Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 hours ago, KiriKiri said:

Clubbing TV - kanał z dobrą muzyką inną niż wszystkie.

Outdoor Channel - kanał poświęcony wędkarstwu brak w polskich ofertach sat w ogóle coś

 

Skoro zgłaszamy niepolskojęzyczne to ja zgłoszę kilka zagranicznych FTA, które są ciekawe: EuroNews, RTL, RTL II, Sat 1, Pro 7, Arte, TV5 Monde, RTR Planeta. Na satelicie są FTA więc chyba nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

mam pytanie do GONET.TV

 

Czy możecie wprowadzić opłaty za dostęp do jednego kanału telewizyjnego? Tak po 5-8 złotych? Chodzi mi o 2x2tv.

 

Jestem użytkownikiem kilku VOD-ów i niestety płacenie kolejnych 29 złotych za 100 kanałów, z których interesuje mnie tylko jeden, jest dla mnie niedorzeczne. Jeśli cokolwiek miałoby mnie zainteresować do powrotu do TV to dostęp do treści, które naprawdę chcę oglądać. Wasz serwis na tym zyskałby, zyskałaby też pewnie konkretna telewizja, która dostałaby więcej pieniędzy za swój program.

 

Z poważaniem

Edytowane przez Zlotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałem podobny pomysł to forumowi eksperci stwierdzili że tak się nie da bo będzie to nieopłacalne. Podobny "problem" mają tysiące ludzi. Mają już jakąś, jakieś usługi streamingowe i 30 zł za kolejną nie zapłacą. Ale za pojedyncze kanały, których nie mają w obecnych usługach już owszem. 5-8 zł to chyba ciut za dużo ale tak do 2 zł w zależności od  kanału byłoby akceptowalne. Teraz Gonet.tv musi policzyć czy woli nie mieć abonentów płacących 30 zł czy mieć abonentów płacących choćby po te 1-2 zł. A jak już taki bonenent płacący po 1-2 zł za pojedyncze kanały przyzwyczai się do usługi to może z czasem nie przedłuży streamingu u kogoś innego tylko weźmie full u Gonet.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zlotus napisał:

Dzień dobry,

mam pytanie do GONET.TV

 

Czy możecie wprowadzić opłaty za dostęp do jednego kanału telewizyjnego? Tak po 5-8 złotych? Chodzi mi o 2x2tv.

 

Jestem użytkownikiem kilku VOD-ów i niestety płacenie kolejnych 29 złotych za 100 kanałów, z których interesuje mnie tylko jeden, jest dla mnie niedorzeczne. Jeśli cokolwiek miałoby mnie zainteresować do powrotu do TV to dostęp do treści, które naprawdę chcę oglądać. Wasz serwis na tym zyskałby, zyskałaby też pewnie konkretna telewizja, która dostałaby więcej pieniędzy za swój program.

 

Z poważaniem

 

Takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Nie jest to standardowe podejście telewizji internetowej i jest to po prostu trudne z biznesowego podejścia. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Właśnie przez te standardowe podejście do klienta prawdopodobnie nigdy nie zdecyduje się skorzystać z Waszej usługi.

 

Przepraszam, że zająłem czas.

 

Z poważaniem

 

---

 

4 godziny temu, G2000 napisał:

Zgłaszałem podobny pomysł to forumowi eksperci stwierdzili że tak się nie da bo będzie to nieopłacalne. Podobny "problem" mają tysiące ludzi. Mają już jakąś, jakieś usługi streamingowe i 30 zł za kolejną nie zapłacą. Ale za pojedyncze kanały, których nie mają w obecnych usługach już owszem. 5-8 zł to chyba ciut za dużo ale tak do 2 zł w zależności od  kanału byłoby akceptowalne. Teraz Gonet.tv musi policzyć czy woli nie mieć abonentów płacących 30 zł czy mieć abonentów płacących choćby po te 1-2 zł. A jak już taki bonenent płacący po 1-2 zł za pojedyncze kanały przyzwyczai się do usługi to może z czasem nie przedłuży streamingu u kogoś innego tylko weźmie full u Gonet.tv

 

3 godziny temu, Kiler napisał:

Tylko łatwiej chwycić jedną osobę, która zapłaci 29 złotych za wszystko niż szukać 15 osób, które zapłacą 2 zł za jakiś kanał. :)

 

Dlatego zaproponowałem 5-8 złotych, a 1-2 zł, aby cena nie konkurowała z głównym abonamentem.

