Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem GONET przez jakiś czas i biorąc pod uwagę relacje cena - jakość, to ta pierwsza powinna być gdzieś na poziomie 19.90. Do wielu serwisów streamingowych wracam po czasie i odnawiam, ale w wypadku GONET nie ma zwyczajnie do czego, no i apka, która moim zdaniem jest dramatyczna, a na Tizenie nigdy nie udało mi się jej odpalić. Kiedy wejdzie ze swoją ofertą Telewizyjną CDA to GONET może mieć spore problemy, bo widzę jakieś tam podobieństwa między tymi serwisami, a CDA mam wrażenie bardziej się przyłoży. Bo umie wyciągać wnioski i zwyczajnie lepiej działa technicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Samo wylogowanie nic nie daje. Musi być incognito. W cenniku będziesz widział pakiet mini 37 stacji za 9,90.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pakiet Mini nie jest możliwy do wykupienia dostępu ,po zalogowaniu nawet w oknie prywatnym pakiet już nie jest widoczny i nie da się wykupić dostępu ,ciekawe w jakim celu stworzyli coś co jest tak bardzo ukryte i z czego nie da się skorzystać...

Edytowane przez dominik920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dominik920 napisał:

Pamiętam jak dopiero co kilka miesięcy temu chwalili się dodaniem wszystkich ośrodków regionalnych które teraz wycofali ,bardzo dziwne posunięcie tym bardziej że od dłuższego czasu nie pojawia się nic nowego w ofercie .

Pewnie TVP się upomniało tak jak to było z TVP INFO  że nie może nadawać na terenie polski ale do innych krajów już tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Inna sprawa że z nadawcami kanałów podstawowych to generalnie jest problem się dogadać. Obowiązek niby jest, a tymczasem oni działają jak pies ogrodnika. Bez umowy źle, a umowy nie dają wynegocjować.

Widać to po tym że platformy liczących się nadawców nie posiadają kanałów podstawowych albo tylko swoje własne. (Powiedzmy że WP jest wyjątkiem, mam na myśli że WP jest w miarę znaną marką.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jak to działa świetnie, to nie mam słów, jestem zachwycony ... w miare szybko przelaczanie kanalow, nawet jakies vod, kanaly na ktorych mi zalezalo to chyba maja na widocznosc czyli: bbc wordnews, bloomberg (szkoda ze europe). Sa one w fta, ale na komputerze chcialem miec, biznes24 z cofaniem to absolutne zloto, pilot od wp nie ma podejscia

 

duzo lepsze niz nc+go, canalplus nie sprawdzalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, 5etho napisał:

jak to działa świetnie, to nie mam słów, jestem zachwycony ... w miare szybko przelaczanie kanalow, nawet jakies vod, kanaly na ktorych mi zalezalo to chyba maja na widocznosc czyli: bbc wordnews, bloomberg (szkoda ze europe). Sa one w fta, ale na komputerze chcialem miec, biznes24 z cofaniem to absolutne zloto, pilot od wp nie ma podejscia

 

duzo lepsze niz nc+go, canalplus nie sprawdzalem

Ale nie stety GoNet.TV stanol w miejscu co do rozbudowy ofercie ptogramowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...