśli złoże takie pismo i przejdę na MINI to będę płacił 9,90 a nie jak teraz jest 11,90? Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie:

1,5 roku temu kupiłem moduł w cenie 400zł i przez ten czas oglądałem pakiet mini, który lada chwila mi się kończy - był to jakby prepaid. jak to wygląda teraz - przydzielają mi numer konta i mam na nie wpłacać te 9zł miesięcznie za mini?

będę do nich dzwonił, ale chcę wiedzieć na czy stoję zwłaszcza od osób które mają podobną sytuację.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...