Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Atakowałem Pana "szef projektu, dyrektor programowy" http://www.eska.tv/kontakt także udzielałem się na Facebooku aby nie puszczali jednej płyty na okrągło tylko przypominali starsze klipy które gościły na antenie kilka lat temu. Możecie też jeszcze dolać oliwy i udzielić się. i.nurczynski@eska.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wczoraj urodziny, włączam wieczorem Eskę a tu Molesta - Wiedziałem, że tak będzie. Wspaniały muzyczny prezent, Eska TV gra u mnie ostatnio częściej niż Polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jak się bierze teledyski z Youtube, które są często ocenzurowane, to nic się nie da zrobić ;) Nie sądzę, żeby tu chodziło o jakieś ograniczenia koncesji albo coś takiego. A Eska sama specjalnie tego na pewno nie robi, no bo jak się już zaopatrzają w teledysk, to tylko w jedną wersję ;p Chociaż nie wszystkie klipy mają cenzurę. Kiedyś chyba widziałem coś bez cenzury i to w dzień. No ale to już zależy od tego, jak na Youtube jest wrzucone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli wytwórnie wysyłają im klipy w takiej jakości, to ja dziękuję bardzo. No chyba że dostają jakąś skompresowaną wersję, no to wtedy mogę zrozumieć. Ale ja jednak obstawiam na YT, bo nie raz się zdarzało, że np. puszczali teledysk jakiegoś artysty, gdzie było jakieś logo wytwórni, które widoczne było też w klipie z YT.

To ja na kanałach Viacomu (albo na waszym ;)) widzę starsze klipy w lepszej jakości, a nie takie rozmazane jak na Esce.

W dodatku, jak by się tak trochę poobserwowało, to puszczają oni tylko klipy, które można znaleźć też na Youtube prosto od artystów lub wytwórni. Czyli tylko bardziej znane gwiazdy i klipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie no co wy, stacje TV nie pobierają teledysków z YT, bez przesady... Biorą z wytwórni, często wytwórnie same im podsyłają za darmo, aby promowali. Zdecydowanie zgadzam się z tym co napisał STARS.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż... oczywiście nowość która jest wstawiona na YT w 1080 spokojnie da się zagrać w tv :) Kiedyś w jednej wytwórni, gdy męczyliśmy o dosłanie jakiegoś klipu usłyszeliśmy - a nie możecie sobie pobrać z YT, tam jest w HD ( nie pytajcie o nazwę wytwórni bo nie powiemy :lol2: ). Ale to wyjątek, generalnie z pozyskaniem współczesnych klipów nie ma żadnego problemu, przeważnie przychodzi z automatu, ewentualnie wystarczy zadzwonić i się upomnieć. Tak więc stacje grające hity na czasie mają prosto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...