Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

W tym problem,że aby dwa mecze pokazują..mogli dać transmisję łączoną i 2 inne mecze..

• Haha 1

Godzinę temu, tyrla napisał:

Montreux Volley Masters w tym roku na sportowych antenach Polsatu.

Można było się tego spodziewać, że jak nikt nie wykupił praw to zostanie to pokazane w Polsacie. W końcu to typowo polsatowska dyscyplina, którą niestety mocno okazjonalnie wyrażają zainteresowanie  inne stacje telewizyjne. Siatkówka niestety za bardzo uzależniona jest od jednej stacji w Polsce. Mało chyba, który sport jest tak "upępkowiony"  nie licząc tych sezonowych dyscyplin co siatkówka właśnie. 

25 minut temu, FanMMA napisał:

W tym problem,że aby dwa mecze pokazują..mogli dać transmisję łączoną i 2 inne mecze..

Tylko po co, skoro inne mecze są o nic.

• Upvote 2

Dziś w nocy nie miało być transmisji NBA o 4.30? Bo włączyłem nagranie, a tam Ekstraklasa. Ktoś coś wie?

Według ramówki o 4:30 miała być Lotto Ekstraklasa. Do sprawdzenia choćby na teleman czy innych serwisach z programem tv. Wystarczy tylko wybrać dzień wczorajszy.

Na pewno w EPG jeszcze dwa dni temu była NBA. Jestem też pewien, że Michałowicz podczas ostatniej transmisji mówił o tym, że pokażą Portland- Denver.

Portland - Denver czy Denver - Portland ? ;) Bo to jest różnica :) Na początku było w EPG, że pokażą mecz Portland - Denver w nocy z 9/10 maja. A teraz nastąpiła zmiana:

noc z środy na czwartek, 8/9 maja
2:00 Milwaukee - Boston, CANAL+ SPORT

noc z czwartku na piątek, 9/10 maja
2:00 Philadelphia - Toronto, CANAL+ SPORT

Nawet na stronie Canal+ był mecz Portland- Denver o 4.30. Nieważne, dali ciała i tyle. :)

Na pewno będzie więcej, tylko ramówka jest aktualizowana na bieżąco.

Posted (edited)

34 kolejka Bundesliga

w sobote o 15.20

Canal+sport  Borussia Dortmund - Fortuna Dusseldorf

Canal+sport2 Werder Brema -TSG 1899 Hoffenheim 

Niedziela

La liga 

Canal+sport mecz+mecz

canal+sport2 Barcelona - Getafe  18.25 też technologi 4k 

o prawa tv odpowiedz zelka

Pisałem wiele razy - o zakupie praw i planach stacji dowiaduję się wtedy, kiedy Widzowie. Jestem dziennikarzem, nie odpowiadam za tamte historie :(

nsport+ pokaże sezon Polska Liga Futbolu Amerykańskiego już następną sobotę o 12.00  

w niedziele o 15.55 mecz+mecz w canal+sport  + gole z wszystkich stadionów komentarzu Piotr

Edited by fanliverpool
info

Plan transmisji 37. kolejki LaLiga Santander w nc+
18:25 Mecz+Mecz, CANAL+ SPORT
Moderator: Piotr Domagała

Mecze:
Barcelona - Getafe
Valencia - Alaves
Athletic - Celta
Villarreal - Eibar
Leganes - Espanyol

18:25 Barcelona - Getafe, CANAL+ SPORT2
komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

• Like 1

Posted (edited)
2 godziny temu, GoodMen napisał:

A czy coś  już wiadomo o nowych prawach sportowych w NC+ ? 

A to coś na rzeczy miało być w ostatnim czasie? Wiem że kończy im się piła ręczna. Pgnig super liga ale to nie słyszałem.. 

Swoją drogą pytanie do fanów sportu - czy jest jakaś lista praw sportowych które gwarantowane są w nsport. Względnie nsport jest głównym kanałem. Nie chodzi mi o prawa sportowe nc+ bo je można z łatwością wygooglowax. Chodzi mi o te konkretna antene: że jak dajmy na to mam comfort+ i jestem fanem ligi mistrzów w piłkę ręczna to wiem że wszystkie najważniejsze mecze obejrzę na nsport. A nie ze za pół roku okaże się że Vive Kielce gra mecz ważny a tam transmisja na canal+sport dwa razy drożej... 

Wiem że dwa mecze żużlowe maja,ale co jeszcze? Jakieś dawali trzeciorzedne mecze ekstraklasy czy la ligi... Jest tu jakaś reguła? 

Edited by kentron

Jakiejś większej reguły nie ma (oprócz wspomnianego przez ciebie żużla). To też sprytny zabieg, bo w sumie musisz mieć nSport+, bo nigdy nie wiadomo czy nie wrzucą tutaj jakiejś relacji z Ekstraklasy czy La Liga. Jeśli chodzi o naszą ligę to najczęściej na nSporcie dawali sobotni mecz o 15:30. 

• Haha 1

Jutrzejsze spotkania PGE Ekstraligi: MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń oraz forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno, zostały odwołane z powodu niekorzystnych prognoz pogody. Mecz w Częstochowie przełożono na 19 maja, a w Grudziądzu na 16 czerwca, te spotkania, jako że rozgrywane są w niedzielę, transmitować będzie nSport+.

Posted (edited)

Dziś przy lidze angielskiej ktoś totalnie nie nadążał z aktualizacjami wyników na grafice, zresztą bramki też pokazywali z kilkuminutowym opóźnieniem ;).

Edited by bugmenot

I zamiast puścić jeden mecz i przełączać się na drugi+ na bramki z innych spotkań to Ci inteligenci wrzucili dwa małe okienka. Chyba technicy płaczą że LM nie mają bo zapomnieli jak robić Multilige a ta w Ekstraklasie jest dosłownie 3 razy na rok

• Confused 2
  • Upvote 2

Plan transmisji 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy
sobota, 18 maja
14:30 Multiliga+, CANAL+ SPORT
15:25 Wisła Kraków - Miedź Legnica, CANAL+
15:25 Korona Kielce - Górnik Zabrze, CANAL+ Family
15:25 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec, nSport+

niedziela, 19 maja
17:00 Multiliga+, CANAL+ SPORT
17:55 Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+
17:55 Piast Gliwice - Lech Poznań, CANAL+ SPORT2
17:55 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, nSport+

Idealny logotyp jest teraz na C+ Sport. Świetnie to wygląda! Szkoda że tylko na kilka godzin...

Właśnie mogłoby zostać tak już na stałe.

Posted (edited)

Jak działa te 4K aktualnie na Canal+ Sport 2? Jeżeli jest to zeskalowane do 1080p, to jaki to ma sens? Czy tylko logo zmniejszyli?

Edited by VG02

Posted (edited)

Jakie 4K? Logo zawsze jest zmniejszane na potrzeby Multiligi. :D

Edited by bart18