Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal nie swieca: Tv4 , Superstacja, TCM, Comedy Central, Cartoon Network, Disney Channel, NG, Discovery Travel World Science, Mtv, MTVN HD, VH1, Mezzo, KBS.

 

Dokladnie tak jest i u mnie. Reaktywacja karty ze strony internetowej Cyfry nie pomaga. Ciekawe jest to , ze kilka z tych programow jest nawet nie kodowana (FTA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa. 3xDiscovery wyłączą mi jutro (do końca miesiąca mam za 800 plusów, ale jak będą nowe pakiety to włączą z powrotem, razem z AXN-ami i Kino Polska), za Mezzo nie płacę, a MTVN HD nie odbieram, bo mam tylko 3 tunery SD. Zniknął też problem ze stacjami radiowymi (Cyfra+RMF, Cyfra+Radio) - już nie mam problemów z dekodowaniem.

 

Update (23:26) - Cyfra+ właśnie przesłała nowe uprawnienia i moje tunery nie miały z tym problemów. Aktualnie są takie informacje o uprawnieniach:

Provider 0000 (CYFRA+) - 2008/11/25 (poprzednio 2008/10/31)

Provider 0068 (CYFRA+ 1) - 2008/11/20

Provider 0065 (CYFRA+ 2) - 1992/01/01

Ciekawe, czemu 2008/11/25, a nie 2008/11/30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nie wiem czy jest to lepsze rozwiązanie...

 

Co do dalszego braku kanałów... Niektórzy piszą że kanały sukcesywnie się pojawiają. Do jutra wszystko powinno już na PVR działać. Jeśli po standardowych czynnościach typu reset i wyszukiwanie kanałów dalej nie ma, to wyśliście sobie przez ICA reaktywację na kanale 1.

 

Mam świadomość że Polak jest taką istotą że załatwia wszystkie sprawy na ostatnią chwilę (patrz: wymiana dowodów, coroczne zeznania podatkowe, teraz aktywacja kart).

Mam jednocześnie pewność że akcje, jak np. ta z wymianą kart, są całkowicie nieprzygotowane. Hasło - jakoś to będzie - najlepiej chyba opisuje całe przygotowania.

 

Moj przykład może być "klinicznym". Wielokrotnie dzwoniłem do centrum i jedyne co uzyskiwałem to kolejną aktywację i informacje o konieczności włącznia/wyłaczania tunera, wkładania/wyciągania karty. Sam wydzwoniłem serwis Fergusona i ustaliłem, że dla mojego tunera istnieje koniecznośc zastosowania modułu Astona. Z tą informacją zadzwoniłem na infolinię i oczekiwałem na właściwą "reakcję". Do czasu wymiany kart miałem przecież działający tuner (nie "cyfroski", ale taką możliwość dała nam cyfra),

a utraciłem możliwość oglądania kanałów w wyniku działań Cyfry. Niestety nie poczuwa się ona do odpowiedzialności za poniesione przeze mnie koszty na moduł i telefony. Sam wyszukałem moduł (ciekawe,w Łodzi znalazłem tylko dwa punkty które go posiadały - jakie problemy mają ludzie w innych miastach?). Jest to o tyle przykre, że jako jeden z klientów najdłużej korzystających z "usług" Cyfry (włączając staż na Canal + właściwie od początku - dekoder Cyfry otrzymałem chyba jako jeden z pierwszych w Łodzi) powinienem oczekiwać na profesjonalną pomoc. Niestety Cyfra wykorzystuje pozycję monopolisty i głownie dba o pozyskiwanie nowych klientów. Zupełnie nie przejmuje się "starymi". Nie dziwię się więc, że na wielu forach określana jest mianem CYFRA+ - moja ulubiona platforma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś kolejny dzień i nic.Dalej nie mam kanałów za które płacę:HBO Digital,Tv4 , Superstacja, TCM, Comedy Central, Cartoon Network, Disney Channel, Discovery Travel World Science, Mtv, MTVN HD, VH1, Mezzo, KBS. Znowu nie można się dodzwonić. Mam PVR i uważam że to wielki problem. A wszelkie usprawiedliwienia i to że kolejną dobę dekoder ma chodzić na Tvp1 to jakieś nieporozumienie bo płacę za coś innego, a tvp1 mogę oglądnąć z telewizji naziemnej. Reaktywacja karty ze strony internetowej Cyfry nie pomaga.Wszystkiego próbowałem i nic. :( :( :( :( :( :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie mam kanałów za które płacę:HBO Digital,Tv4 , Superstacja, TCM, Comedy Central, Cartoon Network, Disney Channel, Discovery Travel World Science, Mtv, MTVN HD, VH1, Mezzo, KBS.