 

Chyba lepiej, aby więcej ludzi zostało przy usłudze po jednym miesiącu (kosztującym 1 złoty) z powodu zainteresowania tylko jednym kanałem (lub nawet serialem), a nie z niej rezygnowało z powodu 29 większej opłaty w następnych 30 dniach.

 

Jestem głównie fanem anime, płacę za Crunchyrolla 30 złotych i mam dostęp do ok. 580 anime (na Polskę), w tym do produkcji dostępnych godzinę po emisji w japońskiej tv (za to głównie się płaci). Pomyślałem sobie, że wezmę do tego 2x2, aby pooglądać czasem coś po polsku (zwłaszcza, że Gonet.tv oferuje oglądanie z opóźnieniem), ale płacenie drugich 30 złotych za kilka anime to dla mnie już za dużo. To nie jest japoński AT-X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
5 godzin temu, GONET.TV napisał:

 

Takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Nie jest to standardowe podejście telewizji internetowej i jest to po prostu trudne z biznesowego podejścia. 

To prawda, ale podział na pakiety tematyczne w cenie 10-20 zł jest od dawna stosowany np. w Ipli i jak widać opłacalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich użytkowników tej usługi co siądziecie.

 

Czy po włączeniu aplikacji na tv i nie tylko chcielibyście aby układ kanałów był w wersji stałej kafelkowej jak to jest w canal+, playnowtv itp? gdzie jest porządek w układzie i szybki dostęp do kanału.

 

Czy tak ja do teraz z wersji epg? z małym bałaganem.

 

Lub dać wybór w menu jaki się chce układ Kafelki lub Epg ale fabrycznie było by w wersji kafelkowej. 

 

Na tą chwilę zauważyłem małe nie porozumienie na górze są małe zmiany twierdzę że to jest takim bałaganem i nie potrafią stworzyć menu do potrzeb widza w Polsce gdzie przyjęła się wersja kafelek WSZYSTKO (widoczne wszystkie kanały) gdzie jest porządek. 

 

Moja propozycja była taka po włączeniu dekoder czy tam aplikacji od razu dostajemy widok WSZYSTKO kafelki kanałów a w pasku na górze w kategoriach film, pozostałe, +18, dziecięce itp obok dodać Epg i Wideoteka by były pod ręka wszystkie opcję jednocześnie. 

 

Ponadto gdy jesteśmy w wideoteka mamy po środku telewizja online gdzie po klinkiecie kieruje nas teraz na Epg ale myślę by ta opcja przekierowała nas to wersji też kafelek gdzie jest porządek i ład. i tyle.

 

Nadal u góry obok kategorii była by opcja Epg bo to funkcja przydatna i każdy by sobie na nią przeskakiwał. 

 

Usunąć w wersji kafelkowej wyszukiwarka kompletnie nie potrzebna, dodać paletę kolorów tła do wyboru. ?

 

W naszych usługach w playnow czy tam canal+ itp są przejrzyście opcje kafelek Czy tak powinno być też w Gonet.tv ? co sądzicie czy powinien być wybór? 

Bo moim zdaniem na tą chwilę to nawet starsze osoby mieli by problem lub zdziwienie czemu ogląda kanały z Epg gdzie u nas to się nie przyjęło nigdy a kafelki tak, wiem napiszę ktoś że mu się epg podoba ok dlatego powinien być wybór ty lubisz epg a inni większość Kafelki. 

 

Opera-Zrz_qqqwshq.png

Opera-Zrzut-ekranu-2021-03-16-192054-www

 

Moim zdaniem wersja kafelkowa jest dobrym pomysłem  na stałe jak wspomniałem daje nam wszystko pod ręką kategorie i porządek i przyjęło się nie w jednej usłudze. Nie ma co się spodziewać by mieć wersje menu jak w dekoderach dlatego jakaś tu musi być alternatywa i korzystniej wychodzą kafelki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego korzystam tak, że wchodze sobie na któryś kanał i potem przełączam góra dół, albo wywołuje którymśtam klawiszem listę kanałów z boku.

Bardziej niż na kafelkach, zależałoby mi na tym, żeby te kanały zmieniały się szybko, bo czasami wskakuje po sekundzie, a czasami mieli pół minuty.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma Android TV umożliwia korzystanie z tzw. przesyłania strumieniowego kanałów. 

