Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wylacz dekoder przyciskiem na dekoderze StandBy i nacisnij jednoczesnie strzalki <- -> na panelu powinna na moment zamiast godziny wyswietlic sie wersja softu, jak nie bedzie 05.02 to musisz wgrac ja :P Inaczej to mozna na czuja sprawdzic gdy np. wyjmiesz z dekodera karte i nie bedzie komunikatu 'wloz karte/klucz', prawdopodobnie tzn ze masz nieoryginalny soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

zakończyliśmy bardzo trudną technicznie i logistycznie akcję wymiany kart abonenckich. Powodem takiej wymiany jest wprowadzenie w najbliższym czasie nowych usług, m.in. VoD oraz walka z nielegalnym odbiorem naszych kanałów.

 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi Abonenci napotkali jak najmniej problemów związanych z tą skomplikowaną akcją. Dystrybucja nowych kart poprzedzona była kampanią informacyjną, zaś nasze Centrum Telefoniczne Abonentów zostało postawione w stan gotowości. Nie uniknęliśmy jednak problemów, które staraliśmy się jak najszybciej rozwiązać.

 

Przepraszamy za wszystkie niedogodności, jakie napotkali Państwo w tym czasie korzystając z naszych usług, zwłaszcza za utrudniony kontakt z Centrum Telefonicznym Abonentów. Chciałbym jednocześnie podziękować Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość. Mam nadzieję, że po zakończeniu wymiany kart będą Państwo, tak jak do tej pory, zadowoleni z naszej oferty.

 

Z poważaniem,

 

Farid Belkhodja

Dyrektor Pionu Obsługi Abonentów

 

A wiec koniec wymiany kart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ludzi ''nie dostało' 'przesyłek to tego nie powiedzą będzie bum jak znowu sie dobiorą do nowej seca4;/ skozystaja ci co wyludzili...A co do nowych uslug wierze w to tak jak w nowe kanaly w Polsacie...//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kilkakrotnie pozostawiałem włączony dekoder z kartą na noc, było to więcej niż 10h i mimo tego za każdym razem, nie pokazywała się plansza informująca o sukcesie wymiany. Nie wiem co robić, od miesiąca mam może ze 4 kanały po polsku. Do boa nie można się dodzwonić.

Na jakim kanale bo k.19 nieaktywny, o ile wynika z postów najlepiej na TVP Info lub TVP 1..Można reaktywować kartę przez Internetowe Centrum Abonentów C+.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niekodowane działają Ale nie wiem czemu np jak włączam kanał 19 daje stand by wyłączam z prądu zmieniam karte i po wlączeniu do pradu powinien być kanał 19 a np jest ostani zapamietany wczesniej kanał ktory był ale nie jest to 19 noi jest chwilke czarny ekran i info zły sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niekodowane działają Ale nie wiem czemu np jak włączam kanał 19 daje stand by wyłączam z prądu zmieniam karte i po wlączeniu do pradu powinien być kanał 19 a np jest ostani zapamietany wczesniej kanał ktory był ale nie jest to 19 noi jest chwilke czarny ekran i info zły sygnał
Czemu nie czytasz postów przecież tuż nad Twoim pisałem wyraźnie
Na jakim kanale bo k.19 nieaktywny, o ile wynika z postów najlepiej na TVP Info lub TVP 1..Można reaktywować kartę przez Internetowe Centrum Abonentów C+.Pozdrowienia
teraz james b potwierdza kanał 19 choć nie został formalnie usunięty przez techników C+z listy programowej/jak zresztą sporo takich nieaktywnych kanałów a będących na liście znajdzie się sporo/to faktycznie jest nieczynny i możesz tam i tydzień trzymać kartę i nic nie będzie.Tylko teraz TVP Info lub TVP1.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam nastepujacy problem z karta Cyfry plus: Wymienilem karte zgodnie z instrukcjami do konca wrzesnia. Zauwazylem od razu, ze data waznosci karty pozostala be zmian czyli: 0000 CYFRA + : 2008-10-31. Ale wszystko dzialalo, wiec nie zwrocilem na to wiekszej uwagi. Niestety wczoraj, czyli 2008-10-31 wszystko przestalo dzialac. Zrekatywowalem karte przez Internetowe Centrum Abonentow i zmienila sie ponizsza data: 0068 CYFRA+ 1 : 2009-01-02, ktora poprzednio zmieniala sie juz automatycznie pare razy. Natomiast ta pierwsza data pozostala bez zmian. Do centrom abonentow nie mozna sie dodzwonic. Czy ktos moze ma jakis pomysl, jak rozwiazac ten problem? Dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...