Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak obaj VH1 w avatarach - widzicie wy macie inną definicję pojęcia "klasyk", więc słuchajcie swoich klasyków, a inni niech słuchają swoich.

 

To, że mam w awatarze VH1 (nawiązanie do VH1 European, do którego dostępu już nie mam), nie oznacza, iż jestem widzem tej stacji. Dla mnie liczy się Stars.tv. Odkąd mam dostęp do tej stacji (a jest to od samego początku nadawania), nie istnieje dla mnie inna, tak dobra stacja z dobrą muzyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jakiś czas jakieś problemy z dźwiękiem, czy to e4meTV, czy 4Fun.tv.

W E4me TV tego rodzaju odstępstwa nie zaznałem.

Ja spotkałem, ale nieco inne. Pod koniec 2011-tego przerywał nieco dźwięk, tak jakby materiał się zacinał w niektórych audycjach. Mam nawet dowód na kasecie, bo nagrałem jedną piosenkę z tego kanału w tamtym czasie. Słychać takie jakby trzaski w niektórych fragmentach (ale możliwe, że to przez to, że to było nagrywane z Pausy, a w Sagemcomie już nie raz były potyczki techniczne przy nagrywaniu/pauzowaniu). Podobnie z resztą z 4Fun.tv - dźwięk przerywał się na ułamek sekundy, co można było usłyszeć, czasem nawet zatrzymywał się z teledyskiem na nieco dłużej. A nawet pamiętam, jak swego czasu mieli takie coś, że się na chwilę zatrzymywał i zamiast ciszy, był tjb. sampel (też mam dowód na kasecie). Ale z 4Fun.tv, to akurat od samego początku dzieje się coś dziwnego, często nawet pełnego Stereo nie mają. Innymi słowy kanał z najgorszymi problemami technicznymi. :| Ale w Esce jak na razie zauważyłem tylko, że czasami dźwięk skacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie "Co się słucha" (z niepoprawną nazwą, bo powinno być "Czego się słucha" :) ) zobaczyłem klip "MARINA AND THE DIAMONDS - How To Be A Heartbreaker" co mnie zdziwiło, bo polskie tv muzyczne w ogóle nie emitują jej utworów, a szkoda, bo ma dyskografię bogatą w wiele ciekawych piosenek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że tak mało perełek z Dance Chart trafia do głównej playlisty.

 

Oooo tak. Wiele utworów jest naprawdę niezłych... Ale cieszmy się, że chociaż takie jedno dobre pasmo z nimi jest.

 

 

Do kogoś kilka postów wcześniej: Rzeczywiście, oznaczenia wiekowe w reklamach występują. I to nie jest pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska Noc funkcjonuje jako oddzielne pasmo z wlasnymi belkami czy jako "Hity na Czasie" ?? Wlaczylem chwile po polnocy a belki zostaly z pragramu Hity Na Czasie...

Dziwne, nazwa programu jest inna i raczej nie są to klipy na czasie :)

Już sobie odpowiedziałeś. Namacalnie belki "HITY NA CZASIE" raczą w "POLSKA NOC".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...