Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) Wróciłem po wakacjach i dzisiaj zauważyłem ten nowy program "Wakacje Przema bez końca" w autopromocji. W pierwszym odc. Przemo będzie w Toruniu. Już widzę, że identy a'la Ósemka się robią :o:D Ktoś już na wiki zaznaczył, że to będzie program muzyczny, ale tego dowiemy się dopiero już jutro o 18.00 ;)

 

EDIT: Przeczytałem o czym będzie ten program, więc już nie mam wątpliwości co do gatunku tego programu.

Edytowane przez JohnnyBravo97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem napisać o tym programie, że będzie wcześniej emitowany, bo miał być w sierpniu. Przemo będzie jeszcze w dwóch miastach: w Lublinie i w Łodzi. I na tym zakończy się program. Program zostanie zakończony 7 sierpnia. 

 

PS. To ja edytowałem ostatnio Eska TV na Wikipedii. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Miejskiej listy są premierowe odcinki. Dzisiaj Ola była w Gdańsku. Prawdopodobnie specjalnie program leci we wakacje, ponieważ jest konkurs. Więcej info tutaj  :censored: 

Ogłosili go przed każdymi reklamami Janek Pirowski z Olą Kot w studiu Najlepszego ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto link. Na forum nie podajemy linków do treści zamkniętych, czyli takich, do których dostęp wymaga założenia konta w udostępniającym je serwisie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV dla mnie już jest największym [...], jakie istnieje... Dziewczyny w tym czymś wg mnie posługują się takim językiem, że nawet ja, mając 17 lat, tego nie rozumiem... To co ta stacja prezentuje momentami, jest 40000 razy gorsze od Pudelka... Ba! Nawet większość newsów pokazywanych na Esce właśnie jest z Pudelka...

Edytowane przez Barti
Nie obrażamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w końcu to jest stacja skierowana dla młodych (w sumie się też do nich zaliczam), a nie inne kanały, gdzie przez cały dzień lecą docudramy. Teraz mam wrażeniem, że Eska jest tworzona nie dla tych, którzy chcą posłuchać muzyki, ale dla "gimbazy" w wieku 10-14 lat, przykłady: "#NajlepszyProgram", zbyt cukierkowa oprawa, wręcz powodująca u niektórych epilepsję itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dość młodą osobą a te #NajlepszeProgramy (które wg. mnie wcale nie są najlepsze) (ludzie eska tv! Musicie zmienić tę durną oprawę!) mnie nie kręcą. Przypomniałem sobie jak oglądałem kiedyś "Gwiazdy od kuchni" czy coś takiego gdy jeszcze pod logiem był napis "TERAZ GRAMY" który co kilka sekund zmieniał się w nazwę programu. A teraz to tylko pasy wychodzące od strony loga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...