 

Dla tych którzy nie wiedzą jak to działa, odbywa się w ten sposób, że po zainstalowaniu apki takiej np. jak GONET, oprócz tego że kanały przełącza się za pomocą apki, w menu telewizora dodaje się je do listy przesyłania strumieniowego. 

W telewizorach Sony kanały z takiej listy zachowują się jak zaprogramane za pomocą głowicy DVB-T, lub DVB-S. 

Można je sortować, wybierać ich numery przyskami numerycznymi, zmieniać kanał po kanale, przeglądać epg, wszystko tak samo jakby kanał był nadawany za pomocą nadajnika naziemnego lub z satelity, bez konieczności wchodzenia do apki. 

Dla przykładu Haystack wykorzystuje tą technologię. 

 

Aż nie do wiary że żaden polski nadawca nie realizuje w ten sposób swoich aplikacji. 

 

@GONET.TV wprowadźcie takie rozwiązanie u siebie, a będziecie moim numerem jeden :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że powinni zrobić coś z interfejsem,bo zbyt to wszystko niepoukładane i wizualnie nie fajne. .Np.po wybraniu-ONILINE TV od razu pokazują się kanały które są dalej na liście,po wybraniu któregoś nie ma wyraznie zaznaczone że to akurat ten kanał.Nie wygodne jak dla mnie jest też przełączanie do góry kanałów z głównej listy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2021 o 15:05, Wodnik Szuwarek napisał:

To prawda, ale podział na pakiety tematyczne w cenie 10-20 zł jest od dawna stosowany np. w Ipli i jak widać opłacalny.

 

Wolimy oferować wszystkich 100 stacji za jedną niską cenę 29 złotych niż rozbijać je na zbędne pakiety i pobierać wyższą opłatę za mniejszą ilość stacji. 

 

Co do kwestii interface'u - o wiele lepiej będzie, jeśli wszystkie uwagi zostaną wysłane na e-mail kontakt@gonet.tv. Na tej podstawie będę w stanie przygotować raport :) 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GONET.TV: Skoro jesteś przedstawicielem platformy i na bieżąco śledzisz forum (za co Ci chwała) to chyba możesz podjąć jakieś kroki w celu zmiany interfejsu, a nie my jeszcze raz mamy zgłaszać uwagi poprzez maila. Problem jest powszechnie znany, więc raport można zacząć sporządzać. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiler napisał:

@GONET.TV: Skoro jesteś przedstawicielem platformy i na bieżąco śledzisz forum (za co Ci chwała) to chyba możesz podjąć jakieś kroki w celu zmiany interfejsu, a nie my jeszcze raz mamy zgłaszać uwagi poprzez maila. Problem jest powszechnie znany, więc raport można zacząć sporządzać. :)

 

Z czeską biurokracją jeszcze żaden człowiek nie wygrał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kiler napisał:

@GONET.TV: Skoro jesteś przedstawicielem platformy i na bieżąco śledzisz forum (za co Ci chwała) to chyba możesz podjąć jakieś kroki w celu zmiany interfejsu, a nie my jeszcze raz mamy zgłaszać uwagi poprzez maila. Problem jest powszechnie znany, więc raport można zacząć sporządzać. :)

  

 

To prawda wystarczy zaczerpnąć wszystkie uwagi z forum i porobić screeny jako dowód.

 

Poza tym macie podane na tacy co jak macie forum bo własnego nie macie inne platformy biorą info o swoich błędach z forum i nie tylko nawet z fb i gromadzą i tworza raport błędówdow i poprawiaja. 

 

@GONET.TV a nie z Polską. hehe 😂

Edytowane przez KiriKiri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celach promo , pomyśleć można tez o promo cenach na abonament np. 3mce- w cenie 2 , 6mcy- w cenie 5 itp , sztywny cennik też nie zawsze otwiera potencjalnego użytkownika na automatyczną odnawialna opłatę za usługę a otwartość i elastyczność zawsze nakręci Janusza na zakup ;) - słowo PROMO w czasach " pandemii " działa cuda :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2021 o 19:10, Adamek92 napisał:

W sumie gdyby GoNet.TV dołączył te kanały byłby apka konkurencyjna dla wp Pilot a mianowicie z róznarokoscia stacji ja tylko do tej listy dodał bym Gametoon HD i Docubox 

Nawiasem mówiąc, Kanał 2x2 jest ciekawy, mam wrażenie, że w pewnym sensie "zbyt ambitny" dla kablówek, które wolą typowe "zapchaj dziury."

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...