Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstaje rano do pracy,włączam telewizor kanał 100 a tu co?Gorzej być nie może,

 

ja wczoraj wieczorem dałem automatyczne wyszukiwanie kanałów, dzis po południu włączam na 100 i także złapałem zonka, myslałem że coś sie pokitrasiło jak wczoraj wyszukiwałem kanałów, nawet przywrociłem do ustawien fabrycznych ale dopiero lektura forum mnie uspokoiła :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To zaraz na HD5000 mogę sobie ułożyć pod numer 1 tvp1 2 tvp2 itd ? I jak to się zapamiętuje jak wyłącze z sieci to też ta lista jest ? Jak to wogóle działa ? Dokładnie się nie bawiłem ulubionymi listami tylko z grubsza widziałem że jest coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak ja mówisz. Możesz nawet Polonię 1 na poz. "1" dać. Nie można ruszyć tylko pozycji 16, 21, 50 i 74 (tzw. dla abonentów)

Możesz wyłączyć z sieci i lista nie zniknie - po włączeniu wczyta ci się nawet na ostatnim kanale który oglądałeś. Jak skończysz dodawanie, to przyciskiem zamknij następuje zapisanie do pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A w razie edytowania bądz usunięcia listy ulubionej nie ma zadnych problemów ? A ta główna lista rozumiem ze zostaje nienaruszona i moge do niej wracac kiedy chce ? Bo w kilku postach jest napisane ze po uzozeniu listy nie mozna jej edytowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czy da się dodać eskę tv do listy ulubionych? Dorzuciłem sobie ostatnio ten kanał i nie wiem jak go wrzucić do listy ulubionych ... Dorzuciłem go na listę główną, mam dekoder echostar 400e. Drugie pytanie - jak się tworzy listę kanałów to można zostawiać sobie wolne miejsca pomiędzy kanałami czy kanały muszą być ściśle obok siebie (w sensie za koleją)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie dobre pytanie, da radę robić przerwy w układaniu listy ulubionej np. 1 tvp1 2 - pomija kanał bądź zostaje pusty 3 tvp info itd. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sagemcomie również ich nie ma

Tak odchodząc trochę od tematu... Ta nowa lista jest bardzo ciasna, nie pozwala na wprowadzanie nowości, za wyjątkiem obszaru programów HD. Tam są porobione duże luki w numeracji. Sugerować to może że CP nastawia się głównie na dodawanie kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Mam problem z M100 nie mogę tak stworzyć własnej listy kanałów mino iż jest to możliwe, postępuję wg instrukcji i dekodera i nic może wy mi powiecie jak zrobić w hd5000 bez problemu działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że dekodery HD powinny mieć inna listę niż dekodery SD. Tzn układ ten sam ale w wersji HD kanały sd które mają swoje odpowiedniki w hd, zastąpione nimi i wyrzucone z listy, ostatecznie przesunięte na koniec, plus oddzielna lista na VOD.

Zrobiłbym cos takiego:

- lista HD - domyślna dla dekoderów HD

- lista SD - domyślna dla dekoderów SD

- lista VOD - dostępna na skróty po wciśnięciu jakiegoś przycisku na pilocie (wtedy to by chociaż trochę przypominało VOD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak że im sie nie chce, układ związany jest ściśle z polityka marketingową firmy, jedyne co można zrobić to samemu ułożyć własną albo używać ich listy, która czasem ulega poważnym zmianom i przyzwyczajenia trzeba wtedy też zmienić :)

 

założyłem inny wątek o idealnej liście ale ktoś skasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używać ich listy, która czasem ulega poważnym zmianom i przyzwyczajenia trzeba wtedy też zmienić :)

 

Komu to mówisz ? Ja mam ostatnio awersję do telewizora bo nie wiem gdzie który kanał mam (a przecież człowiek siada przed tv żeby się zrelaksować...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak że im sie nie chce, układ związany jest ściśle z polityka marketingową firmy, jedyne co można zrobić to samemu ułożyć własną albo używać ich listy, która czasem ulega poważnym zmianom i przyzwyczajenia trzeba wtedy też zmienić :)

 

założyłem inny wątek o idealnej liście ale ktoś skasował

A czyli w tej polityce marketingowej mają zapis żeby dodawać kanały jak najwolniej jak się da a jak już to pozycje dobierać losowo albo dla już dodanych kanałów tworzyć nikomu nie potrzebne duble na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie , jest to błędna polityka . Skoro Ty lubisz pomarańcze to nie spojrzysz na cytrynę , tak samo jest z kanałami - są kanały , które oglądasz ( bez względu na pozycję w liście CP ) i są takie które omijasz szerokim łukiem i nic tu nie pomoże lokalizacja danego kanału .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...