Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni dać do wyboru 2 możliwości:tematycznie, czyli tak jak jest teraz lub stworzyć nowe pakiety na wzór tych z Cyfry i CP i koniec. Zaznaczyliby, że tych dwóch opcji nie można ze sobą łączyć, że to albo to, np. do "podstawowego n" nie można wziąć pakietu "hity filmowe" i załatwione. Przybyłoby im abonentów, którzy chcą mieć kilka kanałów z każdej dziedziny, a nie stać ich na całą ofertę. Jednym słowem wyszłoby im to na korzyść.

 

Myślę że oferta powinna wyglądać tak jak jest + dodatkowo pakiet podstawowy - jak w CP - z tym że kanały TVN-owskie, publicznej telewizji i po jednym z każdego pakietu czyli np. tvn,tvn7, tvn24, tvn turbo, tvn style, jetix, discovery, tvp1, tvp2, 4fun, mtv, nsport - myślę ze w niedługim czasie takie coś powstanie wychodząc na przeciw potrzebie rynku ,widać po sklepach gdzie sprzedają CP większość bierze mini dekoder i pakiet MINI za 9,90 zł. Jeśli Nka wzbogaci swoją ofertę o pakiet dla ubogich na pewno przybędzie jej abonentów. Bo chyba się ze mną zgodzicie iż oferta programowa kanałów z grupy tvn jest o niebo lepsza niż ta z polsatu - od chociażby tvn24 i polsat news. chociaż polsat sport ma przewagę nad nsport przynajmniej na razie - zobaczymy jak będzie z przetargami na ligę mistrzów i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowanie dekodera w N jest całkowicie za darmo. Po okresie podstawowym, jeśli złożysz wypowiedzenie i zakończy Ci się umowa, dekoder musisz zwrócić.

a jeśli zakończy mi się umowa i nie złożę wypowiedzenia tylko będę chciał dalej użytkować N-kę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu umowy na czas określony nadal nie będzie pobierana opłata za używanie dekodera, bo takiej opłaty po prostu w N nie ma.

czyli nie płacimy za kanały w HD , nie płacimy za używanie ani aktywację dekodera HD , przez 3 miesiące nie płacimy za nic a przez cztery nie płacimy za hbo i vod. podpisując umowę na 12 miesięcy pozostaje nam 6 miesięcy rzeczywistych płatności za abo- bo po 3 miesiącach nie płacenia za pakiety płacimy za wszystkie 38 zł. Dobrze to rozumiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD - aktywacja 0 zł, użytkowanie co miesiąc 0 zł, kanały HD jako dodatkowe ? - 0 zł. Pierwsze trzy miesiące - wszystkie pakiety 0 zł. Następne trzy miesiące - wszystkie pakiety 38 zł. Pozostałe sześć miesięcy - minimum trzy pakiety po 16 zł każdy, plus gratis Informacja i Rozrywka. Filmbox, HBO, Cinemax przez cztery miesiące 0 zł. Dwie kolekcje VOD: filmowa i serialowa przez trzy miesiące 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD - aktywacja 0 zł, użytkowanie co miesiąc 0 zł, kanały HD jako dodatkowe ? - 0 zł. Pierwsze trzy miesiące - wszystkie pakiety 0 zł. Następne trzy miesiące - wszystkie pakiety 38 zł. Pozostałe sześć miesięcy - minimum trzy pakiety po 16 zł każdy, plus gratis Informacja i Rozrywka. Filmbox, HBO, Cinemax przez cztery miesiące 0 zł. Dwie kolekcje VOD: filmowa i serialowa przez trzy miesiące 0 zł.

 

Proste i bardzo bardzo kuszące :) dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi takie coś , znikł program Podróże TV , więc można zrezygnować z n ale jeśli znikł dziś to można było zrezygnować do dziś włącznie czy tylko dziś , czy od dziś kiedy bym chciał jak to jest ? Nie , że jestem tym zainteresowany ale tak dla informacji pytam dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kręce chyba każdy zauwazył :) czyli i tak bym sie spóźnił to teraz już rozumiem jak to jest ok , jeszcze druga sprawa jest dzwoniłem w grudniu by wyłączyć opcję dodatkowe konsultant pyta czy zaakceptować że rezygnuje z hbo itp ja że tak , i mówił ze do konca roku będzie a później zostaną wyłączone tylko , że juz 1styczeń a ja hbo itp mam nadal to mam dzw znow i prosić ich o wyłączenie co oni sobie żarty robia czy zapili po sylwestrze :) nie mam zamiaru placic za coś z czego zrezygnowałem , zobaczymy jutro może sie obudzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem juz w Punkcie N i na dzwiach pisze przepraszamy Remament od 2 do 3. Jak wygląda sprawa z zamowieniem przez Internet?? Moze mi ktos powiedzic ile trzeba czekac jak jest z wyborem pakietow po 6 miesiacach?? Prosze o info

Zamówić można lecz dostawy będą dopiero od 5 stycznie, zapewne również z powodu remanentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...