 

Z powyzszych sprawdzalem tylko Discovery (95-97) oraz MtvHD(101), na PVR sa nadal niedostepne. Jezeli wiecej ludzi sie zbierze to moze uda sie wymusic zmniejszenie oplaty za pazdziernik. Ani troche nie zrekompensuje to milionow roboczogodzin wyrzuconych w bloto przez tysiace uzytkownikow na wylaczanie dekodera, wyszukiwanie programow, bezczynny odbior kanalu #19, utrata ulubionych seriali, itp. Ale moze bedzie bodzcem aby wszystkie akcje techniczne przygotowac profesjonalnie.

 

Moja ulubiona gafa: "Wloz karte logo do gory" podczas gdy karta ma logo na obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te kanały na których nie wyłączono starego systemu kodowania

 

dotyczy to kanałów, które wymieniał FazaFm, a mianowicie: Tv4 , Superstacja, TCM, Comedy Central, Cartoon Network, Disney Channel, NG, Discovery Travel World Science, Mtv, MTVN HD, VH1, Mezzo, KBS

 

wczoraj późnym wieczorem zaczął działać TV4 i Superstacja

 

powyższe kanały nie działają na PVR, natomiast bez problemu wyświetlają się na DSR 3201 - podejrzewam, że jak sukcesywnie Cyfra zmieni kodowanie wyżej wymienionych, wszystko będzie działać bez zarzutu; oczywiście wymienione wyżej kanały działają na PVR na starej karcie

 

irytujące jest to, że Cyfra nie podaje żadnej informacji o powyższych problemach na swoich stronach internetowych, a od tego powinni przecież zacząć!

 

pocieszające jednak jest to, że uprawnienia bez problemu rozdzielane są przez splitter SmartWi :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

panowie mam Fergusona 7018UCI, nową kartę zostawiłem w tunku na noc kilka dni temu i mysłałem że jest OK bo od rana chodziło m.in. TVP i TVN. Ale tu czytam że to niekoniecznie oznacza że nowa karta została aktywowana.

Nie pojawiła się plansza o Sukcesie w aktywacji, tylko coś o niedostępności.

Mam pakiet powitalny, na jakim kanale sprawdzić czy karta jest aktywna?

Chcę wziąć wyższy pakiet ale wcześniej muszę sprawdzić czy splitter zadziała.

pozdr

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja mam pytanie

wrocilem z urlopu poza krajem, nie bylo mnie blisko meisiac

Ojciec wymienil mi karte na nowa i rozumiem ze brak niektorych kanalow, np espn sport, fox life czy zone romantica:) spowodowany jest tym ze cyfra jeszcze nie wszystkim kanalom zmienila system kodowania??

w tym temacie jest 38 stron w zwiazku z czym nie czytam wszystkiego bo czasu nie mam po urlopie, sami wiecie jak jest:P

dzieki z gory za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

mam wlasnego Pionieera 1430 i dostalem nowa karte /przez 2 tyg mialem tez stara jako nowy abonent/ Aktywacja sie nie udaje. mam ciemny ekran zadnych komunikatow. Po wgraniu kanalow od nowa.. nie sa posegregowane ale rozrzucone .. i np kanal wymiana karty mam pod nr 527... Co robic? Przez internetowe centrum abonenta - wyslali pewno aktywacje ale nadal nic.. Jakbym wiedzial ze to tak bedize nie pakowalbym sie w te promocje ... Mam pakiet podstawowy _ Multipakiet HBO i Canal plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne informacje, co do uprawień - niestety, zauważyłem, że tylko Ferguson AF-7318 przepuścił uprawnienia, DSR-7001 (odpowiednik AF-7018) już nie. Ferguson będzie musiał rozwiązać ten problem.

 

U mnie nie ma problemów z żadnym kanałem (dzisiaj była awaria 3xDiscovery, ale już działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...