Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jakoś dzisiaj w Esce wszystko jest nie tak. Rano w "School Liście" chłopak chciał LMFAO a puścili Sylwię Grzeszczak, z resztą cały czas leciały piosenki nie te co powinny. Teraz w ImprESCE leciał Enej, Gotye, Patricia Kazadi, Nicki Minaj... A więc we wszystkich programach jest zwykła playlista. Tylko w Gorącej 20 zgadzało się wszystko co ten "Kris" mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano błędy przy "zajawkach" programów, które pokazują się od czasu do czasu w lewym dolnym rogu ekranu. Oglądając Eskę mniej więcej od 8.50 do 9.40 wyświetliły się zapowiedzi Hot Ploty o godz. 7.00 (rano), czy Esce PL o godz. 6.00. Dodatkowo informacja o programie Poranny WF o godz. 9.00 wyświetlona zaraz po zakończeniu tego programu.

 

Fajnie, że Eska w czasie porannego wfu pokazuje teledyski inne niż popowe, bardziej zbliżone do kontentu Eski Rock, ale nie podoba mi się, że co program są to te same teledyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już pewne, już od poniedziałku do Eski TV zawita Szymorning, znany z porannej audycji Radia Eska. Emisja od poniedziałku do piątku o 16:30 (kilka minut temu poleciała zapowiedź). Dodatkowo według programu TV ze strony Cyfrowego Polsatu w sobotę o tej samej porze również się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Bywa i tak :)

 

A poważnie mówiąc, myślicie, że takie rzeczy się nie dzieją... rozmowa z panią x z wytwórni y: "potrzebujemy ten teledysk, możecie wysłać?" Odpowiedź: "a nie możecie sobie ściągnąć z You Tuba?" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

@Skrilex195, Wydaje mi sie, ze bedzie. Fakt faktem, ze w zelszym roku o tej porze byly juz spoty co do SC, a jak na razie takowych nie ma, no chyba, ze na taki nie wpadlem, bo obcenie rzadko ogladam Eske TV.

 

Taka mala ciekawostka jesli ktos nie wie: Koniec Swedish House Mafia - koniec kariery tejze formacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Taka mala ciekawostka jesli ktos nie wie: Koniec Swedish House Mafia - koniec kariery tejze formacji.

 

Wiem, po skończeniu trasy koncertowej Steve Angello, Sebastian Ingrosso i Axwell już nie będą tworzyć pod wspólnym szyldem "Swedish House Mafia". Moim zdaniem to był dobry projekt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie Summer City ciekawe czy w tym roku też będzie na ESKA TV , rok temu miał fajną czołówkę .

Na razie też nie widziałem spotów reklamujących tenże program. Także wydaje mi się, że tego lata może zabraknąć tego programu :shock:

 

Edit: Nie doczytałem wszystkich postów.

 

W każdym razie to już nie będzie ten sam klimat, co z Yoanką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...