Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tego nie ma Panowie. Przynajmniej nie odkryłem. A ponowię pytanie:

 

W normalnych tunerach nie ma problemów z kasowaniem transponderów. Czy jest szansa na jakąś poprawkę w nowym sofcie który kiedyś może wyjdzie? Gdzie napisać taką propozycję? Do Samsunga czy Polsatu? Do tych drugich mam mieszane uczucia bo mam wrażenie że nie będą wiedzieli o co mi chodzi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyną rzeczą jaka kuleje w przypadku tego dekodera jest pilot. Żeby cokolwiek zdziałać trzeba nim celowować idealnie w punkt i to najlepiej jeszcze pod odpowiednim kątem. Być może to kwestia tylko mojego egzemplarza, więc czekam na Wasze doświadczenia. Swoja drogą próbował ktoś otworzyć tego pilota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty masz ten problem , z tego co wiem taka sytuacja jest u wszystkich . Mam znajomego , który wyrzucił pleksę ( szkiełko ) z czoła pilota i pilot działa teraz bardzo dobrze ( reaguje na odbicie od ścian ) , ale stracił na wyglądzie pilota . Coś za coś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder od dwóch lat, i nie zaobserwowałam żadnych problemów z pilotem, i z obsługą dekodera i telewizora przez ten pilot. Może tylko kiedy zapomnę o przełączeniu pilota, na funkcję obsługującą dekoder, i niepotrzebnie mi się coś przełącza w telewizorze :). A tak to jest ok. Dodam, że dekoder i telewizor tej samej marki - Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam problem z odbiorem kanałów przez amplituner harman/kardon 255.

Mam dekoder podłączony przez hdmi do ampli oraz do tv po euro. Po euro wszystko działa, ale jak włączam ampli i chcę odbierać przez niego jest tylko ciemny obraz.

Dodam , że do ampli mam podłączone PS3 i wszystko działa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się z takim zachowaniem-dekoder pracuje normalnie i nagle po n-tej zmianie kanału wyświetla komunikat "szukam sygnału".

Pomaga próba odpięcia kabla antenowego i sygnał pojawia się. Zarobiłem od nowa kabelek,ale na nic się to zdało.Zdarza się to w sposób zupełnie przypadkowy i niezbyt częsty,ale jednak jest to niekomfortowe.Może ma ktoś jakiś pomysł? Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ja mogę powiedzieć coś ze swojego doświadczenia. Podobny problem miałam, kiedy kiedyś wyłączono u mnie prąd, i dodatkowo dekoder miał za dużo najwidoczniej kanałów w pamięci. Po włączeniu prądu, na kanałach z CP, wszystko działało, a po przełączeniu na Astrę, nagle wszystko znikało, i pojawiał się problem z szukaniem sygnału, na wszystkich kanałach. Przez dwa lata używania tego dekodera, parę razy miałam takie doświadczenie. Pomagało wtedy tylko tak zwany twardy reset - przywrócenie ustawień fabrycznych plus wyjęcie wtyczki z gniazdka. Od dłuższego czasu, nic niepokojącego się nie dzieje, a też mam monobocka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się z takim zachowaniem-dekoder pracuje normalnie i nagle po n-tej zmianie kanału wyświetla komunikat "szukam sygnału".

Pomaga próba odpięcia kabla antenowego i sygnał pojawia się. Zarobiłem od nowa kabelek,ale na nic się to zdało.Zdarza się to w sposób zupełnie przypadkowy i niezbyt częsty,ale jednak jest to niekomfortowe.Może ma ktoś jakiś pomysł? Pozdrawiam Jacek

u mnie tak sie pojawia,na polsacie 2 i na tvp2.napis szukam sygnału,obraz znika po kilku sekundach sie pojawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...