Skocz do zawartości

Folx TV Polska


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No właśnie. Wczoraj, a w zasadzie już dzisiaj (00:15) przeskanowałem transponder i poza Folx, One, Zwei i TVP Polonia nie znalazł mi nic. 🙁

 

A bardzo ciekawi mnie, czy pojawi się cała paczka dla polski ("Folk", "One", "Dwójka") w takiej samej konfiguracji - folk, międzynarodowe i polski dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No póki co Vito z portalu Satelitv.net nie dał żadnej informacji - ostatni mail jaki dostałem od niegi to rozpiska częstotliwości. Na swoim forum pod tym linkiem odpisał mi że program napewno będzie nadawany (od kwietnia) ale nie wszystko jest jeszcze ustalone: https://satelitskiforum.com/sf/index.php?page=Thread&postID=312842&highlight=Folx#post312842

Podpytałem Pasji czy może coś wiedzą bo w końcu mieli ich dystrybuować. W odpowiedzi dostałem informacje że polski dystrybutor zerwał kontrakt z Folxem z racji braku płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 29.06.2020 o 18:24, Bloo411 napisał(a):

No właśnie, może na planach się skończy i ta stacja w ogóle nie wystartuje. Tak jak to miało miejsce z kanałem z tureckimi telenowelami Timeless Drama Channel, który miał startować w styczniu/lutym 2020 i słuch o tym kanale zaginął.

Wykrakałeś brak startu tej stacji a to dlatego że słuch o Folxie w Polsce zaginął gdzieś w drugiej połowie 2022 roku. Wszystko najprawdopodobniej dlatego że stacja ta tyle że w wersji niemieckiej wróciła na Astrę kasując wraz z przekazami na Hot Birdzie plany podboju polskiego rynku. Nie zdziwię się jednak jak wrócą oni do swoich planów po starcie kanału Szlagier TV od MWE Networks choć z drugiej strony nieobraziłbym się też na współpracę obu nadawców przy już istniejącym kanale. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...