Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem przełącznik działa ok. Zmiana satelity nie sprawia żadnego problemu. Wszystko dzieje się w ramach jednego satelity,więc chyba przełącznik jest niewinny.

Wyłączenie go nie zmienia sytuacji. Jednak po świętach zmienię konwerter i zobaczymy co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem na tvp1 w godzinach popołudniowych tj miedzy 16a 18 zanika mi sygnał i tylko na tvp1zaiecia obrazu dźwięku i komunikat szukam sygnału, i co znajdzie to znów zgubi.Nie mam diseqtq konwerter to quad i tylko na jednym odbiorniku tak się zaczęło robić,wcześniej nie miałem problemów.

 

Ktoś wspominał ze samsungów DSB H370g nie ma, otóż są w zeszłym tygodniu wymieniałem bo się spalił,i dostalem noweo (nie odnowionego) wygląda identiko ,dodatkowo tylny panel zyskał wyłącznik zasilania,logo na pilocie jest nieco w innej tonacji barwnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po Świętach.

Wracam do tematu "szukam sygnału". Dziwna sprawa,ale się samo naprawiło po wyłączeniu i ponownym włączeniu przełącznika Diseqc .

Nie potrafię tego zinterpretować,ale trzeci dzień jest wszystko OK. Dziękuję wszystkim którzy zabrali głos w tej sprawie i życzę pracy dekoderów bez denerwujących zachowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość zakupu dekodera Samsung DSB-H370G, nowego, nie używanego, nie zarejestrowanego. Pytanie me brzmi o najnowszy soft do tego dekodera nr 261, bo domyślam się, że nowy sprzęt może mieć nieaktualny soft. Czy na satelicie nadal jest umieszczony soft 261 czy był tylko przez "jakiś czas".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrócę do zakupu tego samsunga DSB-H370G, wystawionego na znanym portalu aukcyjnym. Sprzedawca napisał, że sprzęt jest nowy, przysłał mi nr karty, sprawdziłem w CP i konsultant powiedział, mi że jest zarejestrowany w CP "anonimowo". Czyli wynika, że dekoder nie jest nowy i pakiet startowy został wykorzystany? Jak to rozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem, to sprzęt jest fabrycznie nowy, sprzedawca daje 24 miesiące gwarancji, ale dziwne, że jest zarejestrowany anonimowo w CP. Ja to tak rozumuję, że jak zarejestrowany anonimowo to nowy nie jest bo już go ktoś już używał. Dobrze rozumuję? Nowy to chyba taki, że z jakimś pakietem na start?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...