Skocz do zawartości

karta 0B01 na Dreambox 920


karolus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam taki problem:

mam abonamet nc+ full karta n (0b01) do tej pory nie bylo problemow z aktualizacja na osccamie w dreamboxie 920- od jakiegos czasu widze ze karta swieci tylko na kanałach TVP1 TVN itd- na Canalplus jest ciemno i nic sie nie dzieje- moze mi ktos pomoc? Jak uruchomic karte na kanalach canal+??

Edytowane przez karolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maniek357 napisał:

Poprawili zabezpieczenia i jeśli Twoja karta je dostała, to już na dreamboxie nie pooglądasz kanałów parowanych (m.in. C+ i innych). Pomoże jedynie włożenie karty do jej oryginalnego dekodera.

tzn Żeby zaktualizowac karte albo zeby juz na zawsze ogladac tylko przez oryginalny dekoder?

Edytowane przez karolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ICA powiedzieli mi ze muszę wymienić dekoder łącznie z kartą- pytali jaki komunikat wyświetla mi się na dekoderze  ITI 5800SX - niestety nie wiem bo mam dreamboxa-nie wiem co mam robić może lepiej wziąć moduł CI?  Jest jakaś szansa na wymianę na cameleona?  (cayman nie leci w dreamboxie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, maniek357 napisał:

Powtórzę - Twoja karta Conax zadziała w pełni tylko na oryginalnym dekoderze. Także zostaje wymiana na nowy dekoder / moduł.

problem w tym ze oryginalny dekoder ITI 5800SX)jest przerobiony na enigme2 i w dodatku jest zdefektowany (leży sobie bezużytecznie  w szufladzie) a w ICA każą mi wymienić dekoder i kartę, według nich karta conax nie będzie chodziła w nowym dekoderze.

Edytowane przez karolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolus

A ten nbox jest w ogóle na wynajem czy na własność? Bo na własnośc to tylko w ofercie na kartę chyba dawali.

 

Bo jak na wynajem, a go nie masz w sprawnym stanie i z oryginalnym softem do oddania, to jeszcze kara by cię czekała.

Edytowane przez przemek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w parowaniu Conax są od marca (o ile pamiętam od ok. 10-go), ale generalnie karty są aktualizowane np. przy aktywacji nowego zestawu czy zmianie pakietu. Więc jak kolega nie zmieniał pakietu to mógł się uchować do dzisiaj.

 

A więcej szczegółów to jednak na innych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się ta kartę przywrócić do "jasności", w sumie to tylko znalazłem EMM-y z dnia aktywacji karty i posłałem je na kartę, potem włączyłem blokery na oscamie. RSA w pliku oscam.sever nie musiałem na nowo wyliczać, po prostu został ten stary klucz, który wyliczałem na starej umowie; bardzo się ciesze, ze nie muszę wymieniać sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...