Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Tomo21 napisał:

Co się dzieje z kanałem Twoja TV? Za każdym razem jak próbuję go włączyć to mam komunikat że program niedostępny.

  

W sprawie nieprawidłowości w działaniu kanałów najlepiej napisać poprzez kontakt na stronie GoNet lub na ich FB. Szybko reagują z odpowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem drugą szansę dla Gonetu. Wcześniej całą aplikację używałem na Tizen, co doprowadzało mnie do szewskiej pasji i furii. Nic tam nie działa jak powinno.  Tym razem używam go na Androidzie . Różnica jest i to ogromna. O ile wygląd głównego interfejsu Gonetu jest nadal archaiczny, to dostęp do zawartości jest  intuicyjny i w miarę wygodny. Kanały działają bardzo płynnie, nic się nie zacina. 

Edytowane przez danielpes5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2021 o 14:57, GONET.TV napisał:

Kanał Twoja TV jest darmowym, ogólnodostępnym kanałem, który re-emitujemy z tej strony: http://twoja.tv/

 

W tym momencie kanał nie emituje. 

To usuńcie z oferty ten kanał jak nie działa i dajcie coś w zamian

Edytowane przez krzysiek25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GONET.TV- wczoraj po raz drugi (poprzednio tydzień temu) zauważyłem problem z węgierskimi kanałami - mam tu na myśli Duna World, który w weekendowe popołudnia pełni funkcję M4 Sport+ oraz sam M4 Sport. Wprawdzie wczorajszy mecz LM udało mi się tam obejrzeć, jednak początek transmisji był bardzo pikselujący (przyznam się, przysnąłem w trakcie i nie wiem, jak było np. w drugiej połowie). Ale już w tym samym czasie Duna World wyrzucała komunikat "program niedostępny", przed tygodniem było to samo, także na M4 Sport.

Nie ukrywam, że głównie (choć nie tylko, ale głównie) dla tych kanałów abonuję Gonet i bez nich nie widzę zbytnio w tym sensu, a zwłaszcza w tych kluczowych dla mnie momentach, gdy mowa o transmisjach, których nie ma w Polsce (tak samo było z finałem Pucharu Węgier kobiet w piłce nożnej przed tygodniem).

 

PS. Może byście ściągnęli Motowizję, bo WP Pilot w dużej mierze mi dubluje wasze kanały, a ze względu choćby na żużel jest to na pewno kanał z potencjałem na oglądalność.

 

EDIT: Teraz znów to samo - po ok. 40 minutach urwało transmisję z pływania na M4 Sport. Niedostępna też audycja o wolontariuszach na Duna World - więc raczej to nie kwestia geoblokady transmisji sportowej. Z kolei talk-show na Dunie działa. Możecie to wyjaśnić z MTVA (a przede wszystkim widzom)?

Edytowane przez Vojthas
aktualizacja zgłoszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2021 o 23:22, Tomo21 napisał:

@GONET.TV możecie coś zrobić w kwestii jakości dźwięku na DocuBoxie lub jakoś zgłosić nadawcy, że jest kiepskiej jakości? Porównałem z innymi kanałami i na większości dźwięk jest ok, a na DocuBoxie jakoś tak dziwnie "spłaszczony", przytłumiony.

 

dostajemy sygnał HD od nadawcy, nie zmieniamy jakości dźwięku w programie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak można z usługi GONET.TV zrezygnować/ anulować

Z usług GONET.TV korzystasz tak długo, jak płacisz. Jeśli opłacasz usługę przelewem lub przekazem pocztowym, po prostu przestań płacić a usługa zostanie anulowana.

Jeśli płatność jest pobierana z karty płatniczej należy zrezygnować z płatności automatycznej. W tym celu należy zalogować się do swojego konta i w zakładce "Ustawienia konta", oznaczyć pole " Anuluj automatyczną płatność kartą" i zapisać zmiany.

Automatyczna płatność zostanie anulowana a konto zostanie dezaktywowane  z końcem aktualnego okresu rozliczeniowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawop napisał:

Jak odpiąć kartę i jak skasować konto w tym serwisie?

 

Twoje konto zostaje i meil, nie da się usunąć nawet systemowo. Karta mimo w pamięci systemu jest to do niczego nie służy dalej i tak jest wszędzie po prostu nie opłacasz i tyle. Z czasem skończy ci się ważność karty i tyle w zapomnienie pójdzie.

 

Fakt nie ma możliwości ręcznie usunięcia karty która powinna być widoczną jak w NETFLIX czy inne usługi podobne.

 

 

A taka tam promka wpada czasem 🤪

 

Opera-Zrzut-ekranu-2021-05-25-093117-poc

Edytowane przez KiriKiri
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...