Skocz do zawartości

TwinHan AD-SP 400 CI


kws
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za mało szczegółów. Jeśli cokolwiek Ci się zainstalowało do tej pory (nawet źle, ale była nazwa) - prawym przyciskiem myszy, Odinstaluj i zaznacz opcję Usuń oprogramowanie tego sterownika. Po tym dla bezpieczeństwa restart i w Menedżerze urządzeń powinieneś mieć Nieznane urządzenie - prawym, Aktualizuj sterownik (czy coś w ten deseń) i wskaż pliki. W każdym razie uwaga dodatkowa: nie miałem możliwości sprawdzenia driverów od AzureWave na x64, nie wiem czy i jak działają.

 

Jeśli pojawi się jakiś błąd - podaj jaki (będzie we właściwościach urządzenia).

 

Dodatkowo: sama karta powinna mieć podłączone dodatkowe zasilanie (jest gniazdo na karcie). Bez tego mogą być problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wprawdzie to już archiwalny produkt ale pokusiłem się o instalację sterowników ze strony satkuriera i sprawdzenia jak karta się zachowuje z modułem CP.

Z tego co dotychczas zauważyłem to działa prawie wszystkie kanału oprócz TVN i TVN Turbo. Reszta raczej działa. Nie ukrywam że trochę mnie to dziwi bo inne kanały TVN działają. Czasy przełączania kanałów raczej długie w porównaniu do dzisiejszych konstrukcji no i nie sprawdzałem jak zachowuje się moduł na dłuższe działanie.

 

Współpracy z Windows Media Center jeszcze nie rozgryzłem. TVP HD działał ale kilka innych kanałów które zdążyłem sprawdzić nie koniecznie.

 

Wszelkie sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

u mnie wyskakuje po instalacji: AD-SP 400 1.1.1.800 Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)

 

 

windows 7 x64 wie ktoś dlaczego?

 

 

przy instalacji:

AD-SP 400 v1.1.2.700

 

Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)

 

Nazwa jest już w użyciu jako nazwa usługi lub wyświetlana nazwa usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...