Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 Fun TV bardzo szkoda, bo była pierwszą stacją muzyczną po Vivie i MTV, dobrze dawali radę, brakuje mi bardzo ich Kartonów - były świetne :) źle zrobili, że wprowadzili te smsy, a zrezygnowali z czatów z awatarami (sam miałem:). z głosowania na klipy i że zniknął Kędzior. Eska ich przebija mimo wszystko muzycznie. Eska jeszcze nam pokaże co potrafi i bardzo się z tego cieszę :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super , że ESKA TV jest w multipleksie, będzie miała nową oprawę graficzną (miejmy nadzieję, że bardzo profesjonalną - coś w stylu "VIVA Polska") i, że wreszcie będą transmitować "live" galę ESKA Music Awards, (która moim zdaniem powinna się pojawić już w 2010 roku, a niestety jej nie było).

 

Poza tym to mi nie szkoda żadnej stacji muzycznej, ESKA TV dąży do tego żeby być najlepsza, a to, że inne stacje nie chcą być najlepsze i liczy się dla nich tylko kasa za sms-y i reklamy, a wymagania widza mają gdzieś to jest tylko i wyłącznie ich wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Eska kieruje swój program do ludzi z dużych miast, w wieku 16-30 czy gdzieś ok. tego... Ciekawe czy po wejściu do DVB-T rozszerzą grupę odbiorców. Obecnie jest tylko pewna nowa grafika. Na bloki tematyczne sobie poczekamy, o ile w ogóle się ich doczekamy. Być może VIVA zareaguje :D :D

 

Działa wam stream na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva do działania już se może ;/ ...

 

Również jestem za tym aby eska Tv poszerzyła grupę docelowa o nowe pasma muzyczne - w końcu należy do grupy TIME która w swoim portfolio ma Eskę Rock , Vox FM która prezentuje muzykę w formacie classic hit .

 

co do oprawy - Mam nadzieję że będzie na takim samym poziomie jak na Vivie De - tam oprawa jest Genialna ! co nie można powiedzieć o zawartości ramówki ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie niczego nie można wykluczyć. Jeżeli rzeczywiście po pewnym czasie stwierdzą, że mogą więcej zarobić emitując jakieś serialiki czy inne programy to myślę, że to zrobią. W końcu nikt nie prowadzi telewizji hobbystycznie tylko po to żeby zarabiać kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejszą na pewno tak, ale najlepszą na pewnie nie jest :wink:

 

A która jest najlepsza i jak to zmierzyć?

 

popularna stacja tv = liczba oglądających

najlepsza stacja tv = ?

 

Ilu jest forumowiczów, tyle jest najlepszych stacji muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska jako najlepsza jest dla ludzi, którzy mają podstawowe zapotrzebowanie na muzykę i zadowalają się "masówką". A dla ludzi, którzy takiej muzyki po prostu nie chcą to dla nich szajs. Wtedy najlepsza jest dla nich: albo Rebel TV (jak ktoś lubi rock itp.), albo PR Czwórka (to już tak bardziej ogólnie, wszystko po trochu, ale niekomercyjnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska już po 24-tej nie puszcza tylko polskiej muzyki, jest normalna playlista z zagranicznymi klipami przemieszana z polskimi. A 4fun widac dalej musi. Od czego to zależy? Bo jak pamiętam to 30% czasu antenowego musi wypełniać tylko polska muzyka i wiele stacji w tym radiowych całą noc puszcza tylko polską muzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ostatnie zmiany w ustawach weszły w życie, ale wg nowych przepisów nie ma już sensu granie polskiej muzyki w nocy, żeby wyrobić "normę" 33%, bo teraz muzyka w języku polskim ma być nadawana także w ilości 33%, ale z tego 60% ma być od 5:00 do północy, więc granie w nocy kompletnie nie załatwia sprawy i Eska zapewne powoli się dostosowuje do nowych zapisów. Ale tu uwaga - sprawa dotyczy z tego co wiem tylko nadawców z polskimi koncesjami, czyli np. nie VIVY Polska. Wniosek z tego taki, że najlepiej z koncesjami na kanały muzyczne uciekać do Czech :P Przynajmniej do póki oni nie wprowadzą obowiązku grania 33% muzyki czeskiej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobią stacje radiowe utrzymujące się tylko z zagranicznej muzyki, u mnie dobrym przykładem jest radio Freee nadaje tylko muzykę dance w większości przypadków RmXy angielskich przebojów. Znając życie jest jakiś myk by ten przepis obejść jak to było w przypadku głośnych reklam, teraz już każda stacja ma ten przepis gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viacom nie traci zysków, po prostu nie "pozwala" na dodatkowe źródło zarobków. Wprost to strat nie przynosi, ale jak "konkurencja" zacznie przejmować reklamodawców Vivy, bardziej się reklamować (tutaj Eska jest uprzywilejowana - stacja radiowa, portal, teraz telewizja), może się to negatywnie odbić na wynikach finansowych.

 

Sam rygor tych 60% czasu "w dzień" z polską muzyką jest trochę bez sensu, trochę oderwany od rzeczywistości, poza tym, jeżeli nadawca złożyłby wniosek o koncesję dla stacji grającą tylko muzyke zagraniczną - to byłby on odrzucony :lol: ? Skoro takie Radio Wawa może mieć w koncesji 100 procent polskich utworów, to odwrotnie się nie da :lol2: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...