Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Przecież w takiej sytuacji jaka teraz to kanały sportowe CANAL+ wogole powinny przestac emitowac sport i w tym czasie przestawic sie moze na muzyke lub filmy dokumentalne( nie zwiazane z tematami katastroficznymi)

• Haha 2
  • Confused 1

Ta jasne.Nazwa kanału C+ sport i bedzie nadawał muzykę😂Wpadłeś na genialny pomysł😃

• Confused 1

Posted (edited)
14 minut temu, czerstwy napisał:

Ta jasne.Nazwa kanału C+ sport i bedzie nadawał muzykę😂Wpadłeś na genialny pomysł😃

Nie wiem czy pamietasz,ale swego czasu byl taki kanal jak CANAL+ GOL,ktory rowniez emitowal czesciowo muzyke.

Czasy sa wyjatkowe to i wyjatkowa powinna byc ramowka kanalu

Edited by informatyk2017

To był kanał  serwisowy jak dobrze pamiętam. I nawet nie wiem czy był gwarantowany. Tu nazwa kanałów mówi jasno co kanał pokazuje.

• Confused 1

@informatyk2017Bardzo Cię przepraszam, ale w kablówce masz kilkanaście kanałów muzycznych... więc możesz sobie słuchać od Cockera po Mozarta... :D

• Upvote 1

9 minut temu, informatyk2017 napisał:

Ale to by już nieco łamało zapisy koncesyjne.

40 minut temu, informatyk2017 napisał:

No i taka jest. Zamiast sportu na żywo emitują materiały archiwalne.

• Confused 1

Jeszcze przed czasami NC+ na Canal+ Sport było po kilka godzin muzyki dziennie, głównie sporo niszowego hip-hopu. Tak poznałem np. Aloha Entertainment ;).

Jestem ciekaw co na to wszystko UOKIK? A gdyby większość abonentów przestała płacić,przecież C+ wszystkich nie poda do sądu.

Gdyby większość abonentów przestała płacić to wyłączą sygnał.

Nikt nie obawia się wyłączenie sygnału (dostępu) do kanałów po zaprzestaniu płacenia za pakiet, tylko możliwości naliczenia kar umownych czyli docelowo kosztów dużo większych niż miesięczny abonament do końca umowy.

Posted (edited)
34 minuty temu, piotrmar napisał:

Jestem ciekaw co na to wszystko UOKIK? A gdyby większość abonentów przestała płacić,przecież C+ wszystkich nie poda do sądu. 

Takie hurtownie komornicze jak tego pana tylko czekają aż przestaniecie płacić :D

I wtedy cyk procedura rusza

https://www.wprost.pl/polityka/10236894/jak-najbogatszy-komornik-w-polsce-przechytrzyl-zbigniewa-ziobro.html

https://www.wprost.pl/kraj/476554/Hurtownicy.html

Edited by kozaa

Canal+ myśli tylko o dziś.. jutro sytuacja wróci do normy a wtedy zapłacą za swoje decyzje..i abonenci i władze piłkarskie są pamiętliwe:)

• Like 1
  • Upvote 1

Ze  względu na postępowanie Canal+,według mnie bardzo nieuczciwe względem abonentów wielu zastanowi się teraz nad przedłużeniem umowy.

• Upvote 2

Godzinę temu, piotrmar napisał:

A co może tutaj UOKiK? W umowach jest zapis o gwarantowaniu kanałów, a nie ma informacji o jej zawartości (w sumie zawartość też się zgadza, bo sport jest - tylko powtórkowy). Po drugie C+ ma w paczce też filmy, a nie tylko sport. 

Już bardziej tutaj pojawia się pytania o kanały Eleven czy Polsat Sport Premium - gdzie osoby z zobowiązaniem płacą, a są tylko powtórki. Chociaż i tu znów - w umowie mowa o kanałach, nie o zawartości.

Moim zdaniem C+ brakującą transze za Ekstraklasę zapłaci, ale tylko z korzyścią na przyszłość. O tym, że Ekstraklasa w najbliższym -  4-letnim przetargu - liczy na DAZN, a tym samym potężny zastrzyk gotówki można było czytać od dawna. A przejęciem ESA przez DAZN byłby początkiem końca dla C+. Teraz ESA i kluby są pod ścianą. Dla C+ idealny moment na zapewnienie sobie praw już na przyszłość. 

• Haha 1
  • Confused 1

Z drugiej strony w reklamach często padało hasło, że wszystkie mecze Ekstraklasy do obejrzenia z Canal+, nawet o liczbie transmisji w sezonie pewnie gdzieś była wzmianka. :)

• Like 1
  • Thanks 1

W sumie wszystkie mecze jakie były do pokazania - pokazano.

Mimo to, ze sam znam kilka osób, które płaci za C+ tylko dlatego, by oglądać tam naszą lokalną drużynę w Ekstraklasie - to trudno mi uwierzyć, że C+ obniży im abonament. Jeżeli już się zdecydują na jakąś "rekompensatę" to wydaje mi się, że może to być, np. Eleven dodatkowo na jakiś czas lub Polsaty Sport Premium - tak jak w przypadku przejścia LM z C+ do Polsatu. W obniżkę samego pakietu C+ jednak nie wierzę. 

• Haha 1
  • Confused 1

53 minuty temu, ezequiel93 napisał:

Z drugiej strony w reklamach często padało hasło, że wszystkie mecze Ekstraklasy do obejrzenia z Canal+, nawet o liczbie transmisji w sezonie pewnie gdzieś była wzmianka. :)

W reklamach może i było, ale w treści umowy pewnie już nie.

• Confused 1

Ale w treści umowy między abonentem z UK, a SKY też nie było zapisu ile musi abonent otrzymać meczów live, a jakoś tamtejsza platforma potrafiła się zachować godnie.

Pisałem też już o tym. I zachowanie Sky jak najbardziej słuszne. Ale nie zmienia to faktu, że Canal+ zapewne trzyma się tego że abonenci kupują dostęp do konkretnych kanałów a nie tego co będzie tam pokazywane. Ciekawe tylko jak abonenci ocenią zachowanie C+.

• Confused 1

Posted (edited)

Nie wiem o czym do mnie piszesz, tym bardziej że nie jestem abonentem Canal+, więc tym bardziej przyglądam się temu wszystkiemu z boku.

Natomiast obecna sytuacja pokazuje plusy wykupywania pakietów kanałów sportowych (nie tylko C+, ale też np. Eleven czy PSP) na z miesiąca na miesiąc a nie podpisywania lojalki na np. 2 lata.

Edited by diabeu
  • Haha 1
  • Confused 1

Myślę że po nowym roku będą musieli się pakować jeśli nie przekonają abonentów czymś extra.A napewno sporo nie przedłuży umowy min.ja i wielu znajomych.Za nic mają klientów którzy sumiennie płacą a na napisane reklamację odpowiedzi są ironiczne i olewcze np.jak nie pasuje to idź do sądu 

• Confused 1
  • Upvote 1

Tak zapewne się spakują jak ty i wielu twoich znajomych nie przedłuży umowy. Ty już  miałeś od kwietnia nie płacić i iść do sądu. Jak pisałem wcześniej  krzykaczy tu nie brakuje a kończy się na pisaniu na forum.

• Confused 1
  • Upvote 1

@piotrmar, a czego byś oczekiwał? Zniżki, bonusu, czy rozwiązania umowy?

• Confused 1