Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

14 minut temu, GoodMen napisał:

Czy ktoś ma może  już jakieś info o NBA czy innych nowych prawach ( NLF, Ligue 1 ...) ? 

Co to jest NLF?

• Thanks 1
  • Haha 1

Dwa lata? Czyżby jeszcze raz wszystko przekalkulowali i wyszło im, że league pass w Polsce to jednak nie jest dobry pomysł? :)

Guest kingofsouth
34 minuty temu, Jakub471 napisał:

I to jest bardzo dobra informacja.

A nie mówiłem,  że NBA pozostanie :)

Edit:

Pozdrawiam , tych co źle życzyli Canal+ (Platformie Canal+)  ;)

Edited by kingofsouth

League pass to był wymysł forumowych znawców 😊

I jest 14 spotkań więcej niż w ramach poprzedniej umowy, tak więc rzeczywiście streaming NBA w wersji na PL raczej szybko się nie zdarzy.

• Upvote 1

League pass to był wymysł forumowych znawców

To był fakt.

W innym temacie pojawiło sie info, że MotoGP od przyszłego roku w C+

• Like 1

1 godzinę temu, kocik89 napisał:

600 zł za sezon to grada. 

W promocji można kupić za 50 - było jakiś czas temu na pepper.pl ;).

43 minuty temu, Pawop napisał:

To był fakt.

W innym temacie pojawiło sie info, że MotoGP od przyszłego roku w C+

Kiedyś poprosiłem o ten fakt i do dziś nie ma...

Jak masz ochote, to sobie szukaj. Ja nic Ci nie musze udowadniać

• Confused 1

Kilka dni temu też ktoś pisał o 1. lidze żużlowej w C+, teraz kończy się trzyletnia umowa z Polsatem/Eleven. 

@pawop

Michał Fiałkowski, który kiedyś pracował przy moto GP w Polsacie, a teraz komentuje w NC+, twierdzi, że nic mu nie wiadomo na ten temat. Nie stawiałbym na to, że Moto GP trafi do C+, prędzej widziałbym Eurosport, ale oczywiście nic wykluczyć nie można. Tyle, że ten gość, który w innym temacie to napisał, wydaje mi się niezbyt wiarygodny.

Co ciekawe w Polsce na NBA umowa na dwa lata, a we Włoszech SKY podpisuje na 4 lata na podobnych warunkach.

7 godzin temu, umek napisał:

Aha, ty możesz tylko od rzeczy napisać ;)

Dziennikarze zaznajomieni w temacie praw m.In na twitterze pisali o tym we wczesniejszych latach, dlatego nc+ dwa razy z rzedu przedluzylo umowe tylko o rok.

Spoko, chętnie ich spytam dlaczego w Polsce tylko tego typu chęci NBA miało podczas gdy wszędzie sprzedają na kilka lat;)

W dniu 16.09.2019 o 14:51, kocik89 napisał:

600 zł za sezon to grada. 

600zł za sezon to śmiesznie niska cena biorąc pod uwagę ilość meczów (ponad 1200 sezonu regularnego, wychodzi więc mniej niż 50 groszy za spotkanie). Poza tym League Pass nie zmusza nikogo do kupowania najwyższego pakietu. Można co miesiąc płacić np. 25zł i oglądać osiem meczów miesięcznie, świetna opcja dla kogoś kto nie jest ogromnym fanem NBA, a jedynie lubi od czasu do czasu obejrzeć mecz.

Śmiesznie niska cena?  Dla kogo? Chyba dla zagorzałych fanów. A tych pewnie wielu nie ma z kilku powodów.  Koszykówka nie jest zbyt popularna w Polsce. Do tego mało kto ma możliwość oglądać mecz w nocy z wtorku na środę. Wiem,  że tych meczów korzystnych czasowo dla kontynentu europejskiego jest coraz więcej,  ale mimo wszystko wciąż wiele jest rozgrywanych w środku nocy. 

A to wszystko powoduje,  że cała reszta mniej zagorzałych fanów zadowoli się tym co pokaże Canal+ zamiast wydawać 600zł.

Rozpiska komentatorów na ten weekend:

https://tv.pl.canalplus.com/sport/aktualnosc-plan-transmisji-i-rozpiska-komentatorow-20-23-09_15689781787164

• Upvote 2

Ale powiedz mi kto każe Ci wydawać od razu 600zł? Przecież maksymalny pakiet jest właśnie dla fanów NBA. Do wyboru masz całą masę innych pakietów, w tym pakiet miesięczny za 25zł za który Canal+ nie dostaniesz chyba nigdzie. Naprawdę cena w stosunku do tego co oferuje League Pass jest śmiesznie niska i to w każdym możliwym pakiecie jaki oferują. Jesteś wielkim fanem? Płacisz 600zł, albo co miesiąc 75zł i masz dostęp do całej usługi. Jesteś okazjonalnym fanem? Płacisz mniej. Chcesz oglądać jedną drużynę? Kupujesz pakiet drużynowy.

Edited by Vinni

Jasne.  Nawet 75zł to dla wielu dużo i ostatecznie i tak wielu dochodzi do wniosku, że gdzieś tyle już płaci za pakiet tv to starczy im to co w Canal+.

Edited by kamil2505

No i ja jestem właśnie taka osobą, to co jest w zupełności mi wystarcza, a nawet na to często czasu brakuje.

12 godzin temu, Vinni napisał:

Ale powiedz mi kto każe Ci wydawać od razu 600zł? Przecież maksymalny pakiet jest właśnie dla fanów NBA. Do wyboru masz całą masę innych pakietów, w tym pakiet miesięczny za 25zł za który Canal+ nie dostaniesz chyba nigdzie. Naprawdę cena w stosunku do tego co oferuje League Pass jest śmiesznie niska i to w każdym możliwym pakiecie jaki oferują. Jesteś wielkim fanem? Płacisz 600zł, albo co miesiąc 75zł i masz dostęp do całej usługi. Jesteś okazjonalnym fanem? Płacisz mniej. Chcesz oglądać jedną drużynę? Kupujesz pakiet drużynowy.

Akurat w Platformie Canal+ masz ten pakiet za 25 zł, ja w kablu płacę 35. Za 25 masz raptem 8 meczów NBA w miesiącu, podczas gdy tu masz co najmniej 3-4 w tygodniu. Dla zapalonego kibica tej ligi oczywiście jest to najlepsze rozwiązanie, dla mnie wystarczy to co mam w Canal+, bo oglądam przede wszystkim piłkę nożną, a na kosz na żywo jest czas tylko w weekend.