Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telefoniczne centrum obsługi klienta: tak dzwoń na ten numer co napisałeś.

 

 

Z telefonu stacjonarnego:

801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego:

699 00 2222

222 127 222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu Cyfrowego Polsatu:

22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

 

adres e-mail:

kontakt@cyfrowypolsat.pl

Centralny Punkt Obsługi Klienta:

Cyfrowy Polsat SA

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt.

w godz. 8:00-17:00

 

nr faksu:

22 356 66 77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj miałem po raz pierwszy przyjemność spotkać się z dekoderem Samsung DSB-H370G

chcąc ustawić listę kanałów wybrałem skanowanie selektywne Hot-birda 1-6 (wszystkie kanały) i nie wiem czy to nie był błąd bo kanałów znalazło bardzo dużo ale kilka a nawet kilkanaście powtarza się na liście programowej np. polsat news, discovery itd. i ogólnie jest bardzo duży bałagan na tej liście bardzo dużo kanałów vod strasznie to dziwne, jak biorę skanowanie sieci wynik wyszukiwania pokazuje mi 253 kanały ale lista kanałów w ogóle nie ulega zmianie cały czas zostaje bez zmian Sprawdzałem listę kanałów polsatu i co mi nie pasuje. Jestem przyzwyczajany do cyfry i to jest dla mnie nowość. Dlaczego kanaly na liście polsatu się powtarzają i czy można jakoś usunąć tę listę ze skanowania selektywnego i zostawić tylko te 253 kanały polsatu ze skanowania sieci?? Łatwiej wtedy ustawie listę kanałów ulubionych a tak przy tylu powtarzających się kanałach i ogólnym bałaganie można się łatwo pogubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. W porównaniu na przykład do dekodera HD 5000, to jest bardzo proste. Można na początku wyszukać wszystkie kanały po satelitach, i wybrać te, które nas interesują. Potem, można je usuwać i przesuwać na liście. Wiadomo, że może to trochę czasu zająć, ale w zamian jest tylko raz kanał "info Vod".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziwne jest to ANDPOL, że powrócenie do ustawień fabrycznych nie wykasowało listy kanałów, wykasowało tylko listę kanałów ulubionych, proszę jeśli ktoś z was ma aktualną listę kanałów CP to byłbym wdzięczny za jakiś link, poniważ na stronie CP nie mogę tego znaleść, a nie wiem czy nie namieszało mi z tą listą kanałów skoro nie chce się wykasować, tak jak mówiłem tam jest straszny bałagan kanały się powtarzają chciałbym to porównać z aktualna listą CP. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A mój dzisiaj zdechł. Efekt taki jakby był nie włączony do gniazdka. Bezpiecznik sprawdzałem- jest sprawny. Co mogło się stać? Może jakieś info na temat kosztu naprawy?

 

No i stało się... padł. objawy te same co u Ciebie :cry:

 

Czy to wina kondensatorów?

Czy macie namiary na kogoś kto byłby go wstanie naprawić w Krakowie. Dzwoniłem do autoryzowanych serwisów, ale oni nie naprawiają tunerów. Pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej pada kondensator 2200uF/10V o oznaczeniu PPCF1 na płycie głównej. Tutaj: http://tomciu.net/tmp/dsb370.jpg masz zaznaczone który to jest. Jeżeli nie boisz się sam lutować to koszt naprawy wynosi mniej niż dwa złote. Jak pokażesz o co Ci chodzi to naprawią to w każdym serwisie rtv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pakują po odnowieniu i czyszczeniu, nowe sprzęty (Samsungi) są w pudełku ze styropianem i mają białą naklejkę z datą sprawdzenia na pudełku, Ty masz naklejkę zółtą i mniejsze pudełko bez styropianu :) Ale nie martw się, jak był padnięty to mu nowe kondensatory dali, podobno trwalsze niż dawał Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...